Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A może to padło robi za mebel w domu i już nie spotka się go na drodze........ :mysli:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale fajnie pierdoly klepiecie az milo poczylac :polew: ja poprostu leze i kwicze :polew: ale ogolnie super wozik :good:

Opublikowano

a może chodzi o to Tico z tyłu na fotce ? :polew::decayed:

Opublikowano

Herr Gott - już dawno nie widziałem takie burdelu w żadnym poscie :polew::naughty: hahaha

Opublikowano

Herr Gott - już dawno nie widziałem takie burdelu w żadnym poscie :polew::naughty: hahaha

co ty opowiadasz :naughty::decayed: :decayed: to jest temat super fur i super d*p :kox: a oto i kolezanki Adasia:

Opublikowano

A Adasia nie widzę cholera - nie załapał się ;( :polew:

Opublikowano

Foty, foty :gwizdanie:

Opublikowano

A Adasia nie widzę cholera - nie załapał się ;( :polew:

Trzymał kamerkę :naughty::decayed:

Opublikowano

A Adasia nie widzę cholera - nie załapał się ;( :polew:

Trzymał kamerkę :naughty::decayed:

No to chlopak ma uchwyt ze nawet nie drgnela mu łapa z kamera :decayed:
Opublikowano

Poziek może to OT ale dzięki za ten klip, poprawił mi nieziemsko humor :)

Opublikowano

Poziek może to OT ale dzięki za ten klip, poprawił mi nieziemsko humor :)

w tym temacie nie ma OT :naughty: :naughty:

a jak lubisz młode dupeczki to wiesz...pisz PW i zapraszam do stolicy :decayed::wink4:

Opublikowano



Opublikowano

A Adasia nie widzę cholera - nie załapał się ;( :polew:

Adaś w łazience zmieniał kolor skóry - bo ta czarna powiedziała że białasom nie daje :polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Poziek thnx a lot - zaproszenie :mysli: why not :)[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 10:24_________________________________________________

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam!!!

fura kozak :) filmiki rowniez :>

a tak troche OT :>

jest jakis wykres moze ? jak z trakcja ? czy nie ma laga przy gt22 ? tzn. przy 2 tys. but a kreci fajnie dopiero przy 3 ?

Opublikowano

jest jakis wykres moze ? jak z trakcja ? czy nie ma laga przy gt22 ? tzn. przy 2 tys. but a kreci fajnie dopiero przy 3 ?

ja pamiętam jak wsiadłem do tego parowozu...to była niezapomniana przejażdżka....

wgniata w fotel już przy 1500 RPM i powoduje, że oczy zaczynają łzawić...

jak wciska się hebel to mimo, że jest godzina 20 to czujesz smak płatków owsianych, które jadłeś na śniadanie...

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Nie ma juz GT22 :cool1:

Opublikowano

a jakaś lepsza fota z nowymi felgami Adaś? :wink4:

Opublikowano

Adaś tymczasowo zdjęć nie wrzuca, bo walczy z paździerzem, przed bezpośrednią konfrontacją z Dżo-Dżo :polew:

Poziu - te Twoje kołpaki zniknęły, więc rozumiem, że się dogadaliście i będzie u Adasia jakieś 260ps :naughty::kox: :kox:

Będzie walka o najszybszego gnojowoza w klubie :>

Opublikowano

jest jakis wykres moze ? jak z trakcja ? czy nie ma laga przy gt22 ? tzn. przy 2 tys. but a kreci fajnie dopiero przy 3 ?

ja pamiętam jak wsiadłem do tego parowozu...to była niezapomniana przejażdżka....

wgniata w fotel już przy 1500 RPM i powoduje, że oczy zaczynają łzawić...

jak wciska się hebel to mimo, że jest godzina 20 to czujesz smak płatków owsianych, które jadłeś na śniadanie...

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ciekawe :)

szkoda ze wykresu nie ma

Nie ma juz GT22 :cool1:

a co jest/bedzie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.