Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wymiana tapicerki


grzesu3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich posiadaczy A4 :)

Mam pytanie do znawców, a mianowicie chcę chodzi mi o wyminę tapicerki - same boczki. Mam zamiar kupić 4 sztuki, ale to wszystko jest od angola. Czy są duże problemy z przełożeniem boczków tego na prawą stronę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się tył da rade, ale przód nie pójdzie w angliku masz sterowanie szyb na prawej w europejskiej na lewej różne długości dolnej części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A same elementy zamykania drzwi i opuszczania szyb? (przód)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też różna długość jedyny myk jaki da rade zrobić to wymieniasz kompletny boczek, ale przekładasz wykończenie i elektryke z wersji europejskiej, lae skoro masz do wymianu\y właśnie te elementy to mija się to z celem

ok mój błąd chyba bo przeczytałem jeszcze raz i Ty chcesz wymienić całe boczki??? jeśli tak to da rade tylko musisz przekładać tą materiałową część razem z elektryką i zamykaniem drzwi od europejczyka .soreczka za gmatwanine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej właśnie chodzi mi o elementy zamykania drzwi, opuszczania szyb i ewentualnie listwy boczne. Chciałem kupić tylko te elementy (opuszczanie szyb i zamykanie drzwi), ale ciężko dostać. A jak znalazłem gostka co sprowadza z Niemiec to krzyknął prawie 400 zł. Także lepiej myślę :) kupić od angola i przełożyć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400zł :shocked:

za powiedzmy 500zł oddam Ci 4 boczki z elektryką (szyby lusterka z tyłu korbki) i komplet foteli przód i tył oczywiście :naughty:

a od angola to chyba za dużo rezania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to podeślij mi fotki tylko w dużej i dobrej rozdzielczości ([email protected]).[br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 08:13_________________________________________________Jak będzie ok to moge dać Ci 250 paczki za same boczki bez kanap:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuję uchwyty zamykania drzwi od strony kierowcy (na lusterkai opuszczanie 2 szyby).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to podeślij mi fotki tylko w dużej i dobrej rozdzielczości ([email protected]).[br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 08:13_________________________________________________Jak będzie ok to moge dać Ci 250 paczki za same boczki bez kanap:)

ja tez mam boczki do sprzedanie z elektryka 2x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie dzis bawilem z przekladka boczkow z anglika:))) nawet fajnie wyszlo)))

Kupilem kubelki z anglika razem z boczkami tylko na zdjeciu nie bylo widac ze sa szare boczki c.... by wygladalo wiec postanowilem troche pokombinowac wystraczyl brzeszczot i pilnik trza bylo wyciac ten kawalek co na zdjeciu 20 min pracy z prawym bedzie gorzej bede musial zostawic podwojny przelacznik do szyb :(( ale to juz ujdzie kiedys jak bede zakladal skorke to tapicer jakos to zaslepi:))

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0051c59933510b8d.html

pozdrawiam :hi:

jeszcze mam pytanko do czego sluzy ten przycisk obok klamki i idze go gdzies podlaczyc jesli sie niema instalcji orginalnej do niego???

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/adf9721f2dad0ed2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten przycisk obok klamki od centralnego zamka

ja tez go neimailem ale juz jest , wpiolem sie w centrlany zamek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze u mnie bedzie narazie po prawej stronie :(

Jakbys chcial to ja mam boczki dos przedania takie normalne 2xelektryczne szybki a tylnie boczki maja kratki an glosniki i swiatelka czerwone

http://allegro.pl/item638713813_a4_fotele_kanapa_boczki_listwy_s4_wawa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...