Treść opublikowana przez dudi75
-
Mocny ropniak jaki ? 2.0TDI vs 3.0TDI
Dzieki za info mega projekt
-
Mocny ropniak jaki ? 2.0TDI vs 3.0TDI
Witam jak rezelem moja poczciwa a4b5 minelo juz grubo ponad 10lat. Znow postanowilem cos po kombinowac a ze lubie ropniaki to zastanawiam sie nad 2.0 TDI lub 3.0TDI , dodam ze wolal bym bude B7 . Plan jest na ~`300KM - 330KM . Ma moze ktos na forum jakies grube projekty aby podejrzec graty , podstawowte graty kojarze ale bardziej niteresuje mnie jakie wytyski jakie turbo to danego modelu aby uzyskac zaplanowane moce . Np. jakie wtryski i turbo zapakowac do 3.0TDI z silnikiem 204KM a jakie do 2.0 TDI 170KM . Moze na forum i jest cos napisane ale zona mnie napiernicza ze za duzo siedze przy kompie wiec potrzebuje waszej pomocy . Pozdrawiam
-
AVF Quattro 322KM/576NM w A4 B5
Ciesze sie ze masz jeszcze tyle serca do rezania starej poczciwej B5 , Wynik masakra to naprawe musi sie juz odpychac do tego Q mi tego wlasnie brakowalo i po 10 latach musialem sie z nia rozstac . Powodzienia bede sledzil watek ?
-
AVF Quattro 322KM/576NM w A4 B5
Gratulacje Piotrek za mody i wyniku i oczywiscie bezawaryjnej jazdy . ? . Super projekt
-
AWX 309 KM 522 Nm by Juby_p
Podoba mi sie bardzo wynik , moze w przyszlosci pojde w twoje slady ? przydalo by sie Q
-
[B6 ASN Cabrio] Zawieszenie - obniżenie - same sprężyny czy amortyzatory?
Sory ze odgrzeje kotleta ale tez szukam jakiegoś pomysłu na obniżenie zawieszenia do cabrio , komuś sie to udało . Bo niewiele jest informacji na forum chodzi odnosnie cabio . Pozdrawiam
-
Co polecacie do impregnacji dachu cabrio
Dzieki kolego
-
Co polecacie do impregnacji dachu cabrio
Witam kolegow , mam pytanie co polecacie do impregnowania dachu w cabrio , macie możne już jakieś swoje sprawdzone preparaty , wiem ze jest masę tego na allegro ale wiekszosc z nich po jednym deszczu traci swoje właściwość . dzieki za pomoc . Pozdrawiam
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Wyszlo jak zwykle moze innym razem cos sie ogarnie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dzisiaj może na 18-19 tez dal bym rade jak by co to puscie smsa bo bede mial trodny dostep do neta 600441588
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Siema , Panowie ale ja tu długo nie zaglądałem jecie jeszcze pizze w DG.
-
a4 b5 fake us tdi na sterydach
Fajne autko dawno nie zaglądałem na forum i nie wiedziałem ze jeszcze ktoś zera takie klasyki , ale szacun za prace i za kase władowane w autko ale ale powiem Ci kolego ze po kilku dziesięciu tysiakach wsadzonych w autko teraz trochę żałuje ze nie zainwestowalem w B6 , bo przy odsprzedaży nikt nie doceni twojej pracy ani kasy wlozonej w autko. A juz pare razy mialem chec sprzedac moja B5 ale za 5 tys to raczej niech stoi, corka zrobi prawko to bedzie dalej nia ganiac. Ale wracajac do tematu powodzenia w dalszych modach .
-
Spoty starachowicko-ostrowieckie
Tutaj to raczej wszyscy poumierali
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jak sie do soboty nie rozmysli to dam ci znac pozdro i dzieki
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
krzeslo
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Kiedy bedziesz jechal do Domu znaczy do Kielc
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezes nie podrzucil bys mi jednej przesyleczki do Kielc
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
Autko mam , nic juz nie modze bo gotowki brak . Mialem nawet je rozbierac na czesci , ale po przeliczeniach i obliczeniach wyszlo ze odzyskam z 500zl a strace 80KM wiec odpuscilem i zostalo jak jest . Troche teraz ciagam przyczepke wiec pare KM wiecej sie przydaje
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Sorry ale zeszlo mi za dlugo u lekarza i sie nie wyrobilem
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jak tam koledzy jest cos dzisiaj ,jakies spociwo czy juz przerwa zimowa , Bolek moze by ta 4x4 przetestowal na rondzie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja tez jade
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dzisiaj mysle ze frekfencja dopisze bo sie wybieram
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja tez bede
-
Jaki interes rozkręcić za kwote 130 - 170 tys
Z tymi koparkami to nie jest juz tak kolorowo , chyba minely zlote lata budonictwa wiele firm po padalo i koparki stoja za smieszne pieniadze .Pracuje kilkanascie lat na koparkach i kiedys myslalem o swojej maszynie ale teraz to juz lipa . U nas w regionie duzo malych firm ktore uklada kostke brukowa i z tego co z nimi rozmawiam to nie narzekaja na brak zlecen . Wiekszosc z nich nie posiada koperek bo jak twierdza wola wynajac maszyne ktora zrobi roote za 300-400 zl i nie interesuje ich kupno ,paliwo ,operator ,materialy eksploatacyjne i wiele innych kosztow .Sam wiesz ze za 150tys kupisz co najwyzej dwa jakies klamoty ktore beda ci rdzewialy na placu . No chba ze masz jakies niesamowite dojscie do maszyn w super cenach .
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Pany jezdzicie jeszcze cos na ta pizze