Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kaju

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kaju

  1. Tak ma być, tylko początkowe lata produkcji latają na dwóch buzzerach, bodajże od 18 roku przód i tył jest obsługiwany na jednym buzzerze montowanym z przodu. Mam to nawet ujęte w instrukcji podłączenia:
  2. Oczywiście zapraszam. www.vag-instal.com
  3. Ode mnie też łap wirtualnego za pomoc przy tym temacie Gdzie nie wejdę w temat, to jesteś, oczywiście w pełni pozytywnie to widzę
  4. No i masz Ci los... trafił mi się pierwszy przypadek, że zrobiłem taką gafę. Sprawa wyjaśniona już telefonicznie, błąd wzięty na klatę i zrekompensowany, nawet się okazało, że świat jest bardzo mały i kolega @duzy616 pochodzi z tej samej miejscowości
  5. do ori modułu haka. brakuje tam wiązki do przycisku i dodatkowych zasilań - mam to w swojej ofercie: Wiązka przycisku zwalniającego hak do Audi A5 F5 (2016-2019) | Wiązki wyposażenia Audi \ A5 \ 2016-2019 (F5) | VAG-INSTAL – wiązki elektryczne do samochodów grupy VAG VAG-INSTAL.COM Wiązka przycisku zwalniającego hak do Audi A5 F5 (2016-2019) | Wiązki wyposażenia Audi \ A5 \ 2016-2019 (F5) | Produkcja i sprzedaż NOWYCH wiązek elektrycznych do doposażenia... do tego przycisk, ori moduł, ori hak i masz jak należy...
  6. zasilanie diody łapiesz w drzwiach do kabla zasilającego (czarno-czerwony lub czerwono-niebieski, zależy które drzwi), natomiast mase diody dajesz pod brązowy przewód w pomarańczowej wtyczce w lewym słupku A (pin 2 jeśli mnie pamięć nie myli). Nie ma prawa być zjawiska, które opisałeś - sprawdź, czy nie masz zwarcia na kablach.
  7. info dla potomnych, właśnie sprawdziłem po VIN swojego auta (24 rok, S-Line) - czujniki do przedniego zderzaka z literką C na końcu, czujniki tył z literką B na końcu.
  8. W polifcie to normalne, że jest głośnik z przodu, on obsługuje jednocześnie tylne i przednie czujniki - zmienia się tylko jego tonacja. A po wiązkę zapraszam do mnie: Wiązka 4xPDC przedniego zderzaka do Audi A4 B9 8W Face Lift 2020-2023 | Wiązki wyposażenia Audi \ A4 \ B9 Face Lift (2020-2025) | VAG-INSTAL – wiązki elektryczne do samochodów grupy VAG VAG-INSTAL.COM Wiązka 4xPDC przedniego zderzaka do Audi A4 B9 8W Face Lift 2020-2023 | Wiązki wyposażenia Audi \ A4 \ B9 Face Lift (2020-2025) | Produkcja i sprzedaż NOWYCH wiązek...
  9. Nie rusza, bo kupiłeś wzmacniacz od wersji poliftowej pod MMI 3G, a w aucie masz 2G. Dlatego ma być 8T0.
  10. To się odezwij w wolnej chwili, pewnie ze sklepu było brane ode mnie - zobaczymy co masz i połapiemy to jakoś.
  11. Tak, skrętne lampy mają wspólne wyjścia z sterownika AFS na obie lampy, dodatkowo zasilanie i masę, dlatego przechodząc z nieskrętnych na skrętne można to wykorzystać. Tutaj rozumiem, że chce przejść w drugą stronę, czyli ma skrętne, a chce założyć zwykły nieskręt - więc tych kabli będzie za mało, żeby odpalić silniczki nieskrętne. Obaj wiemy o co chodzi, jednak reasumując: bez modernizacji istniejącej instalacji to nie ruszy jak należy
  12. W drugą stronę jakbyś chciał przejść - z nieskrętnych na skrętne, to jest spoko robota, bo można wykorzystać istniejące kable. Jednak z skrętu na nieskręt jak wspomniał kolega wyżej - nowa instalacja od poziomowania pomiędzy lampami, a sterownikiem, wymiana sterownika i przekładka kilku pinów wtyczce sterownika. Mam w ofercie nowe przewody od lamp do sterownika - odezwij się, dogramy szczegóły.
  13. Trzeba to dociągać, poszukaj na forum tematu z A4 B6/B7, tam fajnie rozpisałem co i jak puścić przez przekaźnik
  14. Drut spawalniczy tylko i wyłącznie i sporo cierpliwości, bo słownik wyrazów obcych dość mocno się wzbogaca przy tej operacji... Swego czasu jak to montowałem ludziom, to jedno lusterko jak poszło gładko, to wiedziałem, że przy nastepnym będą leciały wiązanki...
  15. Czekam na wieści, lecąc klasykiem: "Czas pokaże, Czas pokaże"
  16. Jak najbardziej, jednak ten przewód występuje też w komforcie w wtyczce t32c (czarna 32-pinowa) na pinie 17 (z boku na legendzie jest oznaczony jako B281 - foty poniżej) - dlatego w instrukcji każę brać z tego miejsca - nie trzeba lecieć do przodu auta. Wiązka tu jest ode mnie, instrukcja też moja, autor sprawdzi jeszcze jakość połączenia przewodów i damy znać co wyszło
  17. Obecny ✌? A to akurat mój sklep. Do pełni szczęścia potrzebna Ci jeszcze wiązka zderzaka, tak jak pisze @Muskel1.
  18. kaju odpowiedział(a) na Damianex temat w Audi A4 B5
    Nie nie, tam jest informacja, że jeśli nie będzie prawidłowo płynął kierunek w lampach w klapie, to trzeba przepiąć przy module BCM jestem autorem tych adapterów i opisu, dodatkowy przewód jest dla aut, które fabrycznie wyjechały na rynek US/Kanada bez tylnych przeciwmgielnych. Wymieniasz przełącznik, dokładasz ten dodatkowy kabelek i to wszystko
  19. kaju odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie wiem, czy już ogarnąłeś, czy nie, ale procedura nie przeprowadzona prawidłowo. Maska otwarta, światła w pozycji "1", czyli włączone manualnie na mijania, skrzynia na neutral i spuszczony ręczny (te dwa ostatnie to tak nie koniecznie, ale tego zawsze się trzymałem) i dopiero wtedy wchodzi się w 55, BS, kanał 01, poczekaj kilka sekund, wtedy przechodzisz do 02 i to tyle. Wychodzisz ze sterownika.
  20. kaju odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chyba kojarzę temat, wiązkę do klapy chyba brałeś ode mnie. Spróbuj kanał 181 w adaptacjach wbić wartość 0, wyłącz zapłon i włącz spowrotem - teoretycznie powinno pomóc.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.