Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. na pewno musisz na nia stanąć i sie przebiec- zobaczysz czy nic nie trze i nie skrzypi- czy jest głośna- sprawdź platformę, czy nie jest wygięta, lub pęknięta- od długotrwałego używania- może to nastąpić mechanizm składania i zobacz, czy dobrze będziesz się na niej czuć
  2. no cisza- nic się nie dzieje- do Bukowiny jechać nie mogłem, na jakiś w uk- też za bardzo nie ma gdzie, bo wszędzie daleko..
  3. jeśli kupił na allegro- to pewnie ma jakiś rachunek, czy inne potwierdzenie transakcji, nie wiem, czy w takiej sytuacji masz jakieś Prawo ubiegać się o chociaż częściowy zwrot
  4. widziałem i popieram- walka , jakiej dawno nie widziałem, ciekwawy jestem, czy Chisora jeszcze będzie lepszy, czy to już jest wszystko, co osiągnął, jesli tak- to raczej mistrzem nie będzie, choć na pewno jeszcze niejedną dobrą walkę z jego udziałem zobaczymy
  5. kliczko jest już stary, a Antek jest dużo młodszy, szybszy i przede wszystkim ma to, co Kliczko miał lata temu- potencjał i warunki, które jak dobrze wykorzysta- będzie panował w ciężkiej przez lata, jak On
  6. Włodarczyk- chyba trochę zardzewiał, albo wiek już swoje zrobił- jakiś taki wolniejszy mi się wydaje... no co Molina- mistrzem chyba już nie będzie, ale zapowiedź walki z Kliczką- będzie się działo
  7. to może podejdź do sklepu rowerowego i tam zamów- w sklepie rowerowym- mają pojęcie o częściach i ich zamiennikach
  8. domjenick odpowiedział(a) na rezyser temat w Audi A4 B5
    ja w B6 też miałem hidy- ustawione- nikogo nie raziło, a jak przedmówca wspominał- czujnik w porę nie zareaguje, np u mnie teraz ksenon opada chyba po niecałej sekundzie, więc jak przejeżdżam przez hopkę- to i tak nie zdąży opaść ksenon w porę i po oczach dostają ci z naprzeciwka, a ustawić tego nie ma jak, bo to automatycznie, a jak sam opuszczę soczewki w dół manualnie, na lampie- to na światłach mijannia- to w całkowitych ciemnościach- widzę tylko to, co przed autem, ale wracająć do tematu- dzienne w długich- to chyba może być, ale intensywność światła jest mniejsza- ja bym w halogeny ładował dzienne- wiele aut tak ma np kia picanto- jak mi dali, jako zastępcze- to dzienne były właśnie w halogenach p.mgłowych, a jak włączałem halogeny- to dodatkowo zapalały się postojówki
  9. mi z takimi "zausznikami" niewygodnie się jeździło, bo paski od kasku były na drodze, żeby to szybko wyjąć z ucha, jak potrzeba było, ale to może kwestia przyzwyczajenia
  10. http://www.ebay.co.uk/itm/272317464662?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT ja mam takie i nie narzekam, tylko trzeba znaleźć dobre miejsce na telefon, bo na plecach traci sygnał i czasem przerywa, ale jak masz kieszeń gdzieś na klatce- jest ok
  11. domjenick odpowiedział(a) na rezyser temat w Audi A4 B5
    moim zdaniem, to robić coś, w miejsce, gdzie już ori jest, ale tutaj nie wiem, jak z homologacją i przepisami, czy mozna i jesli tak, to czy ma to jakieś regulacje, dotyczące miejsca, natężenia światła itp
  12. domjenick odpowiedział(a) na rezyser temat w Audi A4 B5
    najlepiej, to zamontować coś w miejsce halogenów przeciw mgielnych, o ile masz, jak nie- to rezanie, tylko jak to teraz wygląda z homologacją i przeglądem?
  13. domjenick odpowiedział(a) na Dworaz temat w Audi A4 B6/B7
    nie, bo w A3 silnik jest poprzecznie, a w A4 jest wzdłużnie
  14. do wszystkich, którzy znają sprawę- Bartek "Vario" wywiązał się ze zobowiązań, jakie miał wobec mnie- temat zamknięty
  15. widziałe walkę- długo to o nie rwało, ale Gołowkin- jest moc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.