Treść opublikowana przez DarekII
-
Nie działający ABS
czyli któryś z czujników podłącz waga i bedzie wiadomo wszystko
-
Co myślicie o kutym aluminium z A8 D2 ?
Ja dałem chyba około 600 na forum zakupiłem od krychy koła jak nówki lekkie i fajnie się prezentują w sedanie b5 . Zeby nowy nabywca ich nie dojrzał miałbym je w passku fl pasują też fajnie
-
Co myślicie o kutym aluminium z A8 D2 ?
Ja posiadam te fele et 42 polerowane bardzo lekkie w rozmiarze 16 na aucie wyglądają super zakupiłem od Krychy z forum gdzieś były foty nawet . Jak podoba ci się wzór to kupuj i się nie zastanawiaj
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jestem chętny jak coś w Koninie będzie
-
Cos Strzela podczas skrecania (NOWE ZAWIECHO)
W alfie tak miałem to rozsypane było łożysko w kolumnie macpherson i taki zgrzyt był przy skręcie jakby metal o metal a czasami stuk się pojawił
-
Boczki sedan tył b5
pasują bezproblemu sam mam od avanta polifta w sedanie przedlitf
-
drgania na kierownicy przy hamowaniu
Też myslę iż tarcze się skrzywiły
-
klocki master sport- testowaliscie?
Ja założyłem holenderskie tarcze ABS i klocki textar hamuje super zero piszczenia itd tarcze około 200zł klocki 140
-
boczki audi a4 b5
bez problemu zmieniałem z avanta skórzane do swojego sedana nie ma żadnych różnic dodatkowo założyłem z polifta do przedlifta
-
Jaka prędkość na trasie = najniższe spalanie?
Przy stałej jeżdzie około 100 km na godzinę potrafi spalić około 7l jednak im wyższa prędkość zaczyna palić ten silnik jest dobry ale kiepska skrzynia są za krótkie przełożenia nie nadają się na trasę przy 100km/h ma 3000 obrotów porażka powinno być 120 sam myslę od czego skrzynie wrzucić
-
Czy wystarczy wymiana uszczelki rury kolektorowej w Audi A4 B5 1.6?
uszczelka powypalana i są przedmuchy kup nową załóż na pastę do wydechów i z głowy temat
-
boczki tylne drzwi z sedana do combi
boczki są identyczne przednie fotele pasują plug play tylna kanapa jak dzielona sedan przed i lift to samo jeżeli chcesz od kombi do sedana trzeba uchwyty przerabiać
-
Wahacz przedni prawy
Ale przedni prawy dolny czy górny bo różnica w cenie dolny około 200 zł srednio a górny około 100zł część plus robocizna różnie biorą henio z garażu za 30zł wymieni a inny 100zł weźmie
-
ILe waży sedan 1.9 tdi afn napęd ośka z klimą 1998r
Potrzebuje takie dane jak w tytule może ktoś z forumowiczów by sprawdził jak ma taki model i podał
-
co to za sprężyny avantgarde A4 VA 4L 12.95
Panowie kolega ma w sedanie zawieszenie obniżone dzisiaj patrzałem sprężyny czarne napis avantgarde audi a4 va 4l na niższym zwoju 12.95 przód do tego amortyzator monroe do not heat or open 26650 b8d11 pisze gas co to za zawiecha jest nisko tył dwa palce nad oponą przód tak półtora jeżdzi się przyjemnie nie jest twardo fajnie wybiera dziury zestaw jest jak nowy może ktoś coś powie na ten temat bo mam możliwość wymiany na moje 1ba
-
Pedał sprzęgła nie odbija i chodzi lekko!!
Też stawiam na wysprzęglik jesli płynu nie ubywa pompka ok chociaż kiedyś w starej bmw pompka mi się zacierała jakby wpadł pedał i lipa po podniesieniu go po pewnym czasie pompka wracała do góry i pedał pracował normalnie może spróbuj odpowietrzyć najpierw zobacz co będzie
-
A4 B5 AEB-Gwint H:R
Fajna
-
Jakie buty ?
Ja tam od pewnego czasu tylko caty popatrz caterpillar zader takie ala trampki ze skóry wykonanie super bardzo wygodne i trwałe
-
aud,,i concert, wyjście, na, dwa,glośniki ,jak ,tył ,podłączyć
no czytałem ale pytanie czy wtedy nie grają słabiej głosniki czy nie wynikną jakieś problemy z instalacją itd
-
Polecane opony letnie
Ja zakupiłem od kolegi Bedi Uniroyal rainsport 2 w rozmiarze 205/55/16 polecam opona dobrze tłumi nierówności jest dobra na mokrym mam lekkie wrażenie że mogła by być cichsza ale w sumie dopiero zrobiłem 1000km więc się dociera heheh
-
aud,,i concert, wyjście, na, dwa,glośniki ,jak ,tył ,podłączyć
i w sumie nic nie wiem nie ma innej możliwości jak montaż wzmacniacza ? chyba sprzedam to radio a szkoda fajnie gra stan ideał z książka i kodem no i ori najlepiej pasi
-
aud,,i concert, wyjście, na, dwa,glośniki ,jak ,tył ,podłączyć
Panowie taki problem mam radyjko audi concert z tyłu jest wyjście na dwa głosniki mam u siebie fabrycznie głosniki na przodzie i pytanie załozyłem na tył głośniki i poprowadziłem wiązkę ale gdzie podłączyć ten tył jest jakaś mozliwość nie chce zmieniać radia gra fajnie podświetlenie ori więc mi pasuje.
-
czy któras z tych 2 "polerek" nadaje się do polerowania auta?
ta z lidl totalny schit nie dała rady ruszyć tempo na lakierze kumpel kupił kasa w błoto niestety
-
Lampy, tył, wymiana, na, lift
Ale ty masz założone po I lifcie lampy zresztą słabo widać a mnie interesuje zmiana na II lift
-
Lampy, tył, wymiana, na, lift
Może ktoś ma fotę lamp polifty założonych do sedana przedlifta widziałem już u dwóch osób spore szpary pod lampami a nie chcę zmieniać tych listew i malować więc chcę się upewnić co do operacji wymiany lamp