iwadrian

• Paliwo

Ostatnie wizyty

460 wyświetleń profilu
  1. Spróbuj, nie wiem czy boczna osłona fotela nie będzie o tunel haczyć. Pasa nie będziesz zapinał aby gdzieś podjechać?
  2. Dzięki spróbuję najpierw prawilnie pod MCE. Jak nie da rady to zrobię tak jak mówisz.
  3. No właśnie, Muszę po prostu samemu wleźć pod konsolę i sprawdzić. Powiedz mi Grzegorz czy w razie braku pinów do tyłu, zmostkowanie tylnych lampek pod przednie nie narobi jakichś problemów typu za duże obciążenie MCE ?
  4. Tak też zrobię. mogłem to za jednym zamachem zrobić gdy przód zakładałem ale czasu nie miałem wtedy. W ostateczności (gdy pinów nie będzie) podłącze tylne pod przednie.
  5. Ale gaśnie po 20 sekundach po zamknięciu centralnego zamka pilotem? Powinno od razu zgasnąć.
  6. Pozostaje kwestia czy mój moduł 8k0 907 063 M obsługuje podświetlenie na tył. w pierwszym poście napisane jest : 8K0 907 063 M obsluguje przod ---> 05.2010 r to znaczy, że po 05.2010 r. powinien obsługiwać tył?
  7. No niestety, nie mam pinów w czerwonych wtykach pod fotelami (T10) i pozostaje mi ciągnąć kable bezpośrednio do MCE.
  8. Pewnie tak. A oświetlenie wnętrza ci gaśnie od razu po zamknięciu auta, fis nie pokazuje otwartych drzwi nawet gdy są zamknięte?
  9. U mnie, (układ hydrauliczny z servotronic) nie odczuwam różnicy pomiędzy comfort a dynamic.
  10. Miałem kiedyś podobny problem. wywierciłem w korku otwór i użyłem grubego wykrętaka do zerwanych śrub.
  11. Myślę, że Mundial 2018 zasługuje na osobny temat. Udało mi się wylosować dwa bilety (ja i żona) na mecz Polska-Senegal 19/06/2018 w Moskwie na stadionie Spartaka. Mam wykupione loty i hotel. czekam jeszcze na doręczenie biletów i FAN ID Ktoś z Was się wybiera? Jeżeli tak to na jaki mecz (mecze)?
  12. To któreś drzwi, lub maska, klapa są nie domknięte.
  13. Super, kilka osób próbuje ci poradzić i pomóc ale jak już rozwiązałeś problem to po prostu piszesz: TEMAT OGARNIĘTY Wypadało by napisać jak to zrobiłeś (może komuś się przyda) bo nastepnym razem jak zadasz pytanie to choćbym znał rozwiązanie to napiszę Ci: OGARNIJ TEMAT