Treść opublikowana przez janjazda
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
dzięki
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
prośba o rozkodowanie: WAUZZZ4G6EN206620
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Dziękuje
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Prośba o rozkodowanie: WAUZZZ4G7CN135988
-
Błąd czujnika G45 - ABS
Mam problem z ABSem. Po ruszeniu z miejsca zapalają się kontrolki ABS i ASR. Na postoju tego nie ma. Błąd odczytany z Vaga: Control Module Part Number: 8E0 614 111 AH Component and/or Version: ABS/ASR 5.3 FRONT D10 Software Coding: 00012 Work Shop Code: WSC 06315 1 Fault Found: 00285 - ABS Wheel Speed Sensor: Front Right (G45) 30-10 - Open or Short to B+ - Intermittent Zrobiłem loga podczas z prędkościami poszczególnych kół: http://vaglog.pl/log-001_Fz5LYw.html Widać, że prędkość tego koła spada chwilowo do 1km/h. Szukać drugiego czujnika czy to bardziej kwestia wiązki?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Kawałek czasu temu wymieniłem u siebie licznik z ½ FIS na Full. Wszystko działa oprócz tej nieszczęsnej temp. Oleju i komunikatu min co 100km. Czujnik oczywiście jest w misce, był nawet wymieniany na inny, nic to nie pomogło. Wiązke także sprawdziłem, jest przejście od licznika do G266. Czy ten problem został ogarnięty? Wcześniej były jakieś wzmianki że to kwestia wsadu, czy ktoś coś może podpowiedzieć?
-
Kontrolka poduszek
Też mi se posypała pamieć w airbagu w czasie mrozów. Na elektrodzie wyczytałem, że kablem kkl + vag eeprom programmer da się to zrobić. Ja natomiast nie mogę nawet zczytać eepromu przy użyciu tego programu.
-
Spotkania na drodze
To ja :-)
-
Spoty LRY - odwołane
Ja nie dam rady jednak:-(
-
Spotkania na drodze
Kto tam leciał ze mną wczoraj od Zakrętu traktem? wysłane kaloszem
-
Spotkania na drodze
bardzo rzadko, przejeżdżałem tamtędy tylko z okazji świąt
-
Spotkania na drodze
To bylem ja:)
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Złodziej życia wysłane kaloszem
-
Spotkania na drodze
to w takim razie to nie byłem ja:decayed:
-
Spotkania na drodze
To bylem ja:D Ziomka nie poznałeś? wysłane kaloszem yyyyy Ty masz warszawskie blachy? WZ czy WH nie pamiętam... Iiiiii to był no właśnie nie pamiętam czy sedan czy avant A mnie widziałeś? nawrotkę robiłeś na skrzyżowaniu? Hmmm. Jak warszawskie blachy to nie ja. Ale byłem o tej porze dokładnie przy Młynarskiej. Nie pamiętam już czy robiłem nawrotkę, ale jakieś auto mi się rzucilo w oczy, ktoś się patrzył, ale czy Passat. Nie wiem:p wysłane kaloszem
-
Spotkania na drodze
To bylem ja:D Ziomka nie poznałeś? wysłane kaloszem
-
Turbo + fmic + soft = 170 km ??
u mnie odczucia jak najbardziej pozytywne
-
Turbo + fmic + soft = 170 km ??
Ja w swoim AJM'ie od ponad roku ujeżdżam BRD
-
Spotkania na drodze
to ja:hi: Ciebie też widziałem, znaczy Twoja dupke tylko TOS:grin:
-
Pytanie o magiel.
Daja jakąś gwarancje po regeneracji? Ile taki zabieg kosztuje? Wysłane kaloszem
-
Pytanie o magiel.
Ok. Dzięki. To muszę się upewnić na 100 proc. czy to na pewno to. Chociaż ostatnio jak by trochę się uciszyły te stuki. Podejrzewam jeszcze mocowanie stabilizatora Wysłane kaloszem
-
Pytanie o magiel.
No właśnie u mnie też najbardziej stuka tak jak piszesz na poprzecznych nierównościach. No ale musze to jeszcze dokładnie obadac. Jaki jest mniej więcej koszt świeżej używki? Wysłane kaloszem
-
Pytanie o magiel.
Możesz te stuki magla jakoś opisać? W jakich warunkach, czy na postoju przy kręceniu kierowcą to słychać? Pytam bo ostatnio coś mi stuka. Wahacze sprawdzone i zastanawiam się czy to nie magiel Wysłane kaloszem
-
Spotkania na drodze
Avant b6 strabiony o 7:12 na prymasa tysiąclecia:) Wysłane kaloszem
-
Dym po odpaleniu
Czujnik jak najbardziej moze też być. Ja u siebie wymieniłem niedawno, bo przy takich temp. jak teraz potrafił mi grzac świece jak by było -20* i na sekundę po odpaleniu lapal 1500 rpm Wysłane kaloszem