Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

15lolo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Koledzy , autem wróciłem do domu , po paru godzinach chciałem uruchomić silnik, rozrusznik kręci, brak reakcji, na plaku odpala,, gdy przestane podawać gaśnie, paliwo w układzie jest. Podczas gdy udało się odpalić silnik na plaku , obrotomierz bez reakcji , wyskoczyła kontrolka oil na czerwono. vcds , nie łączy się ze sterownikiem silnika, w liczniku błąd brak komunikacji 1314 ze sterownikiem silnika Brak zasilania na sterownik silnika. gdy byłem podłączony komputerem z autem , pojawiło się samoistnie napiecie na sterownik, auto odpala za każdym razem, łączy się z ecu (brak błedu) Kiedy wyjąłem kluczyk ze stacyjki i ponownie włożyłem objaw znów się powtórzył. chcę wymienić kostkę stacyjki i przekaźnik 416 z podszybia. Czy ktoś posiada schemat jak idzie zasilanie odpowiedzialne za napięcie ecu, lub który przekaźnik wymenić Dzięki
  2. Tom a4 hej jesteś wstanie podjąć się diagnozy lub naprawy?
  3. Czyli kostkę mam ok. Czyli problem leży w radiu lub kodowaniu. Lecz błędów brak
  4. Dzięki z tym vin em. Linie k mam przepięta. Działa. Lecz gdy radio przestanie się włączać także brak komunikacji. Napięcie na kostce jest.. Ps czy posiada zmianie bns na rns trzeba odpisać zasilanie z mostka z Pinu 15?
  5. Koledzy mam problem z RNSE miałem BNS 5.0 kupiłem RNSe , radio działa wszystko ok, gdy zaś wyjęe kluczyk ze stacyjki po około 3 min wyłącza sie wiatrak , radia już nie włączę )także brak komunikacji vag aby ponownie uruchomić muszę wyjąc bezpiecznik lub kostke od radia Napiecie na kostce wraz z masą jest cały czas, ps ktoś zna pin do adapcja w celu przyuczenia vin nadwozia dzięki,
  6. pewnie axa, nie zglosiles zbycia, wiec bd musial zapłacic do tego czasu co zostało zgloszone zbycie w ubezpieczalni
  7. masz moze numer czujnika? lub jakiego koloru był? u mnie pokazuje max 80stopni
  8. a co moze być mam podobny temat kabel v13 tdi zgrywa ladnie . a 1.8t czas zgrywania to srednio 15min , w dodatku nie moge wgrać mapy zgranej gdyż brak checksum . ktoś poradzi , ? dzieki
  9. tak sprzedalem za 22 tys rok koniec 11r bezwypadkowe igla bez najmniejszego nakladu $$ 2.0 tdi 115 tys km przelot , a sprzedalem gdyz trafilo mi sie a5 w pelnym sline a exeo stalo w dodatku na lato mam a4 cabrio sline
  10. miałem exeo , ciezko sprzedać mimo bd stanu. co do wykonaniu, podzespoły z audi :), ale auto głośniejsze gorsze wykonanie np boczki żywy plastki, brak wygłuszeń (mat), brak tuby w bagaju
  11. Witam jakie macie doświadczenie w zastosowaniu 1.8 tfsi? czy polecanie ? ewe jaki cath tank zakupić czytałem że ponoć problem poboru oleju się zmniejsza.
  12. poszukuje agenta ktory ma mozliwosc wystawic polise na 30 dni "po raz kolejny "
  13. taniej kupisz w polszy
  14. nie warto za tą kase

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.