Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oto moja RS4 diesel edition :decayed:

- Felgi RS4 19" + dystanse (F 15mm, R 17mm).

- Włącznik START ENGINE RS4

- nakładki na pedały RS4

- nakładka pikowana na hamulec ręczny RS4

- zlikwidowany zamek w przednich drzwiach

- cały pakiet podświetlenia żarówki xenon

- Przyciemnione szyby

- Nawigacja satelitarna RNS-E

- Oryginalne listwy drzwiowe S4

- Aluminiowe lusterka "ala" S4

- Plastiki polakierowane na kolor nadwozia

- Tylna dokładka z wersji s-line

- Dokładka s-line (Ultrasport) do przedniego zderzaka

- Dekoracyjne listwy wewnętrzne s-line

- Obniżenie zawieszenia - Sprężyny Weitec -30mm

- BiXenony palniki 8000k

- Wymiana ramion wycieraczek na wersję montowaną po 2004 r, tzw. Aero Wipers

- Program około 210kucy i 460 nm

- Oryginalny tuner TV + odblokowane Video In motion

- DVD

- Przednie postojówki LED wraz z rezystorkami

- Tylnie lampy LED

- Cb radio zamontowane w schowku

- Kierownica wielofunkcyjna od Audi R8/TT pikowana z łopatkami

- Oryginalny interface Bluetooth Q

- Skórzane fotele s-line

- Turbo timer APEXI schowany w popielniczce

- Moduł do iphona zamontowany w popielniczce

- głośniki Hertza

- gośnik JL niskotonowy zamontowany w kole zapasowym..zabudowa z żywicy

- Zegary defi z centralką (EGT, BOOST, TEMP.OIL)

- Fmic, GT22, Pompki ALki, oddzielny pojemniczek od odmy

- tarcze przód 312

- kamera wsteczna

- wydech 2,5" przelotowy

- sprzęgło by Radzikowski

- xenon w halogenach 12000k

- 2 x miejsce na kubek w tunelu

- itd itp. będę miał wene to napisze co jeszcze..

14.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

15.jpg

16.JPG

1.jpg

17.jpg

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:kox:

Edytowane przez poziek

Opublikowano

Jakiś opis modów by się przydał ... :):wink4:

Opublikowano

Przepiekna,tylko te dodatkowe zegary tak jakos nie bardzo

Opublikowano

W końcu Adasia fura jest zaprezentowana :kox: Myślisz o sprzedaży czy jak ? :decayed: Adam nie wrzucił listy modów bo forum nie ma takiej pojemności na serwerze żeby się cała zmieściła... :kox: Furak jest nie KOX tylko brykiet a za wszystkie mody należy się Adasiowi :notworthy::good: Tylko powiedz gdzie masz przycisk ESP ?? :mysli:

Opublikowano

Jakiś opis modów by się przydał ... :):wink4:

czip :kox:

Opublikowano

BoX KoX :kox::decayed: i ten kolo z pierwszej foty popsuł Ci ujęcie... :polew:

Opublikowano
  • Autor

Przepiekna,tylko te dodatkowe zegary tak jakos nie bardzo

a mi się podobają :tongue4:

będą lepsze zdjęcia.. mieliśmy kiepski aparat i zero przygotowania :) zdjęcia robione na szybko :wallbash:

Opublikowano

ładny pażdzierz ... dobrze ze w TDI ... :naughty:

Opublikowano

Teraz możesz już wyjechać na miasto :gwizdanie: :kox::naughty:

Opublikowano

uuu jak nam się tu tytuł wątku zmienił :tongue4:

Opublikowano

Masakra.. :shocked:

Strasznie podoba mi sie pomysl.. :decayed:

Ja bym jeszcze wywalil ten chrom z tylu.. :kox:

Opublikowano

Czytając początek myślałem, ze to jakieś żarty, dochodząc do końca fotek moja kopara obiła się o podłogę. Kto robił program ??? Gdzie jest przycisk Start Engine ???

Za dobrze jak na Tdi hihih [br]Dopisany: 22 Październik 2008, 16:05_________________________________________________Chyba zauważyłem, na konsoli przy ręcznym, hmm, widziałem właśnie taki na ebay'u i się zastanawiałem czy do siebie tego nie wrzucić, niezły bajer.

Opublikowano

fajnie zmodzone B6 :naughty: wszystko wymienione prawie, więc jak nówka :rolleyes: tylko mi się średnio te cztery rurki z tyłu podobają... lepsze chyba dwie :mysli:

Opublikowano

A co do zegarów to też myślałem o tym ale chyba zainwestuję w HKS camp2.

Opublikowano

w pytkę Zbysia :decayed: znaczy zajebioza :good: Jakieś plany? :naughty:

Opublikowano

Jedyny taki :decayed: manual z łopatkami do tiptronica :kox::polew:

Opublikowano

dosłownie mnie zatkało... ale to jakiś nowy nabytek? czy był rezany przez lata i dopiero teraz jest pokaz?

normalnie ilość zmian powala... i wszystko mi się podoba... :good:

Opublikowano

No Adaś wreszcie się pochwaliłeś swoim pazdziochem :>

Tak jak ykk napisał, wywal ten chrom z tyłu bo jak ma być Black Devil to niech taki zostanie :evil:

Furka miażdzy jednym słowem ale i na pewno coś się znajdzie do dalszego modowania :kox:

:good:

Opublikowano

Moc jest ok i moment :naughty: planujesz dalsze mody z mocą?

Te ksenony to nie za mocne troszkę?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.