Treść opublikowana przez majkel20
-
Passat B7 przegub wewnętrzny
Witam, czy jest ktoś mi w stanie podać nr katalogowy przegubu wewnętrznego LOBRO lub innej polecanej firmy do samochodu Passat B7 2013 2.0TDI 140KM DSG KOMBI prawa strona (pasażera)
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Chłopaki, ma ktoś obeznanie w fotowoltanice? Czy to faktycznie się opłaca i jak z awaryjnością? Zastanawiam się nad montażem paneli o łącznej mocy 5-6kW. Z tego co oglądałem, montaż nie jest skomplikowany i chciałbym go zrobić we własnym zakresie, czy można tak, czy tauron będzie robił problemy że nie wykonała tego firma? Jeśli ktoś ma fotowoltanikę jakiś już czas, proszę o wypowiedź jak to się sprawuje.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Czy ktoś montował pompę ciepła do niezbyt nowego domu gdzie są grzejniki i podłogówka 50-50%? Ogrzewana powierzchnia 220m
-
Polecane opony letnie
Czy ktoś coś może powiedzieć o Dębica Presto UHP 2 225/45 R17? Same dobre opinie na oponeo. I czy do A4 B6t brać 225/45 czy lepiej oryginalny rozmiar 235/45?
-
Odkurzacz przemysłowy
Analizując teraz dokładniej te wszystkie modele, to jednak karcher ma największe podciśnienie 21, B&D najmniej - 17, więc chyba karcher najmocniejszy ?
-
Odkurzacz przemysłowy
Koledzy, potrzebny do garażu jakiś odkurzacz, może ktoś ma i coś poleci. Kwota MAX 300zł nic więcej. Do odkurzenia garażu, auta, przy wierceniu, najlepiej z jak największą mocą ssania. Myślałem o KacherWD3 lub Black&Decker tutaj plus za gniazdo sieciowe w odkurzaczu Może ktoś coś poleci co się nie rozleci za miesiąc
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Jestem pewien, 10 lat tak miałem garaż postawiony. poza tym masz tutaj: http://muratordom.pl/eksperci/pytania/garaz-blaszany-przy-granicy-dzialki/18356/
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Nie blaszak Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Nie trzeba zachować żadnych odległości Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Podziękował. Nawet cena nie taka zła: http://allegro.pl/olej-do-drewna-koopmans-houtolie-5l-kolor-krakow-i6762997230.html#thumb/1
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Poleci ktoś dobry olej do tarasu? Deska modrzew Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Mam pytanko, może ktoś pomoże. Do dachówki BRAASA potrzebuję odpowietrznika do kanalizacji i kominek do wentylacji łazienki, czy mogę kupić 2 takie kominki http://allegro.pl/show_item.php?item=7152808489&msg=Twój+e-mail+został+wysłany.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62 i zastosować je do wspomnianych celów, czy jednak odpowietrznik musi być specjalny?
-
Tacierzyństwo
Mógłbyś proszę cyknąć fotę i pokazać jak ten tobi siedzi w aucie?
-
System operacyjny Android
Ja bym wziął OP5
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Brama z montażem? Jaka cena brama 5000x2250 z automatyką kolor orzech
-
zakupiony samochód - problem lpg
widziały gały co brały...
-
Jaki to Kod koloru ? CO powiedzieć u lakiernika ?
Poza tym, nie ten dział....
-
Jaki to Kod koloru ? CO powiedzieć u lakiernika ?
Z fusów ci nikt nie wywróży... Jakiś grafit to jest
-
Jaki to Kod koloru ? CO powiedzieć u lakiernika ?
odkręć klapkę wlewu paliwa i daj mu żeby dobrał odcień
-
Tacierzyństwo
Siemka, mam pytanko o fotelik MAXI COSI TOBI. Posiada ktoś ten fotelik w A4 B6? Jak się sprawuje?
-
Telewizor 47-52 cale, koledzy co polecicie?
wziąłbym jakiś model LG
-
Spawarka, jaką kupić
ewentualnie jak nie warto przepłacać, to można coś tańszego polecić
-
Spawarka, jaką kupić
Hello, na pewno nie jeden z Was posiada, coś tam sobie spawa hobbistycznie, dlatego mam pytanie do Was. Chciałbym sobie kupić spawarkę inwertorową do domu. Do tej pory zawsze musiałem od kogoś pożyczać, a chciałbym kupić swoją, zawsze coś tam w domu jest do ogarnięcia. Główny cel --.>chciałbym pospawać sobie stoły do garażu z profili 1,5-2mm. Spawarka nie będzie jakoś wybitnie wiele razy używana, raczej kilka razy do roku, pospawać jakieś nie za duże elementy (mostów nie przewiduję spawać ). coś tam już oglądałem i wybrałem Magnum 200PS, jak myślicie, dobry wybór? http://allegro.pl/spawarka-inwertorowa-magnum-snake-200-ps-maska-k-i6205954060.html
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Siatka to wiadomo, zastanawiałem się czy jest jakaś różnica niż tylko w materiale. Podziekowal [emoji3] Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
A te pcv z siatką to do czego są? Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka