Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Włączenie MENU FIS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

tylko jakim prawem wlaczyla sie po wlaczeniu funkcji temp zewn. ??

Opublikowano

U mnie niestety się nie da, po zmianie error wywala i powraca do pierwotnego kodu :disgust:

Opublikowano

U mnie też wywala error b6 awx z grudnia 2001[br]Dopisany: 10-02-2010, 23:08:38_________________________________________________prubowałem też tego kodowania i nic

Select 17 (Instrument Cluster)

Adaptation -> Function 10

-> Channel 19 (Misc)

xxxx?: Remote Clock

0 - Remote Clock not active

1 - Remote Clock active

xxx?x: Ambient Temperature

0 - no Display, Illumination inactive

1 - Display and Illumination active

xx?xx: Driver Information System (DIS)

0 - DIS 1

1 - Highline without DIS

2 - DIS 2

x?xxx: Board Computer

0 - only Level 2 (long time memory)

1 - Level 1 and 2

?xxxx: Illumination Option

0 - Needle and Scala only active at 'Light on"

1 - Needle already active at 'Ignition on'

2 - Scale already active at 'Ignition on'

3 - Scala (2. Map) and Needle at "ignition on" active

Opublikowano

-w B6 jest tylko opcja "0" i "1" -pierwsza normalny FIS,z wszystkimi opcjami,druga -tylko pokazuje ilość przejachanych km/mil na tym,co w baku :wink4:

Opublikowano

-w B6 jest tylko opcja "0" i "1" -pierwsza normalny FIS,z wszystkimi opcjami,druga -tylko pokazuje ilość przejachanych km/mil na tym,co w baku :wink4:

też mi wybór :decayed:
Opublikowano

-w B6 jest tylko opcja "0" i "1" -pierwsza normalny FIS,z wszystkimi opcjami,druga -tylko pokazuje ilość przejachanych km/mil na tym,co w baku :wink4:

też mi wybór :decayed:

...trzeba sie na B7 przesiąść... :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

-w B6 jest tylko opcja "0" i "1" -pierwsza normalny FIS,z wszystkimi opcjami,druga -tylko pokazuje ilość przejachanych km/mil na tym,co w baku :wink4:

też mi wybór :decayed:

...trzeba sie na B7 przesiąść... :gwizdanie:

no to juz jest powod :)

Opublikowano

A ja juz sie napaliłem a tu zonk :) nic z B6 sie nie zrobi :disgust: trzeba jednak B7 szukać :kox:

Opublikowano

"immo czasem występuje jako ta żółta spirala,pod ABSem"

czy stwierdzenie czasem, oznacza, że na ogół jest to kontrolka świec żarowych? :mysli:

czy moglibyście mi napisać w kilku słowach, co to jest ten "pełny fis"

Opublikowano

czy stwierdzenie czasem, oznacza, że na ogół jest to kontrolka świec żarowych? :mysli:

tak-tam jest kontrolka świec żarowych w dieslu-w benzynie w tym miejscu jest kontrolka EPC,w tym miejscu,gdzie na tym rysunku jest pokazana kontrola ciśnienia w oponach-jeśli tego nie ma-jest kontrolka immo

4474f71f0a480ea6m.jpg

mojadeska2.jpg

"pełny FIS" tzn,że ma wszystkie funkcje odblokowane(spalanie,czas jazdy,średnia prędkość itp)

Opublikowano

[...]

czy moglibyście mi napisać w kilku słowach, co to jest ten "pełny fis"

Pełny komputer (średnie spalanie, dystans przejechany, etc...) Tutaj masz kolego wątek temu poświęcony. :good:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t24989.0.html;highlight=odblokowanie

Opublikowano

dziękuję koledzy za wyjasnienia :good:

pozdrawiam

  • 6 lat później...
Opublikowano

Witam. Trochę odgrzanie ale mam pewne pytanie. Mam u siebie pełen fis (kolorowy) razem z navi i na konsoli środkowej mam tylko pokrętło i przyciski do sterowania navi. Brakuje mi tego przycisku "MENU" nad pokrętłem. I tu mam pytanie czy to oznacza, że nie mogę wejść w menu nastawień i tej reszty, o którym AUDI pisze tak ładnie w instrukcji na str. 47?

  • 4 lata później...
Opublikowano

Tu jest na samym końcu napisane co zrobić 

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam troszkę odgrzebie temat mam czerwony fis w A4 b6 2002i po wejsciu resetem funkcje fis sie nie włączają ktoś wie jak to uruchomić? 

Opublikowano

kodowanie...jakie masz kodowanie?
no i manetka.
musi być przełącznik na końcu manetki. Masz? 

 

Edytowane przez GreGoriO

Opublikowano

Panowie mam pytanie. Zamówiłem całego pająka razem z manetką fis i tempomatem od audi a6 c6 czy podejdzie cały pająk czy będę musiał go rozkręcać na poszczególne manetki? 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 4.07.2021 o 22:32, GreGoriO napisał:

kodowanie...jakie masz kodowanie?
no i manetka.
musi być przełącznik na końcu manetki. Masz? 

 

Hej manetkę mam  przyciski też tylko po dwukrotnym kliknięciu restart nie wchodzi w menu... Czarny wyświetlacz się robi. A tak poza tym pokazuje zasięg na baku czas średnią prędkość i spalanie 

Opublikowano

Manetką nie włączysz menu w B6, musisz mieć "panel" miedzy fotelami.

Opublikowano
11 godzin temu, YoGi1984 napisał:

Manetką nie włączysz menu w B6, musisz mieć "panel" miedzy fotelami.

O tego nie mam da się to dołożyć bądź vagiem lub vcds zrobić? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.