-
Maro2063 obserwuje zawartość Analiza logów Audi A4 B6 1.9 TDI AVF
-
Analiza logów Audi A4 B6 1.9 TDI AVF
witam pacjent a4 b6 1.9 avf cieżko odpala dymi na niebiesko nie zawsze... korekty zamieniają sie miejscami 2 i 3 cylinder co jakiś czas, po płukance bylo dobrze przez chwile 405 Not Allowed WWW.VAGLOGS.COM a tu z dziś rano 405 Not Allowed WWW.VAGLOGS.COM LOG-01-013-023-018.CSV
-
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Maro2063 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8EX3A035268
-
Logi A4 B6 1.9TDI
Problem jest taki że autko leci max 160 km/h i w tydzień się rozpędza
-
Logi A4 B6 1.9TDI
Właśnie po wymianie głowicy i rozrządu takie kwiatki rozrząd robiony w początek czerwca tego roku
-
-
Brak mocy w A4 B6 1.9TDI AVF
witam ostatnio borykam sie z brakiem mocy po wymianie głowicy u fachowca... brak przyśpieszenia i ogólnie muł po wyzej 2 tys obrotów czy z tych moich logów cos wynika? VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.
-
Logi A4 B6 1.9TDI
cześć panowie czy ktoś może przeanalizować mi logi VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. co jest nie tak bo już ręce opadają ...
-
Brak check engine
Tak dokładnie po odebraniu po wymianie głowicy, mechanik jak ti mechanik a czym się prejmujesz? I tyle wlasnoe chodź o to ze nie ma żadnych błędów vag nic nie pokazuje
-
Brak check engine
Podłączyłem vaga brak błędów
-
Brak check engine
-
Brak check engine
- Brak check engine
Witam Panowie po wymianie głowicy mam trochę problemów z autem a zatem do sedna, przed ściągnięciem i wymianą czapki było wszystko ok. Autko mało paliło zadnych kłopotów z check teraz gdy je odebrałem pali od ch... I nie tylko to bo zginął kompletnie check engine zamiast tego zapala się kontrolka od abs esp nie widać kiedy autko przechodzi w tryb awaryjny ma ktoś jakieś pomysł gdzie szukać przyczyny? Dodam że kontrolka jest fizycznie w aucie podczas testu zegarów zapala się a po stacyjce już nie... Wcześniej przed było wszystko okMaro2063 obserwuje zawartość Wysokie spalanie po remoncie głowicy- Wysokie spalanie po remoncie głowicy
Witam Panowie tak jak w temacie szukam speca i przyczyny wysokiego spalania 10l na autostradzie.... Autko jest po wymianie uszczelki i głowicy przed spalanie było około 5,6 do 6 max a po wojażach mechanika dochodzi 10 litrów na autostradzie, mam vaga clona i nie mogę zmienić dawki jesli ktoś w Mazowiecki moze pomóc to bardzo proszę afn 1.9 130 km- wywalanie płynu
Test na toksyke robiony 3 razy nic nie wyszło a wywala nawet bez termostatu wniosek jeden- wywalanie płynu
Nic nie wyszło nie zmienił koloru- wywalanie płynu
Wymieniłem korek nowy zbiorniczek wyrównawczy a dziś dalej to samo wywala jak wywalało wyjąłem termostat i niestety czapka do zdjęcia - Brak check engine
Maro2063
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta