-
- Wyciek?
-
Wymiana 1 din na 2 din
Witam kupiłem ostatnio na szrocie za 150 zł cały tunel pod 2 din razem z koszem i podłokietnikiem z b6 moje pytanie brzmi 1. Czy będzie normalnie pasować bez przerabiania do b7 2. Jakich części oprócz radia potrzeba mi jeszcze żeby wszystko było ukopletowane i co mogę wyjąc ze swojego tunelu 1 din i będzie pasować na 2 din
-
Problemy z odpalaniem 1.6 gaz
Witam ostatnio wsiadłem do samochodu i miał problem z odpaleniem normalnie kręcił ale nie mógł jak by załapać ostatnio założony gaz jakoś 1500km temu wcześniej nie było x tym problemu co może być przyczyna ?
- Czy to masło?
-
Czy to masło?
Czyli nie martwić się narazie ?
-
Czy to masło pod korkiem oleju?
Nie było mnie miesiąc samochód stał na dworze był mróz jedynie dziewczyna raz przejechała się na krótki dystans czy to przez nie odparowana wodę w silniku? Dodam ze założyłem gaz około 1 km temu
-
Czy to masło?
Wcześniej tego nie było wyjechałem na miesiąc samochód jeździł raz na małych dystansach a teraz było mroźnie czy to przez to ?
-
Ubytki płynu chłodniczego
Kurde bardzo możliwe ze mam tak samo bo nigdy nie wyświetliło mi się se mam brak płynu tylko sam sprawdzałem i dolewałem
-
Ubytki płynu chłodniczego
Właśnie strasznie mało ubywa , poziom trzymał ci się tak koło minimum trochę mniej czy ile ?
-
Ubytki płynu chłodniczego
Właśnie będę zamawiał i robił na dniach dam znać co wyszlo
-
Ubytki płynu chłodniczego
Nie ma takiej opcji bo ubytek płynu zauważyłem przed założeniem instalacji a i tak na instalacji przejechałem z 1 tys km
- Ubytki płynu chłodniczego
-
Ubytki płynu chłodniczego
Nie ma znaków żadnych ale może to przez plastikowa osłonę pod silnikiem ,auto nagrzewa się normalnie dość szybko łapie 90 stopni i nigdy się nie przegrzewało ,nie słychać bulgotani ale słuchać syk jak by ciśnienie uciekało gdzieś nie wiem jeszcze po zgaszeniu silnika słychać jak by coś strzelało z pod maski ale nie wiem czy to ma coś związanego z płynem ,przebieg 130tys 1.6 mpi z gazem
-
Ubytki płynu chłodniczego
Witam ostatnio zakupiłem audi a4b7 1.6 mpi zaowazylem ze ubywa płynu chłodniczego . Proszę o paradę co sprawdzić dodam ze nie znam się kompletnie na samochodach .
-
Dziwnie buczy podczas dodawania gazu
Płyn jest posprawdzam węże i maglownicy dzięki bardzo !
SMK1.6
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta