Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AWX 309 KM 522 Nm by Juby_p

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jako, że 130 KM w budzie B6 niezbyt sobie radzi to coś trzeba było z tym zrobić...

Zaczęło się od samego softu...

Auto wystrojone przez naszego kolegę z forum, Juby_p

Jeszcze raz wielkie podziękowania :hi::hi::hi:

Auto praktycznie seria. Jedyne modyfikacje to zaślepiony EGR i przepływomierz wyłączony programowo. Wrażenia po sofcie? Komentarz jest zbędny :naughty:

A o to wykres:

OByBy6y.png

Kilka clipów:

A że apetyt rośnie w miarę jedzenia to przyszedł czas na...

STAGE 2

 

Wszystkie prace mechaniczne, strojenie itd wykonał Juby_p z naszego forum :hi: Jeszcze raz wielkie dzięki mistrzu :hi::notworthy::notworthy::notworthy:

Seryjne pompowtryski AN pozwoliły na zrobienie 210 KM (jako ciekawostkę podam, że mają trochę mniejszą dyszę niż pompki BA).

Wykonane modyfikacje:

- turbosprężarka GTB1756vk,

- FMIC 180x550x65 - wejście i wyjście IC przerobione tak by cooler znajdował się jak najniżej w zderzaku,

- dolot 54mm z kwasówki w polerce,

- DP 2,75",

- TIP w polerce,

- wycięty środkowy tłumik,

- EGR out - wspawana klapa gaszenia z 2.5 tdi,

- usunięty przepływomierz,

- tarcza sprzęgła 228mm obita kevlarem oraz wzmocniony docisk,

- kontrola startu.

Fotki z prac:

XXTjJl8.jpg

3My3Ja5.jpg

n3epdzX.jpg

WFNSfHR.jpg

39SQKcD.jpg

SdTDMZl.jpg

Tutaj pierwszy wykres z tego setupu:

BB2uqbs.jpg

Tak auto odpycha się na tych 199 KM 469 Nm :decayed:

Ostatecznie po korekcie auto wypluło tyle: 210 KM 476 Nm

D8CvMRB.jpg

A tutaj clip:

Edytowane przez Blachu

Opublikowano

Widzę że Juby_p ładnie wystroił kolejne autko :naughty:

Opublikowano

tych autek od Piotrka jest więcej :wink:

Piotrek mocno ogarnia temat

Opublikowano
  • Autor

Takie tam na 3 biegu :decayed:

Opublikowano

Ogień:decayed:

Opublikowano
;) idzie nieźle. Do tych 120 wcale dużo nie gorzej od gtb17. Testowane he
Opublikowano
  • Autor

W przyszłości będzie lepiej :kox: sporo lepiej :decayed: narazie cieszę się z samego programu :wink:

Opublikowano
W przyszłości będzie lepiej :kox: sporo lepiej :decayed: narazie cieszę się z samego programu :wink:

Nigdy nie było tak żeby nie mogło być lepiej ;)

Opublikowano

Piotrek wykonał kawał dobrej roboty,kiedyś na forum było a4 b6 197Ps i 430Nm na BRD i jechało identycznie 50-100 :decayed:

--------------

;) idzie nieźle. Do tych 120 wcale dużo nie gorzej od gtb17. Testowane he
założyłeś gtb :jerk:
Opublikowano

Nie założyłem. Jedynie co mi chodzi po głowie to skrzynia 6 :) wiesz m które porównanie mg chodzi ;D

Opublikowano

Blachu to teraz 70-140 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Na 4 biegu? :P W weekend nagram coś jak się uda. 0-100 też sprawdzę ;)

Sent from Lumia 920

---------- Post dopisany 11-05-2014 at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2014 at 19:40 ----------

Tak jedzie na 4 biegu :whistling:

Koła 225/40/18, temperaturę i stan paliwa widać na zegarach. Kierowca 98 kg :decayed:

Opublikowano

jest dobrze,wcale nie dużo gorzej od gtb

:polew:

Opublikowano
  • Autor

hehe :decayed:

A co to będzie jak wpadnie w końcu to gtb... :decayed::naughty:

Opublikowano

licznik załatwiaj od s4 b6 ;) bo inaczej skali braknie

Opublikowano

Krzysiek wsadzaj taką turbinę jak Piotrkowi przywiozłem:decayed::decayed:

Opublikowano
Krzysiek wsadzaj taką turbinę jak Piotrkowi przywiozłem:decayed::decayed:

chyba jaka kazałem ci kupić :P

Opublikowano
  • Autor

GTB2260 ?? :naughty:

Opublikowano
GTB2260 ?? :naughty:

coś koło tego, po za tym nie przesadzajcie do GTB jakiego kolwiek to jest przepaść:)

Opublikowano

Dobrze jest :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.