-
Strefa biegaczy, triathlon
na pewno musisz na nia stanąć i sie przebiec- zobaczysz czy nic nie trze i nie skrzypi- czy jest głośna- sprawdź platformę, czy nie jest wygięta, lub pęknięta- od długotrwałego używania- może to nastąpić mechanizm składania i zobacz, czy dobrze będziesz się na niej czuć
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no cisza- nic się nie dzieje- do Bukowiny jechać nie mogłem, na jakiś w uk- też za bardzo nie ma gdzie, bo wszędzie daleko..
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
jeśli kupił na allegro- to pewnie ma jakiś rachunek, czy inne potwierdzenie transakcji, nie wiem, czy w takiej sytuacji masz jakieś Prawo ubiegać się o chociaż częściowy zwrot
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
widziałem i popieram- walka , jakiej dawno nie widziałem, ciekwawy jestem, czy Chisora jeszcze będzie lepszy, czy to już jest wszystko, co osiągnął, jesli tak- to raczej mistrzem nie będzie, choć na pewno jeszcze niejedną dobrą walkę z jego udziałem zobaczymy
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
kliczko jest już stary, a Antek jest dużo młodszy, szybszy i przede wszystkim ma to, co Kliczko miał lata temu- potencjał i warunki, które jak dobrze wykorzysta- będzie panował w ciężkiej przez lata, jak On
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Włodarczyk- chyba trochę zardzewiał, albo wiek już swoje zrobił- jakiś taki wolniejszy mi się wydaje... no co Molina- mistrzem chyba już nie będzie, ale zapowiedź walki z Kliczką- będzie się działo
-
Sezon Rowerowy 2016
to może podejdź do sklepu rowerowego i tam zamów- w sklepie rowerowym- mają pojęcie o częściach i ich zamiennikach
-
[A4 B5] DRL (LED)
ja w B6 też miałem hidy- ustawione- nikogo nie raziło, a jak przedmówca wspominał- czujnik w porę nie zareaguje, np u mnie teraz ksenon opada chyba po niecałej sekundzie, więc jak przejeżdżam przez hopkę- to i tak nie zdąży opaść ksenon w porę i po oczach dostają ci z naprzeciwka, a ustawić tego nie ma jak, bo to automatycznie, a jak sam opuszczę soczewki w dół manualnie, na lampie- to na światłach mijannia- to w całkowitych ciemnościach- widzę tylko to, co przed autem, ale wracająć do tematu- dzienne w długich- to chyba może być, ale intensywność światła jest mniejsza- ja bym w halogeny ładował dzienne- wiele aut tak ma np kia picanto- jak mi dali, jako zastępcze- to dzienne były właśnie w halogenach p.mgłowych, a jak włączałem halogeny- to dodatkowo zapalały się postojówki
-
Sezon Rowerowy 2016
mi z takimi "zausznikami" niewygodnie się jeździło, bo paski od kasku były na drodze, żeby to szybko wyjąć z ucha, jak potrzeba było, ale to może kwestia przyzwyczajenia
-
Sezon Rowerowy 2016
http://www.ebay.co.uk/itm/272317464662?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT ja mam takie i nie narzekam, tylko trzeba znaleźć dobre miejsce na telefon, bo na plecach traci sygnał i czasem przerywa, ale jak masz kieszeń gdzieś na klatce- jest ok
-
[A4 B5] DRL (LED)
moim zdaniem, to robić coś, w miejsce, gdzie już ori jest, ale tutaj nie wiem, jak z homologacją i przepisami, czy mozna i jesli tak, to czy ma to jakieś regulacje, dotyczące miejsca, natężenia światła itp
-
[A4 B5] DRL (LED)
najlepiej, to zamontować coś w miejsce halogenów przeciw mgielnych, o ile masz, jak nie- to rezanie, tylko jak to teraz wygląda z homologacją i przeglądem?
-
down pipe 3" 1.8T
nie, bo w A3 silnik jest poprzecznie, a w A4 jest wzdłużnie
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
do wszystkich, którzy znają sprawę- Bartek "Vario" wywiązał się ze zobowiązań, jakie miał wobec mnie- temat zamknięty
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
widziałe walkę- długo to o nie rwało, ale Gołowkin- jest moc