Treść opublikowana przez tom.b
-
[B6 AVF] Problem z wentylatorem?
no faktycznie bardzo wyczerpujaca odpowiedz i podpowiedz :> czasem banalne rozwiązania niwelują problem :decayed: wydac kase moze nie potrzebnie to jest banalne rozwiazanie
-
[B6 AVF] Problem z wentylatorem?
no faktycznie bardzo wyczerpujaca odpowiedz i podpowiedz :>
-
[B6 AVF] Problem z wentylatorem?
Witam! Dwa tygodnie temu uzupelnialem moja klimatyzacje i tu niespodzianka. Fachowiec ktory to robil powiedzial ze mam uszkodzony (najgorsze jest to ze powiedzial ze to nie jest oryginalny bo powinien miec wielkosc otwory w oslonie a mam mniejszy,kilka centymetrow luzu) wentylator bo powinien caly czas sie krecic a moj kreci sie bardzo slabo mozna zatrzymac palcami , i to niby byla przyczyna ubytku bo nie krecil sie . i co wy na to?
-
[B6 AVF] Letnie powietrze z klimatyzacji na "LO"
a po czym sprawdzic czy to sprzeglo jest w porzadku?
-
[B6 AVF] Letnie powietrze z klimatyzacji na "LO"
:hi:jak w temacie po wlaczeniu klimy na "LO" z nawiewow leci letnie powietrze.czy to juz pora nabicia gazu czy cos jeszcze?
-
[B6 AVF] Problem z otwieraniem klapy bagażnika
czy ktos wie co moze byc przyczyna ze klapa bagaznika(sedan) przy probie otwarcia ok 3 razu po kolei(za 1bez problemu,2 otworzy lub nie) nie otwiera sie recznie (kluczykiem bez problemu) .przy naciskaniu klamki klapy jest wrazenie ze zanika prad.jesli ktos mialby jakies dodatkowe pytania to napisze. pozdro
-
[B6 AVF] brak polaczenia interfejs z autem
zakupilem ten interfejs http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&item=280306927299 i mam vagcom-a 409.1. interfejs odnalazl sie na com3 i test wyszedl ok. lecz po podlaczeniu do auta nic nie dziala.pokazuje mi NO RESPONSE FROM CONTROLLER. czy moglby ktos mi napisac o co chodzi? a może spróbować na innym? aha i dodam że mam win. viste może być że nie będzie współpracować?
-
[B6 AVF] Brak połączenia z autem
zakupilem ten interfejs http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&item=280306927299 i mam vagcom-a 409.1 z crackiem. interfejs odnalazl sie na com3 i test wyszedl ok. lecz po podlaczeniu do auta nic nie dziala.pokazuje mi NO RESPONSE FROM CONTROLLER. czy moglby ktos mi napisac o co chodzi?
-
[B6 AWX] Wymiana żarówki w przedniej lampie
:hi:a mnie udalo sie wymienic zarowke po prawej stronie bez demontazu lampy(tylko kanal powietrzny) i trwalo to ok. 20min.(1-wszy raz wymienialem). wiec na pewno da sie zrobic tylko troche checi
-
[B6 AVF] Jak naprawić komputer skrzyni w multitronic 01J ?
tu masz kolego link do zdjec jak samemu naprawic http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_gja_multitronik_naprawa_sterownika_vag_blad_17090-t53159.0.html
-
[B6 AVF] Mrugający PRNDS
no to chyba przyszedl sezon na kompy z multi. ja tez wymienialem 2 m-ce temu. tu masz link jak samemu naprawic http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_gja_multitronik_naprawa_sterownika_vag_blad_17090-t53159.0.html
-
[ALL B6] Zepsuta skrzynia czy sterownik ?
hej! na pewno siedzi komputer. niedawno jeden z kolegow na forum opisal i pokazal fotki jak samemu naprawic. jesli nie chce ci sie samemu to kolo ciebie jest sserwis p.sopy ktory bierze za ta przyjemnosc ok.1300zeta. a w serwisie audi to mi powiedzieli ze ok.4800zeta(we wroclawiu). http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_gja_multitronik_naprawa_sterownika_vag_blad_17090-t53159.0.html to jest link do zdjec tego kolegi.
-
[B6 AVF] gasnace podswietlenie wlacznika swiatel
czesc koledzy! od jakiegos czasu po wlaczeniu swiatel po kilku minutach gasnie podswietlenie wlacznika. i za kazdym razem to samo wlaczam i po chwili gasnie. co to moze byc?
-
[ALL] Multitronic - obiektywne dane ?
1.9 tdi avf 2003 97000 mil :hi:jesli chodzi o autko to rewelacja, 2tygodnie temu wymienialem ecu w mojej skrzynce(koszt 1115 funtow) to jednak nie wplynelo na moje zdanie o tym autku.po prostu jazda tym autem to sama przyjemnosc a wszystko ma prawo sie zepsuc(nawet czlowiek ma awarie ) :good a co do wymiany oleju to w ksiazce serwisowej pisze ze co 40 tys mil(60 tys km) i tego nalezy przestrzegac a ecu to inna bajka(zalezy chyba od jezdzacych).kupilem je jak miala 80tys mil i nie wiem kto i jak jezdzil przedemna.a silnik oki
-
[B6 AVF] Zamiana żarowek postojowych
po takich postach odechciewa mi sie wymiany tych zarowek
-
[B6 AVF] Zamiana żarowek postojowych
mam pytanko. czy te żarowki moge bez problemu zalozyc do swojego autka? to jest link http://cgi.ebay.co.uk/XENON-SIDE-LIGHT-LED-AUDI-TDI-A3-A4-A6-TT-QUATTRO_W0QQitemZ110303409400QQcmdZViewItem?hash=item110303409400&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1299|66%3A2|65%3A12|39%3A2|240%3A1318
-
[B6 AVF] Kłopot z multitronikiem
w sserwis u sopy za naprawe tego przypadku chca 1300zeta(chyba regeneruja) bo jak pisalem audi wola 4 razy wiecej. tak wiec czy nie lepiej oddac autko w rece specjalisty?
-
[B6 AVF] Kłopot z multitronikiem
hej! mialem to samo i kilka dni temu wymienialem. padniety byl komp w skrzyni. wymiana kompa i od razu oleju kosztowala 1115 funtow a w polsce we wroclawiu w audi mowili ze 4800zlotych.nic przyjemnego ale za to jaka przyjemnosc z jazdy pozdro
-
[B6 AVF] Mrugajace P R N D (multitronic)
hej! po podlaczeniu do vag-a wyszedl blad TRANSMISSION RANGE SENSOR. czy ktos wie o co chodzi i jak to "zlikwidowac"?
-
[B6 AVF] Mrugajace P R N D (multitronic)
witam! dzisiaj w czasie jazdy zamrugaly mi kilka razy literki od skrzyni ale tylko przy ruszaniu(w czasie jazdy bylo normalnie). co to moze byc i jak reagowac zeby nie narobic sobie problemu ze skrzynia.no a wlasnie szykowalem sie do wymiany oleju. czy wymiana oleju cos pomoze bo mam przejechane chyba z 57tys(przebieg 97600mil).
-
[B6 AVF] boczne zużycie opon
oki,dzieki wszystkim!
-
[B6 AVF] boczne zużycie opon
no ale to sa jednakowe zuzycia z obu stron[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2008, 22:21_________________________________________________to co dwa lozyska by siadly jednoczesnie
-
[B6 AVF] boczne zużycie opon
oki. cisnienia sa dobre,łozysko chyba powinno huczec wiec zostaje sprawdzic zbieznosc. a pytam bo znajomy mowil ze w "pasku" ma podobnie. dzieki
-
[B6 AVF] boczne zużycie opon
cześć! czy troche wieksze zuzycie opon po zewnetrznej stronie jest normalne(strona prawa i lewa).pozdro :>
-
[B6 AVF] Programowanie klucza
a po czym mozna poznac taki klucz? ja widzialem taki sam pilot(oryginal audi) jak moj i symbol na grocie.czy jest cos jeszcze.aha a gdzie szukac tych sterownikow?