Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem czego checie od tych zegarow... w srodku sa git.

Rurki tez wygladaja OK, na zdjeciach zawsze auto wyglada inaczej niz live.

Flyer siedział to wie :naughty::decayed:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zegary sa gites,jak bede zakladac u siebie to tez moze tak pójdą :)

Opublikowano

Flyer siedział to wie :naughty::decayed:

Siedzialem i pakowalem w lydke na sprzegle... :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

zdjęcie włącznika silnika z rs4..

wlacznik.JPG

Oraz tt i iphone (jeszcze nie ukończone..ale na swoim miejscu)

tt.JPG

i pytanie do Was..

czy wrócić do brewek..czy zostawić tak jak jest ?

Opublikowano

bez brewek Adaś , bez brewek :wink4:

czy ten włącznik to jest to samo co ma Poź ? :mysli:

Opublikowano

Zostaw tak jest brewki błeee :):D Fura jest kozak na maxa :) I tak ma być :)

Opublikowano

Zostaw tak jak jest :kox: brewki :no::wink4:

Opublikowano
  • Autor

bez brewek Adaś , bez brewek :wink4:

czy ten włącznik to jest to samo co ma Poź ? :mysli:

dokładnie to samo :) jest tylko jeden włącznik od rs4 :)

Opublikowano
  • Autor

jakie masz et felg i czy 8 czy 8,5 cala szerokosci i jakie oponki nanie zalozone sa?

8 cali et 26 przód i et 28 tył 225/35/19

Opublikowano

bez brewek Adaś , bez brewek :wink4:

czy ten włącznik to jest to samo co ma Poź ? :mysli:

dokładnie to samo :) jest tylko jeden włącznik od rs4 :)

jak to sie zapala ? wkladasz kluczyk do stacyjki,przekrecasz na zaplon i wciskasz guzik?mozesz zapalac i gasic normalnie kluczykiem ?

Opublikowano
  • Autor

bez brewek Adaś , bez brewek :wink4:

czy ten włącznik to jest to samo co ma Poź ? :mysli:

dokładnie to samo :) jest tylko jeden włącznik od rs4 :)

jak to sie zapala ? wkladasz kluczyk do stacyjki,przekrecasz na zaplon i wciskasz guzik?mozesz zapalac i gasic normalnie kluczykiem ?

dokładnie..zapalam z przycisku a gasze kluczykiem..

mój samochód miał już brewki i nieźle wyglądało..

brewki.jpg

brewki1.jpg

Opublikowano

oo jakie felgi miałeś :kox: Pewnie juz sprzedane :mysli:

Opublikowano

bez brewek Adaś , bez brewek :wink4:

czy ten włącznik to jest to samo co ma Poź ? :mysli:

dokładnie to samo :) jest tylko jeden włącznik od rs4 :)

jak to sie zapala ? wkladasz kluczyk do stacyjki,przekrecasz na zaplon i wciskasz guzik?mozesz zapalac i gasic normalnie kluczykiem ?

dokładnie..zapalam z przycisku a gasze kluczykiem..

mój samochód miał już brewki i nieźle wyglądało..

brewki.jpg

brewki1.jpg

no to calkiem fajnie :) w lagunie mialem karte i to byl dla mnie dopiero bajer i niesamowita wygoda.Brakuje mi tego w audi.Jeszcze jedno -trzymasz przycisk az silnik zaskoczy i musisz puscic czy to pelny automat tzn tylko na ulamek sek.wciskasz przycisk a ecu decyduje kiedy przestac krecic rozrusznikiem ???

Opublikowano
  • Autor

bez brewek Adaś , bez brewek :wink4:

czy ten włącznik to jest to samo co ma Poź ? :mysli:

dokładnie to samo :) jest tylko jeden włącznik od rs4 :)

jak to sie zapala ? wkladasz kluczyk do stacyjki,przekrecasz na zaplon i wciskasz guzik?mozesz zapalac i gasic normalnie kluczykiem ?

dokładnie..zapalam z przycisku a gasze kluczykiem..

mój samochód miał już brewki i nieźle wyglądało..

brewki.jpg

brewki1.jpg

no to calkiem fajnie :) w lagunie mialem karte i to byl dla mnie dopiero bajer i niesamowita wygoda.Brakuje mi tego w audi.Jeszcze jedno -trzymasz przycisk az silnik zaskoczy i musisz puscic czy to pelny automat tzn tylko na ulamek sek.wciskasz przycisk a ecu decyduje kiedy przestac krecic rozrusznikiem ???

wciskam i trzymam..niestety nie zakupiłem modułu odpalania i gaszenia tak jak jest w rs4..

felgi już dawno sprzedane :kox: ale bardzo mi sie podobają i kto wie może do nich wróce :)

nowa fotka kamery wstecznej..

kamera.jpg

Opublikowano

adaś , jakie koszty kamerki? o ile to nie tajemnica :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

he nie wiem bo jeszcze nie zapłaciłem :naughty::kox: :gwizdanie:

Opublikowano

no to by sie przydało :P wiec powiedz jaka cena :)

bo miałem parktronik instalować :) ale chyba sobie daruje :)

ale jak ładnie pasuje to specjalna do audi czy co ??

Opublikowano

Brewki to przeżytek, przycisk jest git.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

adamoo , gdzie mozna kupić taką dokładkę ultrasport do przedniego zderzaka ?, bo na allegro nie widze ich wogóle.Prosiłbym o link sklepu z tego typu częściami.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.