Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bizon156

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Widzę ze autko tez śmiga w UK. Sprawdzaliście z ubezpieczalnia czy możesz założyć gwint/ kit czy niższe sprężyny? Polecam się dowiedzieć. Jeżeli nie chcesz mieć później problemów typu nie uznane roszczenia w razie wypadku itp. U nas w kraju mało kto zdaje sobie sprawę ze tu prawie każdą modyfikacje samochodu musisz zgłosić do ubezpieczalni. Moj ubezpieczyciel np. pozwolił na założenie felg ale już jak dowiedział się ze chce ingerować w zawieszenie to grzecznie poinformował ze polisa będzie od razu nie ważna. Wiem ze niektóre firmy pozwalają na modyfikacje zawieszenia ale składki w takim wypadku diametralnie skaczą w gore... Warto wiec zadzwonić wiec do ubezpieczalni i zapytać
  2. Witam, Jestem trochę zielony w temacie, szukałem na Google i niestety nie udało mi się znaleźć odpowiedzi na parę nurtujących mnie pytań. Zakupiłem felgi 19" do mojego samochodu i gwintowane zawieszenie ale niestety mój ubezpieczyciel w Wielkiej Brytanii nie pozwala na żadne modyfikacje zawieszenia oprócz tych opartych na oryginalnych podzespołach i albo auto będzie stało jak koza albo uda mi się coś wymyślić. Mam prawie nowe seryjne amortyzatory i nie chciałbym znów ich wymieniać stad tez mój pomysł na wymianę samych sprężyn oraz moje pytanie. Czy do Audi Cabrio 3.0 V6 wersja Sport z 2003 roku da się zamontować sprężyny zawieszenia od wersji S-line lub S4 sedan, czy trzeba szukać tez od wersji cabrio? Czy wystarczy zamienić same sprężyny czy trzeba wymienić tez amortyzatory na wersje s-line/S4? Następne pytanie dotyczy wersji samochodu - w dowodzie mam wbite Sport, nie s-line (samochód RHD na rynek brytyjski)- czy ktoś orientuje się co to za wersja? Być może ten samochód jest już seryjnie obniżony, czy będą jakieś oznaczenia na sprężynach, amortyzatorach? Z góry serdecznie dziękuje za pomoc. Edit: Zakupione zostało zawieszenie z S4 sedan - wagowo powinno podejść, gdyż sedan S4 a cabrio 3.0 V6 waza podobnie... mam nadzieje ze będzie pasować i ładnie siadzie.
  3. Witam serdecznie wszystkich posiadaczy i pasjonatów marki. Właśnie stałem się właścicielem Audi A4 Cabrio 3.0 V6 i chciałbym przywitać się w nowym gronie. Pozdrawiam!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.