Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie buty ?


Kristoph

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie, od dłuższego czasu nie mogę kupić butów, komplentnie mi sie nic nie podoba, moze cos doradzicie ?

Kryteria :

- pasujące do dżinsów

- do 250-300 zł

- maja nie być "adidasowate"

-najlepiej pólbut :)

Przymierzałem "najacze", "reboki" "adasie" i te buty raczej nie pasują do spodni jeansowych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trampkowate lacosty bądź caterpillar. Lacosty są bardzo fajne i można w tej cenie znaleźć coś ciekawego a caterpillar ma takie typowe buty pod jeansy wg mnie- żadne adidasy a bardziej buty dla osób już dojrzalszych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam od pewnego czasu tylko caty popatrz caterpillar zader takie ala trampki ze skóry wykonanie super bardzo wygodne i trwałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem takie wsówki sobie kup tak zwane "WAFLE" tym z disco polo zawsze pasują :):banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikbut NEEX Mokasyny Wiosna 2012 - 936 cz 46 rnik1 (2436754832) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

mam takie tylko z Zary

pasuje i do koszuli i do t-shirtów... mega wygodne obuwie.. :) porzucam adidasy momentami dla nich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na jakieś luźniejsze okazje dokładnie te buty Vitto Rossi - Domeno - Półbuty 2042 - Karta produktu

Wygodne, 100% skóra naturalna, porządnie wykonane. Porównując z Zarą czy innymi Kazarami to są o niebo lepiej wykonane. Pasują do prostych, ciemnych jeansów czy spodni bardziej wizytowych :good:

Dobry mokasyn też jest ok.. Ja kupiłem od Hilfigera zamszowe i powiem szczerze, że rozczarowany jestem.. wygodne są.. ale szybko się wytyrały gdy czyściłem spacjalną pianką. Drugą parę mam se skóry licowej z firmy Bata i nie ma się do czego przywalić :wink:

Jak lubisz luźniejszy styl to jakieś trampki .. Ja kupiłem w tym roku jedną parę Lacoste i jedną Fred Perry. Lacoste trochę na odwal zrobione, ale wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na jakieś luźniejsze okazje dokładnie te buty Vitto Rossi - Domeno - Półbuty 2042 - Karta produktu

Wygodne, 100% skóra naturalna, porządnie wykonane. Porównując z Zarą czy innymi Kazarami to są o niebo lepiej wykonane. Pasują do prostych, ciemnych jeansów czy spodni bardziej wizytowych :good:

Dobry mokasyn też jest ok.. Ja kupiłem od Hilfigera zamszowe i powiem szczerze, że rozczarowany jestem.. wygodne są.. ale szybko się wytyrały gdy czyściłem spacjalną pianką. Drugą parę mam se skóry licowej z firmy Bata i nie ma się do czego przywalić :wink:

Jak lubisz luźniejszy styl to jakieś trampki .. Ja kupiłem w tym roku jedną parę Lacoste i jedną Fred Perry. Lacoste trochę na odwal zrobione, ale wygodne.

Powiem że ze wszystkich propozycji, te mi się podobają najbardziej, tylko czy będą się nadawały do chodzenia codziennie, nie za eleganckie ?

W jakim sklepie je kupiłeś ? Przez internet ? Ja raczej wolałbym przymierzyc i zobaczyć jak wyglądają.. Co do trampek to raczej nie to nie mój styl i jasne buty feee..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P6220018.jpg

Takie mam do sprzedania za 150 zł (Niestety rozmiar nie mój dlatego sprzedaje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ecco patrzyłeś ? super wygodne buty i da się kupić w niezłej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na jakieś luźniejsze okazje dokładnie te buty Vitto Rossi - Domeno - Półbuty 2042 - Karta produktu

Wygodne, 100% skóra naturalna, porządnie wykonane. Porównując z Zarą czy innymi Kazarami to są o niebo lepiej wykonane. Pasują do prostych, ciemnych jeansów czy spodni bardziej wizytowych :good:

Dobry mokasyn też jest ok.. Ja kupiłem od Hilfigera zamszowe i powiem szczerze, że rozczarowany jestem.. wygodne są.. ale szybko się wytyrały gdy czyściłem spacjalną pianką. Drugą parę mam se skóry licowej z firmy Bata i nie ma się do czego przywalić :wink:

Jak lubisz luźniejszy styl to jakieś trampki .. Ja kupiłem w tym roku jedną parę Lacoste i jedną Fred Perry. Lacoste trochę na odwal zrobione, ale wygodne.

Powiem że ze wszystkich propozycji, te mi się podobają najbardziej, tylko czy będą się nadawały do chodzenia codziennie, nie za eleganckie ?

W jakim sklepie je kupiłeś ? Przez internet ? Ja raczej wolałbym przymierzyc i zobaczyć jak wyglądają.. Co do trampek to raczej nie to nie mój styl i jasne buty feee..

Do chodzenia na co dzień jak ktoś lubi to nadają się w 100 %. To są buty casualowe.. możesz iść w nich na imprezę w jeansach w koszuli w kratkę..a na drugi dzień wbić się w spodnie materiałowe, białą koszulę i krawat i śmignąć do kościoła :wink:

Zamawiałem przez neta. Wiem jaką mam długość wkładki, przedzwoniłem jeszcze i poradziłem się o numerację. Poszukaj bo te buty można także kupić w sklepach obuwniczych.

Na pewno są dużo lepsze niż buty z ZARA, które kosztowały mnie ponad 300 zł...a jak się okazało to jedyny fragment skóry naturalnej jakie z jakiej były zrobione to zapiętek :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takiego stylu co Raggaman ci wkleił to polecam ci GEOX - super odzszyte i oddychające. Modeli jest pełno na pewno sobie coś wybierzesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

75338102.jpg

<br /><br />

A ja takie kupiłem firmy WOjas. Skóra, mięciutkie, dwa lata gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również polecam ecco, wybor nawet spory, sam szukalem cos takiego "polsportowego" i w tym sklepie wlasnie to znalazlem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają jak " halówki " :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja takie kupiłem firmy WOjas. Skóra, mięciutkie, dwa lata gwarancji.

Mam te buty ok 8 miesięcy...

Wkładki farbują jasne skarpetki, buty rozchodzą się na zgięciu nogi oraz na tylnim podbiciu, musze oddać na gwarancję o ile uznają.

Jak na cene ok 250zł nie polecam

Jedyny plus, że stopa się nie poci.

Za to polecam buty firmy Kazar :) mam mniej więcej takie: Kazar - kolekcja obuwia sportowego dla niego na wiosn i lato 2011 - Kazar - kolekcja obuwia sportowego dla niego na wiosn i lato 2011 ť Na zakupy ť Moda, styl na Idolo.pl nie do zdarcia od roku. Wziąłem je już na stretę i robię w nich wszystko kolo domu i w garażu zero wad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazar robi dobre buty. Mam takie garniturowe od nich i skórka mięciutka, wygodne , podeszwa miękka. Z butów casualowych niestety nic mi nie wpadło nigdy szczególnie w oko.

Odradzam natomiast Hiszpańską firmę ALDO.. miałem jedne cichobiegi za 200-300 zł i reklamowałem je 3 razy po czym dostałem zwrot kasy.. drugie trampki skórzane za 300 zł zmachrały się w zawrotnym tempie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...