Treść opublikowana przez Szamek
-
Pedał sprzęgła
Wojtek u siebie w skrzyni 6b zmieniałem wysprzęglik górą, co prawda jest trochę słaby dostęp, ale bez przesady można to ogarnąć bez większego problemu. Skoro pedał sprzęgła przy końcu jest twardy to masz moim zdaniem nie do końca odpowietrzone sprzęgło, tak samo miałem u siebie i w efekcie końcowym wysprzęglik się wysrał
-
Pedał sprzęgła
sprzęgło odpowietrzone?
-
C5 Freak Biturbo+
Że tak się spytam..na c**j ? Kup tył polifta pod pdc na dwa kominy i nie cuduj Liftowy na dwa kominy z pdc już leży w garażu Tylko dorwać jeszcze dokładkę z S6 Szymon postaram się zrobić będę wdzięczny
-
C5 Freak Biturbo+
Mefju jakie dawałeś żarówki i oprawki do obrysów? Żaróweczki dwuwłóknowe 21/5W, oprawki wygrzebałem z jakiś lamp z mercedesa masz zdjęcie tych oprawek? szukam w internecie, ale nie mogę znaleźć
-
C5 Freak Biturbo+
Mefju jakie dawałeś żarówki i oprawki do obrysów?
-
Jak jest mocowana korbka od szyby drzwi?
Zsuwasz plastikową osłonę na korbce i odkręcasz śrubę krzyżakiem, po czym ciągniesz korbkę do siebie:decayed:
-
[ALL B5] Szamkowóz AVF stylizowany na S4
To lepiej, że jednak go nie było na aucie:decayed:
-
[ALL B5] Szamkowóz AVF stylizowany na S4
Kowi jestem w trakcie ogarniania, narazie był rzeczoznawca, porobił zdjęcia, protokół szkody, ale teraz muszę rozebrać auto i ponownie go wezwać bo jest parę rzeczy, które musi jeszcze posprawdzać. Lampy wpisał, że są soczewkowe z xenonem, więc podejrzewam, że policzą jak poliftowe z soczewką Zderzak z eski tak jak Mateusz się domyślił został na zimę w garażu:wink: Swoją drogą ciekawe czy gdyby był na aucie w trakcie kolizji to czy policzyliby go jako zwykły czy jako S4?
-
[ALL B5] Szamkowóz AVF stylizowany na S4
thx:decayed: gałka S3, pełno tego na allegro:wink: ---------- Post dopisany 02-05-2013 at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany 05-02-2013 at 13:30 ---------- ---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:00 ---------- taka sytuacja ---------- Post dopisany 18-02-2014 at 10:55 ---------- Poprzedni post napisany 02-05-2013 at 12:02 ---------- Uroki tegorocznej zimy, gdy z naprzeciwka jedzie kobieta i wymusza pierwszeństwo:facepalm::facepalm:
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
gdzie kupowałeś?
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
+1 :slina:
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Krzysiek jakie masz ET i szerokość prosiaków?
-
[ALL B5] Szamkowóz AVF stylizowany na S4
Czas odgrzać kotleta:decayed: trochę zmieniło się we wnętrzu, a jakoś nie było czasu na aktualizacje. Wpadł również licznik poliftowy z pełnym fisem, ale brak zdjęć z powodu słabej jakości kalkulatora:kwasny: oraz kosmetyka lakieru przy użyciu kosmetyków z firmy meguiars
-
B6 DIVISION
Panowie potrzebuje pomocy, sprawa wygląda następująco, mam u siebie silnik AVF i skrzynie 6b która się właśnie posypała i chciałbym się dowiedzieć czy skrzynia HCF od 2.0 TDI podejdzie do AVF? Potrzebna jest łapa i wybierak od skrzyni HCF? Wysprzęglik jest taki sam czy już jest inne mocowanie przewodu z płynem?
-
Co to za turbo
moim zdaniem tak, ale nie jestem pewny na 100%, musisz zasięgnąć opinii od kogoś kto bardziej siedzi w temacie:wink:
-
Co to za turbo
tak, tutaj masz trochę więcej opisane Nowe turbiny z A4 B8 2.0 TDI CR 143 i 170 KM : TDI - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf -
-
Co to za turbo
jest tak jak mówisz B8 2.0TDI 170KM Turbosprężarka - 5303 988 0189, 03L145701E Audi A4 2.0 TDI (B8)
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
czy tłumik z B6 2.5tdi avant FWD podejdzie do B7 2.0tdi avant FWD?
-
Jak rozłączyć podłokietnik od aluminiowej stopy?
wchodzi na wcisk, jeśli śrubę odkręciłeś to musi puścić
-
Spociki Łódzkie
szczerze to powiem, że ładny rozpiz*ziej zrobił
-
Prosze o analize logów B7
dodam tylko tyle, że podczas tego szarpnięcia słychać wewnątrz auta jakby się coś przyblokowało:kwasny:
-
Prosze o analize logów B7
skrzynia manual
-
Prosze o analize logów B7
tzn.? czego jeszcze brakuje? może i nic złego nie wynika, ale coś jest nie tak ponieważ szarpie na drugim biegu:kwasny:
-
Prosze o analize logów B7
Witam Proszę o analizę logów, błędów w silniku brak. Z góry dziękuję za pomoc:wink: Logi dynamiczne: Grupy: 001,003,007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008,010,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Logi statyczne: Grupy: 001,003,004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011,013,023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
[ALL B5] Szamkowóz AVF stylizowany na S4
służę pomocą masz spawarke do plastiku? no nie mam juz sie nie wychylam wiecej spoko, będziesz kręcił śrubami żeby wyjąć zderzak:decayed: