Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Szamkowóz AVF stylizowany na S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, pragnę przedstawić Wam moje :a4fan:

Auto zostało zakupione 06.09.2009r. jestem drugim właścicielem w kraju, pierwszym była starsza pani :kox: :kox: :kox:

Audi A4 Avant

produkcja: 21.08.1997r

silnik: 1.9 TDI AHU 90PS

skrzynia: manualna

kod lakieru: LZ5L

Auto po zakupie było zupełną serią.

Seria:

- 2x el. szyby

- 2x PP

- climatronic

- elektrycznie sterowane lusterka

- centralny zamek

- podłokietnik przód i tył

- lusterka i klamki w kolorze

- ABS i wspomaganie kierownicy

- składana tylna kanapa

- alu 15" ori

- jasna tapicerka welurowa

Plany:

- czarne lampy zespolone bixenon 6000K - jest

- grill RS4 + ramka w czarnym macie - jest

- podświetlane daszki - jest

- podświetlane kratki nawiewów - jest

- ściągnięcie znaczków z tylnej klapy

- fotele kubełkowe

- springi -40mm + amortyzatory MTS

- ściema wszystkich szyb - jest

- wypolerowane fajki - jest

- lampy tył po II lifcie - jest

- zderzak przód, tył, od S4 - jest

- felgi 18" lato - jest

- felgi 15'' zima - jest

- rozpórka góra, dół - jest

- hamulce 312mm

- światła dzienne w miejsce żarówek H7 - jest

- kierunki boczne w czarnym macie - jest

- znaczek DOPE na tylną klapę - jest

- kierownica od S4 obszyta perforą + czerwona nitka - jest

- mieszek, dźwignia hamulca ręcznego oraz gałka po lifcie obszyte perforą + czerwona nitka - jest

- dekory szczotkowane aluminium

- duże prawe lusterko - jest

- dokładka tył pod PDC

- pełen komplet podsufitki z S4 - jest

- skrzynia oraz wzmacniacz infinity - jest

- głośniki 16,5cm na przód infinity są i czekają na założenie

- wtryski FB 0.216 + program

- zegary z pełnym fisem - jest

-gałka 6stka z S3 - jest

-elektrycznie składane lusterka - jest

pewnie jeszcze coś tam się znajdzie :wink4:

Zaraz po zakupie dokonałem następujących napraw/wymian:

- wymiana kompletnego rozrządu wraz z pompą wody

- wymiana oleju + kompletu filtrów

Do dnia dzisiejszego auto otrzymało:

- nowy komplet wahaczy firmy FEBI

- nowe kompletne sprzęgło

- nowe tarcze przód 288mm + klocki

- nowe tarcze tył + klocki

- wymiana zbiorniczka wyrównawczego na nowy

Niestety nie mam zdjęć zaraz po zakupie, sesja zdjęciowa i aktualizacja zdjęć niebawem :wink4:

80568565.jpg

41896880.jpg

86325615.jpg

19176422.jpg

87815995.jpg

29062388.jpg

15194552.jpg

10314720.jpg

43666740.jpg

37692270.jpg

aktualne zdjęcia :wink4:

99485631.jpg

75809944.jpg

26214892.jpg

38036626.jpg

85010675.jpg

15351242x.jpg

40561559.jpg

91825897.jpg

19062325.jpg

89561053.jpg

51456833.jpg

70221602.jpg

85802029.jpg

75083902.jpg

53048389.jpg

32539630.jpg

30028939.jpg

98524204.jpg

10419302.jpg

Obecnie a4 wygląda tak:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Zmiana dekorów na black piano:

image.jpg

Zegary z polifta z pełnym fisem:

image.jpg

Kompletna nowa dwumasa:

image.jpg

image.jpg

Opublikowano

Dobrze że sprowadziłeś tę kozę na glebę :decayed:

Opublikowano

dokładnie teraz to wygląda nawet cacy :cool1:

Opublikowano

Furka spoko,szkoda tylko,że obecnie nie jeździ... a czemu zapytajcie Szamka :decayed::naughty:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 22:51_________________________________________________No i plusik za Era nadaje rytm :good:

Opublikowano

Furka spoko,szkoda tylko,że obecnie nie jeździ...

Jak to nie jeździ ... :cool1: nie kłam Lukasera... :bicz3: słyszałem że siedzisz za sterami jak Szamek targa tego paździerza na sztywnym holu B7.... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

czasami robimy zmianę i się przesiadamy :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

... nie świruj Szamek tylko powiedz kiedy montujesz motorownie... :cool1:

Opublikowano
  • Autor

od razu, gdy się znajdzie, narazie trwają poszukiwania :wink4:

Opublikowano

fajna sztuka :D dbaja o nia i mody w dobrym kierunku ida :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dotarły do mnie właśnie jarzma pod tarcze 312mm :kox:

20110704.jpg

20110704_001.jpg

[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 12:39

AVF, skrzynia 6stka i parę innych gratów już jest na miejscu :kox: :kox: :kox:

1310499078272.jpg

1310499090922.jpg

jeszcze raz DJ dzięki za pomoc :hi:

Opublikowano

jak byś coś nie wiedzi na temat swapa avf to pytaj postram ci pomóc jak tylko bede umial :hi:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 16:10_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=75462.0

Opublikowano
  • Autor

jak byś coś nie wiedzi na temat swapa avf to pytaj postram ci pomóc jak tylko bede umial :hi:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 16:10_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=75462.0

:notworthy: :notworthy: :notworthy::good:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 08:33_________________________________________________Szamkowóz ma już skręconą skrzynię z jednomasem+prawie nowym sprzęgłem, przeswapowaną klimę (na szczęście stara łapa pasuje do AVF'a) i niedługo będzie do tego wszystkiego miał silnik pod maską :decayed:

Opublikowano

jednomas i skrzynia 6 ?

Opublikowano
  • Autor

jednomas i skrzynia 6 ?

dokładnie :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

coś więcej bo to tej pory bylem przekonany, że jednomas nie będzie chodził ze skrzynią 6

Opublikowano
  • Autor

"w swoim starym wozie miałem nowy komplet sprzęgła czyli koło jednomasowe, tarczę, docisk i łożysko oporowe wszystko to przerzuciłem do mojego nowego serca AVF wszystko pasuje plug&play, miałem w tym silniku [AVF] dwumasa ale zrezygnowałem z niego.

Jeśli ktoś chce skrzynie 6 i stare sprzęgło 228mm to rozrusznik zostaje stary natomiast jeśli ktoś chce 6 i sprzęgło 240mm to rozrusznik jest inny "

Opublikowano

teraz wszystko jasne, czyli zostało małe sprzęgiełko 228mm ... czekam na info jak będzie pracować gdyż sam się zastanawiam czy nie włożyć do AWX jednomasa

Opublikowano
  • Autor

teraz wszystko jasne, czyli zostało małe sprzęgiełko 228mm ... czekam na info jak będzie pracować gdyż sam się zastanawiam czy nie włożyć do AWX jednomasa

kolega seba1-2 ma jednomasa w AVF jeśli chcesz zasięgnąć jakiejś opinii pisz do niego :wink4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

skończyłeś tego swapa??

Opublikowano

dotarły do mnie właśnie jarzma pod tarcze 312mm :kox:

20110704.jpg

20110704_001.jpg

zamontowałes juz te 312mm bo chyba sie pomyliłem i wysłałem Ci jarzma 288mm :kwasny::przebiegly::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.