Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Czyszczenie wtrysków


tom.b

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym osobiscie troszke poszukal na temat czyszczenia pompowtrysków ... opinie na temat takiego zabiegu w PD-kach sa bardzo rożne ....

p.s zamiast cos robic na zapas ... tankuj dobry gnój i wymieniaj filtr paliwa co 30 tys km , to nie bedziesz mial problemów ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Także zastanawiam się nad profilaktycznym czyszczeniem wtrysków. Nie widzę żadnych specjalnych oznak typu spadek mocy itp, ale mam przejechane 205tys km i może przydałoby się to zrobić? Czy jeśli już czyścić to za pomocą dodatków typu

http://allegro.pl/liqui-moly-diesel-spulung-czysci-wtryski-diesla-i1217751928.html

czy zainwestować trochę i czyścić za pomocą specjalnego urządzenia typu JET CLEAN TRONIC

http://www.liquimoly.pl/serwis/jet-clean-tronic?

Nie wiem co byłoby bardziej opłacalne i czy w ogóle jest na razie sens czyszczenia? Nie chciałbym też przedobrzyć :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dioniz, ten temat raczej skupia się wokół tego jaki dodatek do paliwa wlewać, a nie ma w nim zbyt wiele na temat urządzenia do czyszczenia wtrysków.

Wczoraj zrobiłem czyszczenie wtrysków za pomocą tej "maszynki" i śmiało mogę polecić każdemu. Kosztowało mnie to 200zł i wg mechanika powinno starczyć na ok 50tys km, więc teoretycznie jest to bardziej opłacalne niż kupować jakiś dodatek za 40-50 i lać co 5tys km. Przynajmniej taka jest moja opinia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...