-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
GreGoriO skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8P0CA104986
-
GreGoriO obserwuje zawartość Jak wygląda odblokowanie wyposażenia w autach od 2025r?
-
Jak wygląda odblokowanie wyposażenia w autach od 2025r?
Panowie jak wygląda sprawa odkodowania wyposażenia w tych nowych autach? Da sie odkodować czy muszę zamawiać od razu przy zakupie? Jak z mapami? będzie je można aktywować? z możliwością wyświetlania między zegarami? pozdrawiam.
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
GreGoriO skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWVGZZZCT6TW526122
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
GreGoriO skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWMWMF31030TS46942
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Drogowe w Bix są na przesłonie. czyli podajesz pełne 12V i przesłona się otwiera. dając 30% obniżasz napięcie na żarówki, stąd przesłona drży nie mogąc się otworzyć. Masz dwa wyjścia. bo pewnie masz podłączone stare H7 z drogowych, na DRL? jeżeli chcesz zachować zarówki drogowych/DRL jako światła drogowe, to musisz nieco zmodyfikować same połączenie. albo zrezygnować z H7 jako drogowe, wtedy odciąć zasilanie od nich, do przesłony ksenonów. A włącznik Auto miałeś pewnie źle podłączony,. bo przerobienie wymaga kliku zmian w instalacji. musiałbyś najpierw pokazać co masz i jak, podłączone. bo pewnie instalacja była dorabiana...
-
Piktogramy na przyciskach w Audi
No i naklejki odchodzą do lamusa. Laser załatwi sprawę piktogramów. Możemy sobie nawet podpisać… B6 to Małysz. Adam Małysz. Prawda? ? ?? 1.2K views · 654 reactions | Transformação INCRÍVEL luz de teto golf... WWW.FACEBOOK.COM Transformação INCRÍVEL luz de teto golf black ⚡️? #vwbora #vwjetta #jettavariant #jettatsibrasil #jetta...
-
Migające wszystkie światła stop w A4 B6
wydaje mi się że tak. MCE mam 01111 zegary 02001 Kierownica 02041 ale dobry pomysł. spróbuję przekodować na nowo. nie pomyślałem o tym...
-
Migające wszystkie światła stop w A4 B6
sprawdzone. MCE też rozebrałem, wymyłem izopropanolem ale niczego nie widzę. żadnych śladów wilgoci. zwróciłem uwagę, ze po rozłączeniu kostek, światła nie migają do momentu przekręcenia kluczyka w pozycję on. na szczęście gasną po zamknięciu auta po 3-4 minutach, kiedy się usypia. i cieszy mnie róznież to, że nie migają jeśli włącznik jest w pozycji pozycyjnych czy też mijania. stop działa poprawnie martwi mnie jeszcze jedna rzecz. okazuje się że awaryjnych też nie ma. no nic. trzeba kupić inny MCE i podmienić. zobaczymy wtedy co się okaże.
-
Migające wszystkie światła stop w A4 B6
Witajcie. Zaczynam szukanie przyczyny ale może ktoś z was mi podpowie, co się mogło stać. Otóż Audi stało nie jeżdzone prawie 3 lata. Gdy odpalałem wyskoczyło mnóstwo błędów, wiadomo... słaby akumulator zrobił swoje. Wykasowałem ale niestety został, czy też pojawił się jeden problem. w pozycji 0 włącznika świateł jak i po wyjęciu kluczyka ze stacyjki zaczęły bardzo szybko migać wszystkie 3 światła stop. Do tego wyjęcie kluczyka ze stacyjki, skutkuje sekundowym buzerem pozostawionych świateł, wraz z chwilowym oswieceniem świateł pozycyjnych jak i pmgielnych (jako CLH). Dodam że jestem po SWAPie z MCE E na F. Ale to było robione jakieś 8 lat temu i do tej pory nie było takich objawów posprawdzałem na nowo wszystkie podłączenia, nawet specjalnie jeszcze rozpinałem nowe przewody ale błędu/pomyłki nie widzę. kupiłem nawet nowy włącznik Stop w ASO, ale problem pozostał (VCDS pokazuje porpwne jego działanie) dlatego zastanawiam się nad podmianą MCE. Macie jakieś pomysły?
-
Jak zrobić żeby radio w Audi A4 B7 sciszało się po wbiciu wstecznego?
Ponieważ musiałem rozpiąć MCE i pokrewne kable. A że pamięć słaba...? szukałem jak i co podpiąć, by przywrócić funkcjonalność TelefonMute. Trafiłem na swoje wypowiedzi, tutaj... Potwierdzam, po 8 latach! mod wciaż działa(Ł) i będzie działał ponownie. Tyle minęło od pierwszego mojego wpisu. A4 wciąż jezdzi. ?
-
Zegar radiowy w liczniku
na Costa del Sol. 30 km od Gibraltaru, sygnał łapie aż miło. i to jakieś 30 min do godziny, od podłączenia akumulatora. w linii prostej od nadajnika, jest dokładnie 1896,5 km!!! I działa...
-
Wymiana wiązki elektrycznej w przedniej lampie VALEO D2S
ZAWSZE MOŻNA. kwestia, gdzie chcesz ingerować? Zawsze możesz przy samej wtyczce/gniazdku... Pytanie co się stało, bo nie piszesz...
-
Wymieniony rozrząd na fakturze zakupu auta
KUP WYMIEŃ i ciesz się autem... albo kup uwierz...i nie narzekaj jeśli coś się wydarzy. Masz tylko DWA WYJŚCIA. NI mniej, ni więcej.
-
[ALL B7] Włączenie MENU FIS
kodowanie...jakie masz kodowanie? no i manetka. musi być przełącznik na końcu manetki. Masz?
-
awaria po deszczu
odszukaj wątki, to zrozumiesz... tutaj jeden z nich.