Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SMK1.6

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. SMK1.6 opublikował(a) temat w 1.6
    Panowie to jakiś wyciek ? Jeśli tak to z czego może być ? Dodam ze oleju obywa tyle co ubywało . Jestem kompletnie zielony w sprawie samochodów IMG_1352.MOV
  2. SMK1.6 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam kupiłem ostatnio na szrocie za 150 zł cały tunel pod 2 din razem z koszem i podłokietnikiem z b6 moje pytanie brzmi 1. Czy będzie normalnie pasować bez przerabiania do b7 2. Jakich części oprócz radia potrzeba mi jeszcze żeby wszystko było ukopletowane i co mogę wyjąc ze swojego tunelu 1 din i będzie pasować na 2 din
  3. SMK1.6 opublikował(a) temat w 1.6
    Witam ostatnio wsiadłem do samochodu i miał problem z odpaleniem normalnie kręcił ale nie mógł jak by załapać ostatnio założony gaz jakoś 1500km temu wcześniej nie było x tym problemu co może być przyczyna ?
  4. SMK1.6 odpowiedział(a) na SMK1.6 temat w 1.6
    Dziękuje bardzo
  5. SMK1.6 odpowiedział(a) na SMK1.6 temat w 1.6
    Czyli nie martwić się narazie ?
  6. Nie było mnie miesiąc samochód stał na dworze był mróz jedynie dziewczyna raz przejechała się na krótki dystans czy to przez nie odparowana wodę w silniku? Dodam ze założyłem gaz około 1 km temu
  7. SMK1.6 opublikował(a) temat w 1.6
    Wcześniej tego nie było wyjechałem na miesiąc samochód jeździł raz na małych dystansach a teraz było mroźnie czy to przez to ?
  8. Kurde bardzo możliwe ze mam tak samo bo nigdy nie wyświetliło mi się se mam brak płynu tylko sam sprawdzałem i dolewałem
  9. Właśnie strasznie mało ubywa , poziom trzymał ci się tak koło minimum trochę mniej czy ile ?
  10. Właśnie będę zamawiał i robił na dniach dam znać co wyszlo
  11. Nie ma takiej opcji bo ubytek płynu zauważyłem przed założeniem instalacji a i tak na instalacji przejechałem z 1 tys km
  12. Nie ma znaków żadnych ale może to przez plastikowa osłonę pod silnikiem ,auto nagrzewa się normalnie dość szybko łapie 90 stopni i nigdy się nie przegrzewało ,nie słychać bulgotani ale słuchać syk jak by ciśnienie uciekało gdzieś nie wiem jeszcze po zgaszeniu silnika słychać jak by coś strzelało z pod maski ale nie wiem czy to ma coś związanego z płynem ,przebieg 130tys 1.6 mpi z gazem
  13. Witam ostatnio zakupiłem audi a4b7 1.6 mpi zaowazylem ze ubywa płynu chłodniczego . Proszę o paradę co sprawdzić dodam ze nie znam się kompletnie na samochodach .
  14. Płyn jest posprawdzam węże i maglownicy dzięki bardzo !

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.