Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomysły na poranny szron.


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

Czy nie macie nerwa gdy musicie skrobac szyby z rana szczególnie w poniedziałek gdy głowa jeszcze weekendowa a tu szrrr szrrr ... Macie jakieś pomysły na to żeby szyby nie zamarzały ? Upatrzyłem sąsiada jak psika szyby WD40 :o i co dziwne działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WD40 ?! :shocked:

Są specjalne środki tzw odmrażacze szyb (dostępne chyba w każdym motoryzacyjnym i marketach), psikasz i po chwili szron puszcza.

Dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odmrażach w szpreyu :decayed:

Zanim wsiądziesz, to psik. Jak się usadowisz i odpalisz, to już powinno się dać ściągnąć wycieraczkami.

WD40 - nie chciałbym mieć tłustej szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie macie nerwa gdy musicie skrobac szyby z rana szczególnie w poniedziałek gdy głowa jeszcze weekendowa a tu szrrr szrrr ... Macie jakieś pomysły na to żeby szyby nie zamarzały ? Upatrzyłem sąsiada jak psika szyby WD40 :o i co dziwne działa :)

:shocked: w życiu bym nie wpadł na coś takiego...

kiedy moje auto stało "pod chmurką" używałem K2 Alaska, psikasz i wszystko pięknie samo spływa :good: stosowanie tego odmrażacza, miało także zmniejszać zamarzanie szyb, ale ja tego nie odczułem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumieliście a może to ja źle się wyraziłem ... Co zrobic żeby nie zamarzały ? :) On psikał Wd40 i rano wstaje i tylko jego auta ma czyste szyby bez skrobania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumieliście a może to ja źle się wyraziłem ... Co zrobic żeby nie zamarzały ? :) On psikał Wd40 i rano wstaje i tylko jego auta ma czyste szyby bez skrobania :)

No to możesz spróbować jakieś antyroszeniowe preparaty albo niewidoczną wycieraczkę, jak bardzo chcesz.

Tylko mam wrażenie, że jak przyciśnie -20 to g... to da, a wręcz przeciwnie, nie dasz rady nawet skrobaczką.

Kup odmrażacz - kilka ruchów dłonią (bez skojarzeń proszę) i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry odmrażacz do szyb i po kłopocie, jak spryskasz szybę i zanim odśnieżysz auto szyba już jest mokra gotowa do przetarcia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporo sąsiadów widze że zakrywa szyby kocami,ręcznikami itd....ale czy to cos daje :mysli:

kiedyś ręcznikiem zakryłem i przymarzł do szyby :polew:

to dziala sam zakrywam szybe kocem i rano nic nie musze skrobac :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko odmrażacze :good: K2 Alaska polecał-ładnie pachnie i nie pozostawia smug.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko odmrażacze :good: K2 Alaska polecał-ładnie pachnie i nie pozostawia smug.

Testowałem kiedyś przez przypadek i również polecam :good: Super daje rade i podobno nie dużo kosztuje :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K2 Alaska polecał-ładnie pachnie i nie pozostawia smug.

zgadzam się i polecam również.

jak miałem auto służbowe to lałem na szybę gorącą wodę i było super,jednak swoją bałbym się tak potraktować :gwizdanie:

widziałem kiedyś takiego kwiatka, mianowicie mój kolega tak zrobił w astrze I. Zagotował w czajniku wodę i wylał na szybę - pieeeeeękny pająk się zrobił. Szyba do wymiany. Na dworze bodajże -11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagotował w czajniku wodę i wylał na szybę - pieeeeeękny pająk się zrobił.

Heh :polew: przecież to oczywista oczywistość, ze tak to się skończy. No cóż niektórzy lubią wystawiać armatę na wróbla :wallbash: mam też kupiony odmrażacz do szyb i uważam, że gorzej na uszczelki wpływa cały ten syf, którym drogowcy sypią drogi aniżeli trochę chemii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobny efekt użycia odmrażacza do szyb daje polanie szyby zimowym płynem do spryskiwaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagotował w czajniku wodę i wylał na szybę - pieeeeeękny pająk się zrobił.

Heh :polew: przecież to oczywista oczywistość, ze tak to się skończy. No cóż niektórzy lubią wystawiać armatę na wróbla :wallbash: mam też kupiony odmrażacz do szyb i uważam, że gorzej na uszczelki wpływa cały ten syf, którym drogowcy sypią drogi aniżeli trochę chemii ;)

nie tak do końca przy -25 lałem na szybę w Volkswagenie Aro dostawczym jest to samochód na częściach Toyoty lałem wodę z kranu dość ciepłą i nic się nigdy nie stało, podobnie robili wszyscy w tej firmie w innych autach i nic,ja swojej tak bym się bał :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja stosuje od paru tygodni to http://allegro.pl/mata-na-szybe-160x105-oslona-antyszronowa-hit-i1349219673.html .. sprawdza sie nawet jak są śniegi, nie przymarza, szyby nie trzeba skrobac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...