Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Włączenie sterowania sygnałem radiowym dla zegara w modelach poliftowych A4 B5


skalarx

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie w jaki sposób w liczniku o numerach 8D0 920 980 (model wielka brytania) włączyć bądź wyłączyć sterowanie radiem zegara? (ta antenka koło zegarka). Czytałem inne posty, ale niestety informacje są zawsze takie same: Adaptacja kanału 19. I rzeczywiście w innych licznikach tak jest. W tym liczniku kanał 19 jest nieaktywny. Wydaje mi się, że we wszystkich licznikach poliftowych jest taka opcja. Kwestia tylko jak to włączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie tematy:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_zegar_radiowy_w_aucie-t1641.0.html

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1173048.html

ogólnie jak zegar nie złapie sygnału transmisji to za nic go nie włączysz, praktycznie w mieście mało możliwe,

ja np zimą wymieniłem akumulator i po tym zabiegu zniknęła mi ikonka obok zegara, tylko ustawianie ręczne było możliwe,

dopiero jak wyjechałem z tydzień temu na działkę na wieś i auto postało z 3 dni na otwartej przestrzeni to ikonka się sama pojawiła :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie przeczytąłem i nie pomogło :confused4:. Wszędzie mowa o kanale 19 w adaptacji licznika. U mnie go po prostu brak. Jak miałem zegary 1/2 FIS (z takimi był kupiony) to był. Potem pełny FIS założyłem (4D0 920 ...) i też był. Teraz mam 8D0 czyli nowsze i nie ma kanału 19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kody wyposażenia sprawdziłeś?

Przecież napisałem:

Jak miałem zegary 1/2 FIS (z takimi był kupiony) to był. Potem pełny FIS założyłem (4D0 920 ...) i też był. Teraz mam 8D0 czyli nowsze i nie ma kanału 19.

Ani antenki zresztą. Chyba że pokaże się za kilka dni :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to możesz nie mieć tej opcji w zegarach w wersji brytyjskiej. W sumie jest to ograniczone zasięgiem nadajnika we Frankfurcie i na pewno nie będzie zegara radiowego w aucie przeznaczonym na kraj gdzie nie ma sygnału :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że pokaże się za kilka dni :polew:

się nie śmiej bo tak może być :naughty::decayed: u mnie łapie antenkę zawsze a ostatnio jak odłączyłem aq to złapał po jakiś 10 min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2009 o 14:38, skalarx napisał(a):

Przecież napisałem:

Jak miałem zegary 1/2 FIS (z takimi był kupiony) to był. Potem pełny FIS założyłem (4D0 920 ...) i też był. Teraz mam 8D0 czyli nowsze i nie ma kanału 19.

Ani antenki zresztą. Chyba że pokaże się za kilka dni :polew:

Udało Ci się uruchomić tą antenkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy licznik ma tą opcję takze wszystko zależy od tego - jaki masz numer licznika? Jeager/VDO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...