Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Włączenie MENU FIS


KERCZI

Rekomendowane odpowiedzi

Hello mam pytanie do znawcow tematu.

Jak wlaczyc MENU FISa dostepne pod przyciskiem RESET na manetce. Do tej pory myslalem ze jest to menu tylko w kolorowym FISie, ale ostatnio w przytarganym przeze mnie autkuw czerwonym FISie byla ta opcja.

Czy ktos wie gdzie to ustawic???

Dzieki i pozdrowki

KERCZI

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie :)

jak klikniesz dolny przycisk reset to masz menu fisa --> mozesz ustawic jezyk FISa, ostrzezenie przekroczenia predkosci i inne dupsy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie :)

jak klikniesz dolny przycisk reset to masz menu fisa --> mozesz ustawic jezyk FISa, ostrzezenie przekroczenia predkosci i inne dupsy :)

No właśnie nie wiem co mnie zamuliło! :wallbash: :wallbash: A na pytanie Ci nie odpoiwiem bo nie wiem. :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie :)

jak klikniesz dolny przycisk reset to masz menu fisa --> mozesz ustawic jezyk FISa, ostrzezenie przekroczenia predkosci i inne dupsy :)

No właśnie nie wiem co mnie zamuliło! :wallbash: :wallbash: A na pytanie Ci nie odpoiwiem bo nie wiem. :tongue4:

haha to dzieki za pomoc :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kolega ma menu fisa w b7 i może sobie zmieniać na przykład mile na kilometry za pomocą przycisków na manetce.

U mnie w b6 tego nie ma (pomimo,że mam pełnego fisa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kolega ma menu fisa w b7 i może sobie zmieniać na przykład mile na kilometry za pomocą przycisków na manetce.

U mnie w b6 tego nie ma (pomimo,że mam pełnego fisa)

no dokladnie, u Ciebie tez to da sie wlaczyc, kwestia tylko odpowiedniego kodowania i tego wlasnie szukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kolega ma menu fisa w b7 i może sobie zmieniać na przykład mile na kilometry za pomocą przycisków na manetce.

U mnie w b6 tego nie ma (pomimo,że mam pełnego fisa)

no dokladnie, u Ciebie tez to da sie wlaczyc, kwestia tylko odpowiedniego kodowania i tego wlasnie szukam

no ciekawe :mysli: kolejna zagadka do rozwiązania dla naszych speców od VAG-iny :naughty:
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi a co to za Audi było sprowadzone z takiem Menu w czerwonym FISie ? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi a co to za Audi było sprowadzone z takiem Menu w czerwonym FISie ? :shocked:

kolega ma to menu w czerwonym fisie w 2.0 blb z 2005 roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi a co to za Audi było sprowadzone z takiem Menu w czerwonym FISie ? :shocked:

To od dywanikow :)[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 00:27_________________________________________________zreszta to co ogladalismy razem co poszlo dla znajomej - tez to ma :mysli: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mnie to interesuje ,Adrian- masz na myśli auto Andzrzeja?

nie, innego kolegi ale autko bliźniacze do auta Andrzeja, swoją drogą Andrzej też powinien to mieć bo jego jest nawet ten sam rocznik.

Dziś w pracy obczaję jak to wygląda i może pare fotek pyknę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie ma znaczenia rocznik a tylko kodowanie, ewentualnie jak autk mialo jakies gadzety (np wentylowane fotele lub ori webasto) to wtedy autko juz zjezdzalo z tasmy z takim kodowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6e8661cc2a0b6133m.jpg

d3b024fbad8bacdem.jpg

tak to wygląda.

Co do extra wyposażenia to auto ma podgrzewane fotele,kierę multi i tempomat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powracam do tematu. :naughty: Dziś siemian odblokował mi pełen FIS bo dokładałem manetkę, moduł i MF i też mam to MENU na czerwonym FISie - tak jak kolega wspominał wyżej moje autko też jest z 2005 roku BLB... Spytaj siemiana może Ci coś pomoże. :good: Co do wyposażenia to nie miałem ani kiery MF, ani tempomatu, ani podgrzewanych stołków. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec Misie dzieki pomocy Siemiana :notworthy: MENU dziala,

wchodzimy we Wskazniki --> Adaptacja --> Kanal 19

i tam zmieniamy srodkową cyferke na 3 teraz macie pewnie 0

ponizej zrzut

f5f69d40bd61ddd7.jpg[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 22:11_________________________________________________zastanawia mnie tylko jedna rzecz jak dalem przed ostatnia cyferke odn. zewn. temperatury na 1 to zaczela mi migac zolta kontrolna z wykrzyknikiem na zegarach - > czy ktos wie co to za kontrolka??

Czy czasem nie jest to ostrzezenie o zimnym silniku??? i znika jak silnik sie zagrzeje??[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 22:12_________________________________________________i jakby kto pytal to jak widac na zdjeciu funkcja sie nazywa DIS[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 22:27_________________________________________________ponizej zapozyczona fotka i wykrzyknik ktory zaczal mi mrugac, dodam ze mialem ustawione 0 a temp zew. i tak mi sie wyswietlala

mojadeska2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wiem, zdjecia nie opisywalem ja - jest zapozyczone i juz ktos wczesniej wpisal takie rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...