Treść opublikowana przez Krystian Kowalczyk
-
Złącza masowe-słabe ladowanie
A możesz bardziej rozwinąć ten pomysł bo nie bardzo wiem o co chodzi. W sumie to on cały czas ma za niskie ladowanie.
-
Złącza masowe-słabe ladowanie
Witam. Orientujecie się gdzie są złącza masowe bo mam za słabe ladowanie akumulatora bez obciążenia 14v a z włączonym co się da to tylko 12.8v . Tylko ze nie zawsze. Czasami z obciążeniem na ladowanie kolo 14v. Wszystko sprawdzane na akumulatorze. Akumulator na wyłączonym zapłonie ma prawie 12.7v
-
Szarpiecie przy dodaniu gazu
Ja wymieniłem swiece I problem z glowy;)
-
Spoty Olsztyńskie
jakos 15 16 cos w tych granicach
-
Spoty Olsztyńskie
Zależy która godzina to może i ja bym zawitał w weekend;)
-
(2.8 AMX) b5 avant manual by Kowal
Dawno mnie tu nie było ale to z braku czasu W ostatnim czasie zrobione: została zamontowana instalacja LPG wymienione oleje w skrzyni oraz moscie wymiana uszczelek pod deklem zaworów miałem wymienic jeszcze pod nastawnikiem ale nie sprostałem temu ;( wymiana odmy oraz ezektora weszło PL menu do nawigacji oraz Mapa Polski poprawione lampki wnętrza bo raz działały raz nie. Trochę planów mechanicznych jak i estetycznych jest i pomału do ideału ją robić bo jest zaje.ista
-
Jakie klucze?
Witam. Orietujecie sie może jakie klucze potrzeba do wymiany oleju w skrzyni i moscie. Kod skrzyni to DWM a dyfra DAJ. Nie chce dorabiać Januszów tylko samemu to zrobić
-
Odma i ezektor?
A myślałem ze jest tam jakaś większa odma. to są tam tylko te rurki i ezektor od odpowietrzenia. A jaki jest objaw jak to jest zapchane oprócz tego że olej leci gdzie tylko może?
-
Odma i ezektor?
Ja widziałem na allegro tylko do kupienia te rurki koszt kolo 100 zł. A nic więcej nie ma. Jakby mógł ktoś podesłać foto całości. Rurki musze napewno wymienić bo ta długą mam peknieta. A odkryciem korek wlewu oleju to obroty nawet nie falowaly
-
(2.8 AMX) b5 avant manual by Kowal
wszystko sie da jak sa checi:) w nastepnyym roku troszke kasy pojdzie na wyglad;p
-
Odma i ezektor?
mógłby ktos podesłac zdjecie jak wyglada kompletna odma bo nigdzie nie moge znalezc . tylko wszedzie same rurki
-
(2.8 AMX) b5 avant manual by Kowal
Nie są tragiczne. Teraz trochę napraw mnie czeka. Całe uszczelnienie brak zrobić pod pokrywa zaworów leci tylko gdzie może.
-
(2.8 AMX) b5 avant manual by Kowal
koło napewno bedzie wieksze 17 troche małe . Gaz już zakładaja pomału bede ja upiekszał
-
(2.8 AMX) b5 avant manual by Kowal
gotowe!!!
-
Silnik 2.8 AMX. 4 sondy?
Dzięki wielkie;)
-
ASR stały z ESP?
Tak mam ESP. i 2.8 quattro tez jest. To znaczy ze mam EDS
-
Szarpiecie przy dodaniu gazu
On szarpie tylko przy niskich obrotach jak mam trochę ponad 1000 i dodam mu gazu to czasami szarpnie.
-
Odma i ezektor?
No dzwoniłem do aso i rurka ta długą co wychodzi od lewej glowicy kosztuje ponad 400 zł a musze ja wymienić bo mam bo mam peknieta. Nie wiem czy tam po prostu jakiegoś węża olej odpornego nie założyć.
-
"Seria" sedan by tfk
Ale aby 1.6 za mało do tego auta;)
-
Szarpiecie przy dodaniu gazu
Jednak problem jest nadal. W czwartek zakładam gaz i zobaczymy czy dalej tak będzie.
-
Odma i ezektor?
Polecacie jakiś zamiennik czy tylko ASO?
-
Szarpiecie przy dodaniu gazu
Nie. Chociaż dawno już nie szarpneło.
-
(2.8 AMX) b5 avant manual by Kowal
U mnie wszystko smiga
-
(2.8 AMX) b5 avant manual by Kowal
U mnie normalnie te zdjecia działaja. Probowałem przez URL i nie da rady ich wstawic teraz śmiga?
-
ASR stały z ESP?
Czyli wychodzi na to ze asr tez jest? A EDS jak sprawdzic czy jest? A ten Asr jest razem z esp wylaczany czy stały?