Treść opublikowana przez Maro2063
-
Analiza logów Audi A4 B6 1.9 TDI AVF
witam pacjent a4 b6 1.9 avf cieżko odpala dymi na niebiesko nie zawsze... korekty zamieniają sie miejscami 2 i 3 cylinder co jakiś czas, po płukance bylo dobrze przez chwile 405 Not Allowed WWW.VAGLOGS.COM a tu z dziś rano 405 Not Allowed WWW.VAGLOGS.COM LOG-01-013-023-018.CSV
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Maro2063 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8EX3A035268
-
Logi A4 B6 1.9TDI
Problem jest taki że autko leci max 160 km/h i w tydzień się rozpędza
-
Logi A4 B6 1.9TDI
Właśnie po wymianie głowicy i rozrządu takie kwiatki rozrząd robiony w początek czerwca tego roku
-
Brak mocy w A4 B6 1.9TDI AVF
witam ostatnio borykam sie z brakiem mocy po wymianie głowicy u fachowca... brak przyśpieszenia i ogólnie muł po wyzej 2 tys obrotów czy z tych moich logów cos wynika? VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.
-
Logi A4 B6 1.9TDI
cześć panowie czy ktoś może przeanalizować mi logi VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. co jest nie tak bo już ręce opadają ...
-
Brak check engine
Tak dokładnie po odebraniu po wymianie głowicy, mechanik jak ti mechanik a czym się prejmujesz? I tyle wlasnoe chodź o to ze nie ma żadnych błędów vag nic nie pokazuje
-
Brak check engine
Podłączyłem vaga brak błędów
-
Brak check engine
-
Brak check engine
- Brak check engine
Witam Panowie po wymianie głowicy mam trochę problemów z autem a zatem do sedna, przed ściągnięciem i wymianą czapki było wszystko ok. Autko mało paliło zadnych kłopotów z check teraz gdy je odebrałem pali od ch... I nie tylko to bo zginął kompletnie check engine zamiast tego zapala się kontrolka od abs esp nie widać kiedy autko przechodzi w tryb awaryjny ma ktoś jakieś pomysł gdzie szukać przyczyny? Dodam że kontrolka jest fizycznie w aucie podczas testu zegarów zapala się a po stacyjce już nie... Wcześniej przed było wszystko ok- Wysokie spalanie po remoncie głowicy
Witam Panowie tak jak w temacie szukam speca i przyczyny wysokiego spalania 10l na autostradzie.... Autko jest po wymianie uszczelki i głowicy przed spalanie było około 5,6 do 6 max a po wojażach mechanika dochodzi 10 litrów na autostradzie, mam vaga clona i nie mogę zmienić dawki jesli ktoś w Mazowiecki moze pomóc to bardzo proszę afn 1.9 130 km- wywalanie płynu
Test na toksyke robiony 3 razy nic nie wyszło a wywala nawet bez termostatu wniosek jeden- wywalanie płynu
Nic nie wyszło nie zmienił koloru- wywalanie płynu
Wymieniłem korek nowy zbiorniczek wyrównawczy a dziś dalej to samo wywala jak wywalało wyjąłem termostat i niestety czapka do zdjęcia- wywalanie płynu
Jednak czapka do zdjęcia- wywalanie płynu
- wywalanie płynu
Max do 3 tyś obrotów puścił może tak na oko 10 ml- wywalanie płynu
104,5 miałem i nic??- wywalanie płynu
Tak zrobię nie mam wyjścia a man jeszcze pytanie odnośnie wentylatora elektrycznego czy załączy się przy wyłączonej klimie? Jeśli tak to przy jakiej temperaturze bo nie załącza się więc może też być walnięty ori był czarny teraz mam zielony hella- wywalanie płynu
Założyłem ori korek stary uzupełniłem płyn do minimum delikatnie nad minimum zrobiłem ponad 20 km i o dziwo puścił może dwie krople płynu temp max do 94stopnie a vcds płynu nie wywaliło ale jest tak z centymetr ponizej minimum, nowy korek febi walnięty?- wywalanie płynu
Wydaje mi się ze przy pękniętej głowicy bądź bloku pojawiło by się masło pod korkiem oleju bądź na bagnecie lub olej w zbiorniczku wyrownawczym- wywalanie płynu
Bo były minimalne wycieki na zbiorniczku- wywalanie płynu
witam Panowie mam takie pytanie po przejechaniu około 20 km zbiorniczek wyrównawczy zrobił zrzut płynu (nowy korek febi), na gorącym silniku na zbiorniczku około 1,5 cm poniżej minimum, przy odkręconym korku zbiornika wyr. nie wywala płynu temperatuta na vcds dochodziła do 100 stopni przy zatrzymanym wisco i płyn był ok weze w niare twarde teraz sie zastanawiam czemu gdy vcds pokazał 100 stopni na zegarach bylo tylko 90 . a i w czasie jazdy temperatura wacha sie na vcds od 84 do max 91 stopni skoki są o2 czasami 3 stopnie jak ostrzej sie jedzie ale gdy tylko się zwolni mometalnie spada .i czy te zrzuty płynu spowodowane są upg czy moze walniety bądz zle dobrany korek bo z tego co wiem sadwa jeden 1,4 a drugi1,5- Czy to masło pod korkiem oleju?
Nie koniecznie takie masełko może się pojawiać z powodu niedogrzania silnika... - Brak check engine