-
adrian998998 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
pawlos23 obserwuje zawartość adrian998998
-
Maro2063 obserwuje zawartość adrian998998
-
mirasekvip obserwuje zawartość adrian998998
-
2.0tdi bpw
Na brd to ~ 200ps więcej z niej nie wyciągniesz. Ogólnie wszystko zależy od sprawności silnika. Co do ic to tez w lato będzie gotowało. Pozdrawiam WWE-TUNING
-
A6 C6 2.0 136km czy warto -> 170km
Wejdź na moja stronę ostatnio stroiłem taka 136ps przyrost bardzo przyzwoity z zachowaniem temperatur dla dpf?
-
AVF czip zdalny po logach
Witam. Jak potrzeba możemy ogarnąć ten temat. Więcej info na PW.
-
Do+wtryski+chip
Witaj. Jak potrzebujesz wymienić wtryski oraz wystroić auto to zapraszam. W Warszawie wystroimy auto z hamownią. WWE-TUNING
-
Chiptuning 3.0tdi ccwa Stronic do kogo
Jeśli bywasz w Wawie to zapraszam? WWE-TUNING
-
1.8t AEB
Zapraszam. Wystroimy auto jak należy z afr?
-
piocio83 obserwuje zawartość adrian998998
-
ABT program
Zrób logi auta i wklej tutaj na forum to będzie wiadomo czy seria czy po sofcie.
-
Pops&bang
Da się zrobić np. multimap. Ja zazwyczaj popsy robię od 4 tys obrotów żeby na co dzień podczas jazdy nie irytowało ?
-
Chip Brak Mocy
Widocznie tuner nie tuner jak nie potrafi zdiagnozować auta a później kwiatki ? Zrób logi 2+31+115 3+20+118 2+31+33
-
Tuner do aeb
W Lubelskim możesz uderzyć do Darona z Poniatowej. Stare AEB stroi bez problemu z AFR.
-
Piotr920310 obserwuje zawartość adrian998998
-
Chip opłaca się?
Oczywiście że się opłaca. Po sofcie jest to inne auto. Pozdrawiam WWE-TUNING
-
chip 2.0 tdi 136 km
Podjedz do Darona Daron-Soft z Poniatowej i ogarnie Tobie auto na Tip-top bo do mnie do Wawy to kawałek masz drogi? WWE-TUNING
-
Jak dodać 2 mapę do sterownika Edc15
Zapraszam zrobimy multimap po tempomacie lub sekwencja pedałów ewentualnie po guziku S dołożonych w konsole? WWE-TUNING
-
Który box wybrać?
Jeśli masz trochę zdolności manualnych i nie boisz się elektroniki mogę pomóc z wystrojeniem auta. Resztę info zapraszam na PW.
-
2.4 AML wyłączenie drugich sond
Daron z Poniatowej ogarnie bez problemu?