Treść opublikowana przez dioniz
-
[ALL] Zmiana adresu zameldowania, a składka OC/AC
Witam Moje pytanie dotyczy, zmiany adresu zameldowania i wpływu, tego faktu na wysokość składki OC/AC. Zmiana ta oczywiście wiąże się z wymianą dowodu rejestracyjnego oraz tablic w samochodzie, co powoduje obowiązek zgłoszenia tego faktu do ubezpieczyciela. Składkę za OC/AC zapłaciłem w jednej racie bodajże w sierpniu, dodam, że zmieniłem województwo z "tańszego" na "droższe" , czy w związku z aneksowaniem tejże umowy, będzie konieczność np. płacenia jakiegoś wyrównania składki???
-
[B7 BLB] Filtron, czy warto?
Czytając opinie uspokoiłem sumienie i zestaw filtrów Filtron już na pokładzie. Dziękuję, za zainteresowanie tematem
-
[B7 BLB] Filtron, czy warto?
Planuję na jutro wymianę oleju oraz wszystkich filtrów w nieautoryzowanym warsztacie. Zaproponowano mi wymianę filtrów (oleju, powietrza oraz paliwa), na firmę Filtron, podobno nie odbiegają one jakością od innych znanych marek: Mann, czy Knecht...Jako, że nie lubię oszczędzać na tak prozaicznych rzeczach, powiedźcie proszę, czy naprawdę nie ma różnicy w jakości? Poprzednią wymianę oleju, robiłem w ASO i nie wiem, jakiej firmy filtry zastosowano. Olej, jaki ma być użyty to Castrol Edge 5W-30.
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
Ja także, od dłuższego czasu używam tego płynu i to zarówno zimowego, jak i letniego. Używałem wcześniej płyn, kupowany na ORLEN-ie - nie widzę różnicy w jakości, za to cena
-
[ALL B6] Czemu zapalaja sie ESP i ABS ?
czyjnik Stop = kontrolka świec żarowych Kolega pyta o kontrolke ABS/ESP Koledzy wiedzą co piszą, u mnie było to samo. Walnięty czujnik stopu, powodował zapalanie się tych kontrolek...
-
[ALL B7] Zamek maski
- [ALL B7] Zamek maski
Szukam numeru z ETKI zamka maski, przykręcanego do niej, dla B6 znalazłem na forum taki numer: 8E0 823 509 D, czy ten numer jest tożsamy, dla obu tych modeli?- [ALL] Spoty w Koszalinie?
oby do wiosny Panowie...- Pomysły na poranny szron.
w życiu bym nie wpadł na coś takiego... kiedy moje auto stało "pod chmurką" używałem K2 Alaska, psikasz i wszystko pięknie samo spływa stosowanie tego odmrażacza, miało także zmniejszać zamarzanie szyb, ale ja tego nie odczułem- [ALL] Spoty w Koszalinie?
sorry koledzy, ja odpadam, trochę nie chce mi się gonić 70 km, zwłaszcza że lista obecności krótka myślę, że wątek należy kontynuować, to może sie trochę uzbiera... pozdrawiam- [ALL] Spoty w Koszalinie?
i ja postaram się podlecieć, tylko coś słabo z frekwencją :gwizdanie:- [ALL] Spoty w Koszalinie?
witam ja także jestem ze Świdwina- [ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
piękne auto...- [B6 AVF] Zapaląjace się kontrolki airbag i esp
Kolego udaj się do elektryka z Vagiem, to chyba najlepsze rozwiązanie...- [B6 AVF] Zapaląjace się kontrolki airbag i esp
U mnie podobna sytuacja, zakończyła się wyregulowaniem czujnika stopu...i po problemie. W jakiej sytuacji, zapalają Ci się te kontrolki, u mnie było to właśnie podczas hamowania? Jeśli tak, to wiesz, gdzie szukać.- [ALL B7] Wymiana/uzupełninie płynu chłodniczego
Ponawiam pytanie, zakupiłem 3 l koncentratu G12 ++ w ASO, oraz 3 l wody destylowanej, czy to wystarczy, aby całkowice wymienić płyn w ukladzie?- [B6 AVF] Czyszczenie wtrysków
temat, który mam nadzieję, że odpowie na Wasze wszelkie pytania: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=98081.msg1121076#msg1121076 pozdrawiam- [ALL B7] Wymiana/uzupełninie płynu chłodniczego
kończąc wątek, powiedzcie proszę, ile płynu znajduje się w całym układzie? gdyż zamierzam, wymienić cały płyn.- [ALL B7] Wymiana/uzupełninie płynu chłodniczego
dziękuję za odpowiedzi; rozumiem, że odciągając płyn ze zbiorniczka, dolewam samego koncentratu? ile odciągnąć, ile dolać?- [ALL B7] Wymiana/uzupełninie płynu chłodniczego
Będąc w ASO na przeglądzie, uzyskałem informację, że płyn chłodzący zalany w moim aucie, ma temperaturę zamarzania tylko - 5*C, poradzono mi, aby uzupełnić przed zimą, płyn koncentratem (G12). Obecnie zalany jest różowy płyn, a czytałem o dwóch rodzajach tj. G12 i G12 ++. Stan płynu jest w normie i moje pytanie brzmi, czy należy wymienić cały płyn w układzie, czy też tylko uzupełnić i jak wówczas zachować proporcje? Pozdrawiam- [ALL B7] Roleta sama wyskakuje podczas jazdy z mocowania
Kolego, u mnie to samo, roleta jest nieco luźniejsza z jednej strony tzn. z lewej - nawiń trochę taśmy izolacyjnej na zaczepy i po sprawie...ja tak zrobiłem i roleta ani razu się nie złożyła. jest sporo na forum o sposobach na szybkie radzenie sobie z tym problemem- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Planuję zakup ScratchX 2.0 oraz aplikatory,aby pozbyć się tylko miejscowych zarysowan i zadrapań, czy warto to zastosować. Czy po nałożeniu ScratchX 2.0 powinno się czymś dodatkowo zabezpieczyć powierzchnię?- [B7 BLB] Dziwny dźwięk po włączeniu "auto"
Klima działa, wczoraj zostało wszystko zrobione i tu wielkie podziękowania dla Iceman-a z Koszalina za dobrą robotę. Tak jak zapowiadał auto odstawione rano, odebrałem o godz.17. Kompleksowa usługa polegała na przywróceniu mojej sprężarki do życia, wymieniono osuszacz, wypłukano układ, wymieniono filtr kabinowy, odgrzybiono i nabito klimę. Jeszcze raz dziękuję i polecam wszystkim www.auto-clima.com.pl Koszalin- [B7 BLB] Dziwny dźwięk po włączeniu "auto"
pozdrawiam Jedyne czego, żałuję to że za późno zapytałem dziękuję i pozdrawiam- [B7 BLB] Dziwny dźwięk po włączeniu "auto"
Szukanie winnego, chyba nie ma sensu...bo nie o to tu chodzi, a jeśli sprężarka zatarła się już we wrześniu??? to naprawdę jest nie istotne. Ja pytałem o zdanie na temat usterki i jej naprawy, nie prosząc o osądzanie mnie! Takich odpowiedzi się spodziewałem, dziękuję - [ALL B7] Zamek maski