Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gratuluje modow, widze ze ide podobna droga

ciesze sie ze nie tylko ja jestem taki p....y na punkcie zmian :>

moje autko tutaj :

http://www.a4-klub.pl/smf/inne_8p_by_miro-t52352.0.html

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Suuuuuper... fajne bajery :wink4: ja bym brewek nie zakladal...

p.s. w profilu masz 1994 rok diesel z gazem :gwizdanie:

pozdro

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Suuuuuper... fajne bajery :wink4: ja bym brewek nie zakladal...

p.s. w profilu masz 1994 rok diesel z gazem :gwizdanie:

pozdro

:kox:[br]Dopisany: 16 Listopad 2008, 14:08_________________________________________________Zdjęcia ze ślubu :)

Na początku trzeba umyć auto:

35.JPG

potem wysuszyć:

36.JPG

delikatnie przystroić:

29.JPG

30.JPG

kwiatki:

31.JPG

32.JPG

lato lato i po lecie..zima..letnie koła out :

37.JPG

Opublikowano

Adaś , Twój ślub? :shocked:

Opublikowano
  • Autor

hehe nie :decayed: kumpla :naughty::kox:

Opublikowano

A już myśleliśmy ze Twój :kox::decayed:

Opublikowano
  • Autor

na mój ślub nie będę jechał swoim 15 letnim autem :embarrassed: :gwizdanie: tylko jakimś prawdziwym koksem :kox::decayed: może A8 od Morgota pożyczę..

Opublikowano

15 letnim , to póżno bedziesz się żenił.. :>

Opublikowano
  • Autor

15 letnim , to póżno bedziesz się żenił.. :>

lepiej późno nic wcale :evil:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

na mój ślub nie będę jechał swoim 15 letnim autem :embarrassed: :gwizdanie: tylko jakimś prawdziwym koksem :kox::decayed: może A8 od Morgota pożyczę..

a może Oniak Cię zawiesie swoim amerykańcem :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ja to bym chciał takim ładnym do ślubu pomykac... :naughty:

Opublikowano

Ja to bym chciał takim ładnym do ślubu pomykac... :naughty:

Ty to pojedziesz PKSem :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Ja to bym chciał takim ładnym do ślubu pomykac... :naughty:

Ty to pojedziesz PKSem :gwizdanie: :decayed:

A Ty za jego kierownicą :naughty::kox::polew:

Opublikowano

Ja to bym chciał takim ładnym do ślubu pomykac... :naughty:

Ty to pojedziesz PKSem :gwizdanie: :decayed:

A Ty za jego kierownicą :naughty::kox::polew:

i uwierz mi że tego nie zapomnisz :naughty:

Opublikowano

No domyslam sie, ze to by byly niezapomniane chwile :polew:

Opublikowano

Adam moze wkoncu powiesz jak z ta kamerą jest :) bo ja całyt czas czekam na twoja odpowiedz :P

Opublikowano

lepiej późno nic wcale :evil:

polemizował bym :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Adam moze wkoncu powiesz jak z ta kamerą jest :) bo ja całyt czas czekam na twoja odpowiedz :P

a o co kaman ?

działa i miewa się dobrze :)

Opublikowano

Adam moze wkoncu powiesz jak z ta kamerą jest :) bo ja całyt czas czekam na twoja odpowiedz :P

a o co kaman ?

działa i miewa się dobrze :)

no juz plus :) ze zobaczyłeś :P

gdzie kupiłes taka kamere ??

i jak tak ładnie zamontowałeś :)

itp

jaki model kamery itp :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.