Treść opublikowana przez kaju
-
Wymiana BCM1 w Audi Q5 FY
Tak ma być, tylko początkowe lata produkcji latają na dwóch buzzerach, bodajże od 18 roku przód i tył jest obsługiwany na jednym buzzerze montowanym z przodu. Mam to nawet ujęte w instrukcji podłączenia:
-
Wymiana BCM1 w Audi Q5 FY
Oczywiście zapraszam. www.vag-instal.com
-
Android Auto w Audi A4 B9
Ode mnie też łap wirtualnego za pomoc przy tym temacie Gdzie nie wejdę w temat, to jesteś, oczywiście w pełni pozytywnie to widzę
-
Android Auto w Audi A4 B9
No i masz Ci los... trafił mi się pierwszy przypadek, że zrobiłem taką gafę. Sprawa wyjaśniona już telefonicznie, błąd wzięty na klatę i zrekompensowany, nawet się okazało, że świat jest bardzo mały i kolega @duzy616 pochodzi z tej samej miejscowości
-
Kodowanie haka w Audi A4 B9
do ori modułu haka. brakuje tam wiązki do przycisku i dodatkowych zasilań - mam to w swojej ofercie: Wiązka przycisku zwalniającego hak do Audi A5 F5 (2016-2019) | Wiązki wyposażenia Audi \ A5 \ 2016-2019 (F5) | VAG-INSTAL – wiązki elektryczne do samochodów grupy VAG VAG-INSTAL.COM Wiązka przycisku zwalniającego hak do Audi A5 F5 (2016-2019) | Wiązki wyposażenia Audi \ A5 \ 2016-2019 (F5) | Produkcja i sprzedaż NOWYCH wiązek elektrycznych do doposażenia... do tego przycisk, ori moduł, ori hak i masz jak należy...
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
-
Problem z podświetleniem lusterek w Audi A6 C6
zasilanie diody łapiesz w drzwiach do kabla zasilającego (czarno-czerwony lub czerwono-niebieski, zależy które drzwi), natomiast mase diody dajesz pod brązowy przewód w pomarańczowej wtyczce w lewym słupku A (pin 2 jeśli mnie pamięć nie myli). Nie ma prawa być zjawiska, które opisałeś - sprawdź, czy nie masz zwarcia na kablach.
-
Czujniki parkowania w Audi A4 B9
info dla potomnych, właśnie sprawdziłem po VIN swojego auta (24 rok, S-Line) - czujniki do przedniego zderzaka z literką C na końcu, czujniki tył z literką B na końcu.
-
Czujniki parkowania w Audi A4 B9
W polifcie to normalne, że jest głośnik z przodu, on obsługuje jednocześnie tylne i przednie czujniki - zmienia się tylko jego tonacja. A po wiązkę zapraszam do mnie: Wiązka 4xPDC przedniego zderzaka do Audi A4 B9 8W Face Lift 2020-2023 | Wiązki wyposażenia Audi \ A4 \ B9 Face Lift (2020-2025) | VAG-INSTAL – wiązki elektryczne do samochodów grupy VAG VAG-INSTAL.COM Wiązka 4xPDC przedniego zderzaka do Audi A4 B9 8W Face Lift 2020-2023 | Wiązki wyposażenia Audi \ A4 \ B9 Face Lift (2020-2025) | Produkcja i sprzedaż NOWYCH wiązek...
-
Wzmacniacz B&O w Audi A4 B8
Nie rusza, bo kupiłeś wzmacniacz od wersji poliftowej pod MMI 3G, a w aucie masz 2G. Dlatego ma być 8T0.
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
To się odezwij w wolnej chwili, pewnie ze sklepu było brane ode mnie - zobaczymy co masz i połapiemy to jakoś.
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
Tak, skrętne lampy mają wspólne wyjścia z sterownika AFS na obie lampy, dodatkowo zasilanie i masę, dlatego przechodząc z nieskrętnych na skrętne można to wykorzystać. Tutaj rozumiem, że chce przejść w drugą stronę, czyli ma skrętne, a chce założyć zwykły nieskręt - więc tych kabli będzie za mało, żeby odpalić silniczki nieskrętne. Obaj wiemy o co chodzi, jednak reasumując: bez modernizacji istniejącej instalacji to nie ruszy jak należy
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
W drugą stronę jakbyś chciał przejść - z nieskrętnych na skrętne, to jest spoko robota, bo można wykorzystać istniejące kable. Jednak z skrętu na nieskręt jak wspomniał kolega wyżej - nowa instalacja od poziomowania pomiędzy lampami, a sterownikiem, wymiana sterownika i przekładka kilku pinów wtyczce sterownika. Mam w ofercie nowe przewody od lamp do sterownika - odezwij się, dogramy szczegóły.
-
A3 8P Podświetlenie lusterek
Trzeba to dociągać, poszukaj na forum tematu z A4 B6/B7, tam fajnie rozpisałem co i jak puścić przez przekaźnik
-
XXIII Ogólnopolski Zlot i XIX Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 04-06.04 2025r
-
XXIII Ogólnopolski Zlot i XIX Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 04-06.04 2025r
-
Podświetlane lusterka w Audi A4 B6
Drut spawalniczy tylko i wyłącznie i sporo cierpliwości, bo słownik wyrazów obcych dość mocno się wzbogaca przy tej operacji... Swego czasu jak to montowałem ludziom, to jedno lusterko jak poszło gładko, to wiedziałem, że przy nastepnym będą leciały wiązanki...
-
Kodowanie haka w Audi A4 B9
Czekam na wieści, lecąc klasykiem: "Czas pokaże, Czas pokaże"
-
Kodowanie haka w Audi A4 B9
Jak najbardziej, jednak ten przewód występuje też w komforcie w wtyczce t32c (czarna 32-pinowa) na pinie 17 (z boku na legendzie jest oznaczony jako B281 - foty poniżej) - dlatego w instrukcji każę brać z tego miejsca - nie trzeba lecieć do przodu auta. Wiązka tu jest ode mnie, instrukcja też moja, autor sprawdzi jeszcze jakość połączenia przewodów i damy znać co wyszło
-
Czujniki parkowania w Audi A4 B9
Dokładnie to.
-
Czujniki parkowania w Audi A4 B9
Obecny ✌? A to akurat mój sklep. Do pełni szczęścia potrzebna Ci jeszcze wiązka zderzaka, tak jak pisze @Muskel1.
-
Przeróbka lamp
Nie nie, tam jest informacja, że jeśli nie będzie prawidłowo płynął kierunek w lampach w klapie, to trzeba przepiąć przy module BCM jestem autorem tych adapterów i opisu, dodatkowy przewód jest dla aut, które fabrycznie wyjechały na rynek US/Kanada bez tylnych przeciwmgielnych. Wymieniasz przełącznik, dokładasz ten dodatkowy kabelek i to wszystko
-
XXIII Ogólnopolski Zlot i XIX Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 04-06.04 2025r
Kaju + 3
-
B6 DIVISION
Nie wiem, czy już ogarnąłeś, czy nie, ale procedura nie przeprowadzona prawidłowo. Maska otwarta, światła w pozycji "1", czyli włączone manualnie na mijania, skrzynia na neutral i spuszczony ręczny (te dwa ostatnie to tak nie koniecznie, ale tego zawsze się trzymałem) i dopiero wtedy wchodzi się w 55, BS, kanał 01, poczekaj kilka sekund, wtedy przechodzisz do 02 i to tyle. Wychodzisz ze sterownika.
-
B8 TrOOOOp
Chyba kojarzę temat, wiązkę do klapy chyba brałeś ode mnie. Spróbuj kanał 181 w adaptacjach wbić wartość 0, wyłącz zapłon i włącz spowrotem - teoretycznie powinno pomóc.