-
B32 obserwuje zawartość Włączenie sterowania sygnałem radiowym dla zegara w modelach poliftowych A4 B5
-
Włączenie sterowania sygnałem radiowym dla zegara w modelach poliftowych A4 B5
Udało Ci się uruchomić tą antenkę?
-
Składane lusterka z pilota - to dziala
Szkoda ze nie napisałeś jak to zrobiłeś ?
- Spalanie LPG
-
Potrzebny pilnie schemat regulacji świateł.
@JakubMi i co udało ci sie to podłaczyc? może podzielilbys sie wiedzą? mam auto ze szwajcarii, i nie mam tej regulacji, a troche lipa :/ silniczki kupie, pokretło tez, ale nie wim jak wiązke skleić :/ pojęcie o kabelkach mam
-
H7 soczewka, brak regulacji wysokości świateł
Witam. Mam Audi B5 00r sprowadzone ze Szwajcarii, i jest w nim brak regulacji wysokości świateł z wnętrza pojazdu. Wyczytałem na forach że ponoć na ten rynek jest to zabronione. Trochę to jest uciążliwe, bo na puste auto światła mam dobrze ustawione, ale jak załaduje bagażnik i pasażerów, to światła zaczynają oślepiać, a ja nie mogę nic z tym zrobić. Nie mam w lampach w ogóle silniczków do regulacji, ale miejsce na nie jest, no i pewnie nie posiadam żadnej wiązki aby taką regulację dorobić :/ Czy jest ktoś w stanie poratować jakimś schematem podłączenia/dorobienia takowej instalacji?
-
[B5 AML] Regulacja wysokości świateł
Wie ktoś jak dołożyć taką regulację w aucie że Szwajcarii?
-
Układ zapłonowy na pojedynczych cewkach w Audi A4 B5 2.4/2.8 V6
Jak ktoś potrzebuje wiazki, to posiadam na handel :) https://www.olx.pl/oferta/wiazka-do-przejscia-na-pojedyncze-cewki-audi-2-4-v6-i-2-8-v6-CID5-IDClVkn.html
-
Wymiana uszczelniaczy zaworowych
Witam. 2.4 V6 AML 2000r. Ponoć jest możliwość wymiany uszczelniaczy bez zdejmowania głowic robił ktoś takie coś? a może wie ktoś czy w okolicach Radom-Lublin-Warszawa jest jakis serwis co by tego dokonał? i jaki to koszt?
-
Proszę o ocenę logów 090 i 093
wrzucam dwa pliki z dwóch przejazdów ostrych Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
-
Układ zapłonowy na pojedynczych cewkach w Audi A4 B5 2.4/2.8 V6
Ja właśnie zrobiłem tego moda, i nie zauważyłem różnicy
-
B32 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Układ zapłonowy na pojedynczych cewkach w Audi A4 B5 2.4/2.8 V6
Spoko
-
Układ zapłonowy na pojedynczych cewkach w Audi A4 B5 2.4/2.8 V6
ok już namierzyłem dawno
-
numery listw dolnych i klipsów
Straszne te ceny
-
Układ zapłonowy na pojedynczych cewkach w Audi A4 B5 2.4/2.8 V6
No to działam biore się najpierw za zrobienie wiązki, tylko gdzie dostać 6X0973825? bo nigdzie nie widze
-
AML Pobór oleju a odma
Witam. Czy jest ktoś komu po zmianie odmy i ezektora spadł pobór oleju?