Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krystian Kowalczyk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krystian Kowalczyk

  1. To w b5 wgl nie było asr? Myślałem we w quattro jest razem z esp i EDSem
  2. Witam. Czy jest taka możliwość ze ESP jest razem wyłączone z Asr. Bo tylko taki wylacznik posiadam. Chyba ze wgl nie mam ASR
  3. To jak wstawić te zdjęcia żeby działały?
  4. Siema:) Chciałbym Wam przedstawić mój zakup, w sumie to już jakieś 2 miesiące temu:) Udało mi się trafić na w miare zadbany egzemplarz z ciekawym wyposażeniem. Auto sprowadze jest ze Szwajcarii jakieś 3 miesiace temu 27 grudnia 2000 2.8 AMX Quattro Bose z navi plus telefon wszystko w elektryce Manual pompowanie lędzwi grzane fotele klima automat ksenon Niedługo wchodzi LPG wiec bedzie mozna troszke przyoszczędzić W przyszłosci napewno zajda jakies zmiany wszystko zalezne od zasobności portfela i czasu:): Wieksze koło 18 lub 19 lakier przydałoby sie odswierzyć Wydech przelot 2.5" lub 3" listwy dolne drzwi
  5. Pokazuje mi b1 s1 oraz b2 s1 A kody to P0130 i P0150. Tylko będę gaz montować i nie wiem czy opłaca się to robić? A check może się od tego zapalic?
  6. Bo pokazuje mi 2 błędy i nie wiem o którą sonde chodzi
  7. A to dzięki na info. Bo czytałem że ludzie też tam wymieniają .
  8. Witam. Czy podany silnik posiada 4 sondy? Czy tylko 2 bo szukałem i widziałem tylko 2 przed samym katalizatorem Pozdrawiam
  9. Ok. To w przyszłym tygodniu brak wymienić bo skrzynia ciężko chodzi;) A w torsenie tez sie wymienia czy nie potrzeba??
  10. no czuc czuc zapraszam w okolice Grunwaldu to dam się przejechać
  11. Ja mam akurat to samo 2.8 amx w manual i quattro.
  12. A do mostu nie lepiej mineral? Żeby z uszczelniaczy nie cieklo
  13. Do skrzyni i mostu taki sam?
  14. Krystian Kowalczyk opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam;) jaki olej polecacie do skrzyni biegów manual i do tylnego mostu. Silnik 2.8
  15. Witam. Pomoże ktoś znaleźć przyczynę. 2 razy błąd usuwany i dalej wraca Sprawdzałem na grupie o 31 to jest bodaj 1 sonda i strasznie skacze wartość potrafi skoczyć od 0.9V do 0.1v na biegu jałowym. Może tak być czy sonda padła. Druga w miarę trzyma wartość a jak skacze to delikatnie Pomóżcie bo nie wiem czy wymieniać ja czy nie. Do wymiany tam sonda bo błąd powraca?
  16. Wiem właśnie i się okaże co ja boli. Tylko ze nie zawsze szarpie zdąży się to raz na jakieś 300km Na komputerze pokazuje mi 2 błędy od sondy P0130 i P0150
  17. A może to być wina filtra paliwa? A jak dokładniej sprawdzić ten przeplywomierz. Pod koniec miesiąca wstawiam gaz i zobaczymy czy dalej będzie ten sam problem A po puszczaniu gazu nie szarpie, jeśli by tak było to od czego to by mogło być?
  18. Nie. Ten problem wystepuje jak jade np na trójce mam koło 1000 obrotów i gwałtownie dodam gazu.
  19. Witam. Mam taki problem ze samochód czasami przy dodaniu gazu szarpnie i dopiero wtedy ciągnie. Macie jakiś pomysł od czego to może byc
  20. Dzięki wielkie. W sumie to w niedziele ściągnąłem vcds 1.0 i cały czas mi pokazuje dwa błędy P0130 i P0150
  21. Witam. Chciałbym się do pytać jaki dobry program polecacie do b5 2001 rok oraz jaki kabel zakupić? Najlepiej program darmowy Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.