-
15lolo obserwuje zawartość a4 b7 brd zasilanie sterownika i pompy paliwa
-
a4 b7 brd zasilanie sterownika i pompy paliwa
Koledzy , autem wróciłem do domu , po paru godzinach chciałem uruchomić silnik, rozrusznik kręci, brak reakcji, na plaku odpala,, gdy przestane podawać gaśnie, paliwo w układzie jest. Podczas gdy udało się odpalić silnik na plaku , obrotomierz bez reakcji , wyskoczyła kontrolka oil na czerwono. vcds , nie łączy się ze sterownikiem silnika, w liczniku błąd brak komunikacji 1314 ze sterownikiem silnika Brak zasilania na sterownik silnika. gdy byłem podłączony komputerem z autem , pojawiło się samoistnie napiecie na sterownik, auto odpala za każdym razem, łączy się z ecu (brak błedu) Kiedy wyjąłem kluczyk ze stacyjki i ponownie włożyłem objaw znów się powtórzył. chcę wymienić kostkę stacyjki i przekaźnik 416 z podszybia. Czy ktoś posiada schemat jak idzie zasilanie odpowiedzialne za napięcie ecu, lub który przekaźnik wymenić Dzięki
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ4G8FN048279 Dzięki
-
problem z RNSE , nie chce się właczyc po przejsciu w tryb uspienia
Tom a4 hej jesteś wstanie podjąć się diagnozy lub naprawy?
-
problem z RNSE , nie chce się właczyc po przejsciu w tryb uspienia
Czyli kostkę mam ok. Czyli problem leży w radiu lub kodowaniu. Lecz błędów brak
-
problem z RNSE , nie chce się właczyc po przejsciu w tryb uspienia
Dzięki z tym vin em. Linie k mam przepięta. Działa. Lecz gdy radio przestanie się włączać także brak komunikacji. Napięcie na kostce jest.. Ps czy posiada zmianie bns na rns trzeba odpisać zasilanie z mostka z Pinu 15?
-
problem z RNSE , nie chce się właczyc po przejsciu w tryb uspienia
Koledzy mam problem z RNSE miałem BNS 5.0 kupiłem RNSe , radio działa wszystko ok, gdy zaś wyjęe kluczyk ze stacyjki po około 3 min wyłącza sie wiatrak , radia już nie włączę )także brak komunikacji vag aby ponownie uruchomić muszę wyjąc bezpiecznik lub kostke od radia Napiecie na kostce wraz z masą jest cały czas, ps ktoś zna pin do adapcja w celu przyuczenia vin nadwozia dzięki,
-
Sprzedane auto i wezwanie o zapłatę OC , pomocy!
pewnie axa, nie zglosiles zbycia, wiec bd musial zapłacic do tego czasu co zostało zgloszone zbycie w ubezpieczalni
-
Lokalizacja czujnika temperatury płynu chłodzącego w 2.0tfsi ?
masz moze numer czujnika? lub jakiego koloru był? u mnie pokazuje max 80stopni
-
1.8T ANB próba zgrania wsadu MPPS v13 error
a co moze być mam podobny temat kabel v13 tdi zgrywa ladnie . a 1.8t czas zgrywania to srednio 15min , w dodatku nie moge wgrać mapy zgranej gdyż brak checksum . ktoś poradzi , ? dzieki
-
Seat Exeo - niedoceniany czy niedopracowany?
tak sprzedalem za 22 tys rok koniec 11r bezwypadkowe igla bez najmniejszego nakladu $$ 2.0 tdi 115 tys km przelot , a sprzedalem gdyz trafilo mi sie a5 w pelnym sline a exeo stalo w dodatku na lato mam a4 cabrio sline
-
Seat Exeo - niedoceniany czy niedopracowany?
miałem exeo , ciezko sprzedać mimo bd stanu. co do wykonaniu, podzespoły z audi :), ale auto głośniejsze gorsze wykonanie np boczki żywy plastki, brak wygłuszeń (mat), brak tuby w bagaju
-
montaż cath tank 1.8 tfsi lub open air
Witam jakie macie doświadczenie w zastosowaniu 1.8 tfsi? czy polecanie ? ewe jaki cath tank zakupić czytałem że ponoć problem poboru oleju się zmniejsza.
-
agent ubezpieczeniowy ktory ma mozliwosc wystwienie oc na 30dni /osoba prywatna
poszukuje agenta ktory ma mozliwosc wystawic polise na 30 dni "po raz kolejny "
-
Przekładka B7 z anglika. warto?
taniej kupisz w polszy
-
Przekładka B7 z anglika. warto?
nie warto za tą kase
15lolo
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta