Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

janjazda

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez janjazda

  1. prośba o rozkodowanie: WAUZZZ4G6EN206620
  2. Prośba o rozkodowanie: WAUZZZ4G7CN135988
  3. Mam problem z ABSem. Po ruszeniu z miejsca zapalają się kontrolki ABS i ASR. Na postoju tego nie ma. Błąd odczytany z Vaga: Control Module Part Number: 8E0 614 111 AH Component and/or Version: ABS/ASR 5.3 FRONT D10 Software Coding: 00012 Work Shop Code: WSC 06315 1 Fault Found: 00285 - ABS Wheel Speed Sensor: Front Right (G45) 30-10 - Open or Short to B+ - Intermittent Zrobiłem loga podczas z prędkościami poszczególnych kół: http://vaglog.pl/log-001_Fz5LYw.html Widać, że prędkość tego koła spada chwilowo do 1km/h. Szukać drugiego czujnika czy to bardziej kwestia wiązki?
  4. Kawałek czasu temu wymieniłem u siebie licznik z ½ FIS na Full. Wszystko działa oprócz tej nieszczęsnej temp. Oleju i komunikatu min co 100km. Czujnik oczywiście jest w misce, był nawet wymieniany na inny, nic to nie pomogło. Wiązke także sprawdziłem, jest przejście od licznika do G266. Czy ten problem został ogarnięty? Wcześniej były jakieś wzmianki że to kwestia wsadu, czy ktoś coś może podpowiedzieć?
  5. janjazda odpowiedział(a) na fibol temat w Audi A4 B5
    Też mi se posypała pamieć w airbagu w czasie mrozów. Na elektrodzie wyczytałem, że kablem kkl + vag eeprom programmer da się to zrobić. Ja natomiast nie mogę nawet zczytać eepromu przy użyciu tego programu.
  6. To ja :-)
  7. janjazda odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Ja nie dam rady jednak:-(
  8. Kto tam leciał ze mną wczoraj od Zakrętu traktem? wysłane kaloszem
  9. bardzo rzadko, przejeżdżałem tamtędy tylko z okazji świąt
  10. To bylem ja:)
  11. Złodziej życia wysłane kaloszem
  12. to w takim razie to nie byłem ja:decayed:
  13. To bylem ja:D Ziomka nie poznałeś? wysłane kaloszem yyyyy Ty masz warszawskie blachy? WZ czy WH nie pamiętam... Iiiiii to był no właśnie nie pamiętam czy sedan czy avant A mnie widziałeś? nawrotkę robiłeś na skrzyżowaniu? Hmmm. Jak warszawskie blachy to nie ja. Ale byłem o tej porze dokładnie przy Młynarskiej. Nie pamiętam już czy robiłem nawrotkę, ale jakieś auto mi się rzucilo w oczy, ktoś się patrzył, ale czy Passat. Nie wiem:p wysłane kaloszem
  14. To bylem ja:D Ziomka nie poznałeś? wysłane kaloszem
  15. u mnie odczucia jak najbardziej pozytywne
  16. Ja w swoim AJM'ie od ponad roku ujeżdżam BRD
  17. to ja:hi: Ciebie też widziałem, znaczy Twoja dupke tylko TOS:grin:
  18. janjazda odpowiedział(a) na wesz82 temat w Układ Jezdny
    Daja jakąś gwarancje po regeneracji? Ile taki zabieg kosztuje? Wysłane kaloszem
  19. janjazda odpowiedział(a) na wesz82 temat w Układ Jezdny
    Ok. Dzięki. To muszę się upewnić na 100 proc. czy to na pewno to. Chociaż ostatnio jak by trochę się uciszyły te stuki. Podejrzewam jeszcze mocowanie stabilizatora Wysłane kaloszem
  20. janjazda odpowiedział(a) na wesz82 temat w Układ Jezdny
    No właśnie u mnie też najbardziej stuka tak jak piszesz na poprzecznych nierównościach. No ale musze to jeszcze dokładnie obadac. Jaki jest mniej więcej koszt świeżej używki? Wysłane kaloszem
  21. janjazda odpowiedział(a) na wesz82 temat w Układ Jezdny
    Możesz te stuki magla jakoś opisać? W jakich warunkach, czy na postoju przy kręceniu kierowcą to słychać? Pytam bo ostatnio coś mi stuka. Wahacze sprawdzone i zastanawiam się czy to nie magiel Wysłane kaloszem
  22. Avant b6 strabiony o 7:12 na prymasa tysiąclecia:) Wysłane kaloszem
  23. janjazda odpowiedział(a) na mycha1236 temat w 1.9TDI
    Czujnik jak najbardziej moze też być. Ja u siebie wymieniłem niedawno, bo przy takich temp. jak teraz potrafił mi grzac świece jak by było -20* i na sekundę po odpaleniu lapal 1500 rpm Wysłane kaloszem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.