Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie o magiel.


wesz82

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie znów stuka mi roczny używany magiel i teraz pytanie czy magiel z siłownikiem podejdzie do mojego AVG???

Oczywiście mowa o maglu który pasuje z modeli 1,6-1,8-1,8T-1,9tdi wszystkie R4.

I zastanawia mnie takie coś czy z małyszówki podejdzie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magiel z siłownikiem podejdzie hmm z malyszowki nw nie pomoge musial bym porównać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz te stuki magla jakoś opisać? W jakich warunkach, czy na postoju przy kręceniu kierowcą to słychać?

Pytam bo ostatnio coś mi stuka. Wahacze sprawdzone i zastanawiam się czy to nie magiel

Wysłane kaloszem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszesz jak na postoju poruszasz kierą bez załączonego wspomagania i słyszysz stuk który dochodzi z grodzi silnika to na bank magiel albo krzyżak.

Ja dokręciłem śrubę kasującą luz i czuje różnicę ale i tak stuka.

Najbardziej magiel stuka na kocich łubach,przejazdach kolejowych.jakiś poprzecznych nierównościach drogi i uwierz mi że można go pomylić ze stukami wahacza:decayed:

Chce zrobić tak zę kupię zdrową używkę a swój sprzedam ludkom zajmującym się regeneracją magli gdyż porządne firmy skupują takowe jeżeli obudowa jest cała,wtedy nie naciągnę się na większe koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie u mnie też najbardziej stuka tak jak piszesz na poprzecznych nierównościach. No ale musze to jeszcze dokładnie obadac.

Jaki jest mniej więcej koszt świeżej używki?

Wysłane kaloszem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie.W mojej mieścinie u handlarzy za 450 zaś na alledrogo różnie od 300 do 750:decayed:

Najlepiej jak jest na aucie wtedy można sprawdzić luzy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki. To muszę się upewnić na 100 proc. czy to na pewno to. Chociaż ostatnio jak by trochę się uciszyły te stuki. Podejrzewam jeszcze mocowanie stabilizatora

Wysłane kaloszem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest mniej więcej koszt świeżej używki?
Różnie.W mojej mieścinie u handlarzy za 450 zaś na alledrogo różnie od 300 do 750

A nie lepiej oddać swój oryginał do regeneracji u kogoś sprawdzonego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem ze 2 tygodnie temu.

400zł razem z osłonami u gościa który się na tym naprawdę zna.

Gwarancja 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różna opinie chodzą o regeneracji.

Ktoś ostatnio pisał że regenerował w PURM i przekładnia puszcza olej a nie minęło 2 lata:facepalm::facepalm:

Dobrze robią KUZICARS ale kasa duża a jak opcham swój magiel to dopłacę 100-200zł i mam używkę:wink:

Mariusz kto robił Ci magiel????

U mnie w mieścinie też jest majster co niby robi przekładnie ale nie mam orientacji czy robi to z głową czy na sztuke...

---------- Post dopisany 17-08-2013 at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany 09-08-2013 at 23:29 ----------

Panowie a od paska b5FL podejdzie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypasuje maglownica z siłownikiem. U kolegi zakładaliśmy do 1.8 od 2.4 . Dodam że kupił ją za 150zł i gość który sprzedawał mówił że siłownik jest zakładany do tych mocniejszych silników , żeby na nierównościach niwelować szarpnięcia w kierownicy zwłaszcza przy większych prędkościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę a to nowina bo myślałem że od V-ki nie podejdzie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak opcham swój magiel to dopłacę 100-200zł i mam używkę:wink:

I też nie wiesz czy nie będzie za bardzo pognita w środku.

Mariusz kto robił Ci magiel????

Warsztat Mechaniczny PODLEŚNY, Katowice - regeneracja i naprawa wahaczy, drążków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś u tych co niby robią u mnie hydraulikę i gostek powiedział ze nie wie jaki koszt do tego nie wie czy da rady zrobić cały mechaniz skoro ma luzy także odpuszczam,niech uczą się nie na moim aucie:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...