-
Co to za ustrojstwo?
Akurat u mnie nie jest i gdy dodaje gazu i turbina się załącza zaczyna z tego tak jakkby syczeć więc stąd moja ciekawość bo u znajomego w 1.8t akurat tego syczenia nie było więc pytam z ciekawości
-
Szpaku24 obserwuje zawartość A4 1.9 110 km 99 r porady , Co to za ustrojstwo? , Niskie ciśnienie oleju i 1 inny
-
Co to za ustrojstwo?
Witam panowie chciałem się zapytać co to jest na zdjęciu zaznaczone? A druga sprawa czy z podstawy filtra oleju może kąpać płyn chłodniczy?
-
Niskie ciśnienie oleju
Witam wszystkich Mam taki problem z którym borykam się od 2 miesięcy w 1.8t mam niskie ciśnienie oleju wymieniłem pompę na nową smok wyczyszczony mój mechanik sprawdził wszystkie inne możliwości i dalej problem jest macie jakieś może pomysły z czego mogło by się to brać?
-
Wyjąca pompa paliwa
Witam wszystkich od niedawna jestem posiadaczem b7 i ostatnio pojawił mi się taki problem ze prawdopodobnie wyje dosłownie wyje mi pompka paliwa bynajmniej tak mi się to wydaje bo dobiega z okolic siedzenia i nawet na zewnątrz słychać jakby co najmniej syrena wyła spotkał się ktos z takim problemem?
-
A4 1.9 110 km 99 r porady
Witam zakupiłem a4 b5 w dieslu jako że nigdy wcześniej nie miałem żadnej styczności z dieslami chciałem się was poradzić na co zwracać uwagę na co patrzeć jak o to dbać by jeździło macie może jakieś porady jak na początek użytkowania? Dzięki pozdrawiam
-
Tak pytam z ciekawosci moze sie znajdzie ktorys co sie zna
odnosnie przepustnicy to mechanik mowil ze jest mozliwosc adaptacji w tych modelach nawet przez to ze jest na lince ale z tego co patrzylem to w niektorych przypadkach adaptuje sie ja np za pomoca komputera a znajomy mi jeszcze radzil sprawdzic czujniki temperatury bo mowil ze tez moze miec to zaleznosc od tego bo powoli sie poddaje uszczelnilem caly uklad dokolotowy nowa przepustnica silnik krokowy nowe cewki kable sondy i powoli brakuje mi pomyslow przez co te falowanie moze wystepowac
-
Tak pytam z ciekawosci moze sie znajdzie ktorys co sie zna
wlasnie sprawdzilem alternator i jednak nie bo ma prawidlowe ladowanie a odnosnie Twojego pytania to nie ma zadnego problemu z odpalaniem choc po nocy jak pierwszy raz odapalam wkreca sie do 3 tysiecy obrotow i po chwili spada na ssaniu dziala dobrze tylko dopiero po jakims czasie zaczyna swirowac a ze w mojej okolicy takie mechaniki ze pozal sie boze to trzeba probowac na metodzie prob i bledow
-
Auto straciło moc i szarpie
No niekoniecznie bo jesli do konca problemu nie rozwiazalem to jeszcze nie bede nic pisal a szarpanie i spadek mocy okazalo sie ze padnieta cewka z tym ze falujace obrpty dalej ppzostaly a odnosnie nie konczacego. Tematu to nie każdy ma czas co chwile siedziec na forum i opisywac najdrobniejszy szczegół wiec sie pohamujcie rada na przyszłość
-
Tak pytam z ciekawosci moze sie znajdzie ktorys co sie zna
Mechanik kazal mi sprawdzić stan alternatora czy daje dobre napięcie bo mogło byc to problemem z wzgeldu na to ze jak bede mial alternator na wyczerpaniu to moga nie dochodzic dobrze prad na cewki i miedzy innymi przez to ale to zerkne moze jutro
-
Tak pytam z ciekawosci moze sie znajdzie ktorys co sie zna
uszczelnial mi calu uklad dolotowy adaptacje przepustnicy i przelywke a konkretnie co on grzebal to ciezko stwierdzic ale trafna uwaga pomysle nad tym przy nablizszej wolnej chwili odlocze wszystkie zbedne odbiorniki pradu i zobaczymy czy jakos to pomoze jak nie to bede dalej przyczyny szukal
-
Tak pytam z ciekawosci moze sie znajdzie ktorys co sie zna
witam tak zauwazylem ze jak wrocil od mechanika zaczaly sie problemy z falujacymi obrotami oraz zaczely mi co do tego falowania swiatla przygasac czy ma to jakas zaleznosc miedzy dwoma tymi objawami? dodam ze tylko na luzie ale niekiedy tez jak postoi z 2 minuty to sie czasem stabilizuje i rowno pracuje wiec czy moze byc to jakis czujnik bo cos mi sie tak o uszy o takim czyms kiedys obilo
-
Auto straciło moc i szarpie
okazalo sie ze sonda padla jedna i jakis sterownik zobacyzmy w poniedzialek czy wroci wszystko do normy
-
Auto straciło moc i szarpie
kod bledu to Ci nie powiem bo to znajomy mi sprawdzal i mi tylko powiedzial ze ktoras sonda mi padla a odnosnie czy wyskoczyl mi check to o dziwo nie nie wyskoczyl mi tylko teraz nie wiem czy odrazu wszystkie wymieniac sondy czy metoda prob i bledow ale raczej wymienie dwie odrazu bo 3 nie moge znalezc bo jak go dzisiaj odpalilem to chodzi jak traktor
-
Auto straciło moc i szarpie
podlaczylem pod komputer pokazalo mi ze czujnik sondy lambda zaczne od tego i zobaczymy czy moze pomoze
-
Auto straciło moc i szarpie
witam mam problem z moim audi gdy wsiadlem dzisiaj w auto po przejechaniu okolo kilometra stracil moc gdy dodaje gazu zaczyna go strasznie szarpac i silnik nie pracuje rowno przez co to moze byc macie moze jakies pomysly?
Szpaku24
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta