Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GreGoriO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Panowie jak wygląda sprawa odkodowania wyposażenia w tych nowych autach? Da sie odkodować czy muszę zamawiać od razu przy zakupie? Jak z mapami? będzie je można aktywować? z możliwością wyświetlania między zegarami? pozdrawiam.
  2. Drogowe w Bix są na przesłonie. czyli podajesz pełne 12V i przesłona się otwiera. dając 30% obniżasz napięcie na żarówki, stąd przesłona drży nie mogąc się otworzyć. Masz dwa wyjścia. bo pewnie masz podłączone stare H7 z drogowych, na DRL? jeżeli chcesz zachować zarówki drogowych/DRL jako światła drogowe, to musisz nieco zmodyfikować same połączenie. albo zrezygnować z H7 jako drogowe, wtedy odciąć zasilanie od nich, do przesłony ksenonów. A włącznik Auto miałeś pewnie źle podłączony,. bo przerobienie wymaga kliku zmian w instalacji. musiałbyś najpierw pokazać co masz i jak, podłączone. bo pewnie instalacja była dorabiana...
  3. No i naklejki odchodzą do lamusa. Laser załatwi sprawę piktogramów. Możemy sobie nawet podpisać… B6 to Małysz. Adam Małysz. Prawda? ? ?? 1.2K views · 654 reactions | Transformação INCRÍVEL luz de teto golf... WWW.FACEBOOK.COM Transformação INCRÍVEL luz de teto golf black ⚡️? #vwbora #vwjetta #jettavariant #jettatsibrasil #jetta...
  4. wydaje mi się że tak. MCE mam 01111 zegary 02001 Kierownica 02041 ale dobry pomysł. spróbuję przekodować na nowo. nie pomyślałem o tym...
  5. sprawdzone. MCE też rozebrałem, wymyłem izopropanolem ale niczego nie widzę. żadnych śladów wilgoci. zwróciłem uwagę, ze po rozłączeniu kostek, światła nie migają do momentu przekręcenia kluczyka w pozycję on. na szczęście gasną po zamknięciu auta po 3-4 minutach, kiedy się usypia. i cieszy mnie róznież to, że nie migają jeśli włącznik jest w pozycji pozycyjnych czy też mijania. stop działa poprawnie martwi mnie jeszcze jedna rzecz. okazuje się że awaryjnych też nie ma. no nic. trzeba kupić inny MCE i podmienić. zobaczymy wtedy co się okaże.
  6. Witajcie. Zaczynam szukanie przyczyny ale może ktoś z was mi podpowie, co się mogło stać. Otóż Audi stało nie jeżdzone prawie 3 lata. Gdy odpalałem wyskoczyło mnóstwo błędów, wiadomo... słaby akumulator zrobił swoje. Wykasowałem ale niestety został, czy też pojawił się jeden problem. w pozycji 0 włącznika świateł jak i po wyjęciu kluczyka ze stacyjki zaczęły bardzo szybko migać wszystkie 3 światła stop. Do tego wyjęcie kluczyka ze stacyjki, skutkuje sekundowym buzerem pozostawionych świateł, wraz z chwilowym oswieceniem świateł pozycyjnych jak i pmgielnych (jako CLH). Dodam że jestem po SWAPie z MCE E na F. Ale to było robione jakieś 8 lat temu i do tej pory nie było takich objawów posprawdzałem na nowo wszystkie podłączenia, nawet specjalnie jeszcze rozpinałem nowe przewody ale błędu/pomyłki nie widzę. kupiłem nawet nowy włącznik Stop w ASO, ale problem pozostał (VCDS pokazuje porpwne jego działanie) dlatego zastanawiam się nad podmianą MCE. Macie jakieś pomysły?
  7. Ponieważ musiałem rozpiąć MCE i pokrewne kable. A że pamięć słaba...? szukałem jak i co podpiąć, by przywrócić funkcjonalność TelefonMute. Trafiłem na swoje wypowiedzi, tutaj... Potwierdzam, po 8 latach! mod wciaż działa(Ł) i będzie działał ponownie. Tyle minęło od pierwszego mojego wpisu. A4 wciąż jezdzi. ?
  8. na Costa del Sol. 30 km od Gibraltaru, sygnał łapie aż miło. i to jakieś 30 min do godziny, od podłączenia akumulatora. w linii prostej od nadajnika, jest dokładnie 1896,5 km!!! I działa...
  9. ZAWSZE MOŻNA. kwestia, gdzie chcesz ingerować? Zawsze możesz przy samej wtyczce/gniazdku... Pytanie co się stało, bo nie piszesz...
  10. KUP WYMIEŃ i ciesz się autem... albo kup uwierz...i nie narzekaj jeśli coś się wydarzy. Masz tylko DWA WYJŚCIA. NI mniej, ni więcej.
  11. kodowanie...jakie masz kodowanie? no i manetka. musi być przełącznik na końcu manetki. Masz?
  12. GreGoriO odpowiedział(a) na piotrekZch temat w Audi A4 B6
    odszukaj wątki, to zrozumiesz... tutaj jeden z nich.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.