-
Swap pompy wtryskowej 11 - Nr OE 038 130 107 J
a w tej ibizie wszystko grało?? bo obstawiam albo pompa albo coś skopałeś z kablami wtyczki przerabiałeś?? dawka i kąt wtrysku sprawdzone?
-
Wąż do turbo BRD ?
powiem ci że lepiej było dać mocną szeroką opaską bez podwijania tej dętki, wydaje mi się że spadnie podczas mocnego pałowania
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
oj gruba rzeźba będzie
-
[B5 1Z] A4 TDi
spoko to było rok temu:grin: ---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ---------- w sezonie jak dograsz maszyne wpadam na oględziny
-
[B5 1Z] A4 TDi
a pytałem będą obrysy na żarówce "e nie nie podoba mi się to" jak ci ludzie się zmieniają
-
2,5 tdi AYM automat zmiana na 1,9 tdi AVF manual
daniel chyba przekładał 2.5multi na 1.9 manual zapytaj Nosb
-
Pompka w baku AWX
Co to za błąd, bo z tego co wiem vag nie wywali błędu nie działającej pompki? nie pamiętam dokładnie ale chyba ten 1259 Przekaźnik pompy paliwa - J17, Obwód pompy paliwa - J17
-
Pompka w baku AWX
zobacz sobie na ten filtr paliwa tak jak ci napisałem i będziesz mniej więcej wiedział, bo po zapłonie powinno tam walić ropą
-
Pompka w baku AWX
seba ja bym zrobił tak weź sobie z filtra ściąg zawleczkę od zaworku jednokierunkowego, podnieś go do góry i przekręć stacyjkę powinno się wylewać paliwo jak tak jest pompka działa, druga sprawa komp wyłapuje błędy przekaźnika pompki, to jeśli nie ma możliwe że coś przy smoku w pompie się porobiło co do znawców czy odpali czy nie u mnie na początku po swapie na AVF nie miałem tej pompy i chodził i zapalał tylko z mocą był problem po zejściu paliwa poniżej połowy dudi też tak miał a jak mi się zjarał przekaźnik od pompy po jej założeniu też odpalał, tylko błędy maiłem na vagu
-
zwiekszenie mocy w 1,9
co ty to gadasz mało jest firm w okolicach wrocławia ?? trudno koło domu nie zawsze wszystko znajdziesz:decayed:
-
zwiekszenie mocy w 1,9
a co mu powiem że wyjdzie mu 130ps ?? i potem chłop się załamie że mu nie wyszło trzeba patrzeć racjonalnie moc z samych wtrysków się nie weźmie
-
zwiekszenie mocy w 1,9
kat to możesz mieć a chcesz to możesz wywalić ale przy takich modach bym go zostawił chyba że naprawdę jest już zapchany to wyjazd z nim, co do 216 i program to okolice 115ps może ciut więcej jest osiągalne na starej turbinie ja na 216 + turbo awx + program miałem 150ps:wink:
-
zwiekszenie mocy w 1,9
a kowi to po co się męczył?? http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/all-tdi-podniesie-mocy-1-9-vp-pd-koszty-czesci-efekty-218213/
-
[B5 AFN] kolejne body rs4 b5
aha to to spoko myślałem że to celowo z tą klapką, jakie koło planujesz??
-
[B5 AFN] kolejne body rs4 b5
środek masz w pyte ale to już ci mówiłem, z zewnątrz nie podoba mi się ta klapka wlewu jak dla mnie trąca wieśtuningiem, ale to moje zdanie oraz kolor felg bym zmienił bo zatracają się ich kształty, czerń może i ładna ale w ogóle kół nie widać patrząc z boku na auto
seba1-2
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta