Treść opublikowana przez 15lolo
-
a4 b7 brd zasilanie sterownika i pompy paliwa
Koledzy , autem wróciłem do domu , po paru godzinach chciałem uruchomić silnik, rozrusznik kręci, brak reakcji, na plaku odpala,, gdy przestane podawać gaśnie, paliwo w układzie jest. Podczas gdy udało się odpalić silnik na plaku , obrotomierz bez reakcji , wyskoczyła kontrolka oil na czerwono. vcds , nie łączy się ze sterownikiem silnika, w liczniku błąd brak komunikacji 1314 ze sterownikiem silnika Brak zasilania na sterownik silnika. gdy byłem podłączony komputerem z autem , pojawiło się samoistnie napiecie na sterownik, auto odpala za każdym razem, łączy się z ecu (brak błedu) Kiedy wyjąłem kluczyk ze stacyjki i ponownie włożyłem objaw znów się powtórzył. chcę wymienić kostkę stacyjki i przekaźnik 416 z podszybia. Czy ktoś posiada schemat jak idzie zasilanie odpowiedzialne za napięcie ecu, lub który przekaźnik wymenić Dzięki
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ4G8FN048279 Dzięki
-
problem z RNSE , nie chce się właczyc po przejsciu w tryb uspienia
Tom a4 hej jesteś wstanie podjąć się diagnozy lub naprawy?
-
problem z RNSE , nie chce się właczyc po przejsciu w tryb uspienia
Czyli kostkę mam ok. Czyli problem leży w radiu lub kodowaniu. Lecz błędów brak
-
problem z RNSE , nie chce się właczyc po przejsciu w tryb uspienia
Dzięki z tym vin em. Linie k mam przepięta. Działa. Lecz gdy radio przestanie się włączać także brak komunikacji. Napięcie na kostce jest.. Ps czy posiada zmianie bns na rns trzeba odpisać zasilanie z mostka z Pinu 15?
-
problem z RNSE , nie chce się właczyc po przejsciu w tryb uspienia
Koledzy mam problem z RNSE miałem BNS 5.0 kupiłem RNSe , radio działa wszystko ok, gdy zaś wyjęe kluczyk ze stacyjki po około 3 min wyłącza sie wiatrak , radia już nie włączę )także brak komunikacji vag aby ponownie uruchomić muszę wyjąc bezpiecznik lub kostke od radia Napiecie na kostce wraz z masą jest cały czas, ps ktoś zna pin do adapcja w celu przyuczenia vin nadwozia dzięki,
-
Sprzedane auto i wezwanie o zapłatę OC , pomocy!
pewnie axa, nie zglosiles zbycia, wiec bd musial zapłacic do tego czasu co zostało zgloszone zbycie w ubezpieczalni
-
Lokalizacja czujnika temperatury płynu chłodzącego w 2.0tfsi ?
masz moze numer czujnika? lub jakiego koloru był? u mnie pokazuje max 80stopni
-
1.8T ANB próba zgrania wsadu MPPS v13 error
a co moze być mam podobny temat kabel v13 tdi zgrywa ladnie . a 1.8t czas zgrywania to srednio 15min , w dodatku nie moge wgrać mapy zgranej gdyż brak checksum . ktoś poradzi , ? dzieki
-
Seat Exeo - niedoceniany czy niedopracowany?
tak sprzedalem za 22 tys rok koniec 11r bezwypadkowe igla bez najmniejszego nakladu $$ 2.0 tdi 115 tys km przelot , a sprzedalem gdyz trafilo mi sie a5 w pelnym sline a exeo stalo w dodatku na lato mam a4 cabrio sline
-
Seat Exeo - niedoceniany czy niedopracowany?
miałem exeo , ciezko sprzedać mimo bd stanu. co do wykonaniu, podzespoły z audi :), ale auto głośniejsze gorsze wykonanie np boczki żywy plastki, brak wygłuszeń (mat), brak tuby w bagaju
-
montaż cath tank 1.8 tfsi lub open air
Witam jakie macie doświadczenie w zastosowaniu 1.8 tfsi? czy polecanie ? ewe jaki cath tank zakupić czytałem że ponoć problem poboru oleju się zmniejsza.
-
agent ubezpieczeniowy ktory ma mozliwosc wystwienie oc na 30dni /osoba prywatna
poszukuje agenta ktory ma mozliwosc wystawic polise na 30 dni "po raz kolejny "
-
Przekładka B7 z anglika. warto?
taniej kupisz w polszy
-
Przekładka B7 z anglika. warto?
nie warto za tą kase
-
Problem z MCE 09 Wiązka high, sprzęt low.
pewnie zostawiles wiązke silniczka szyb UK , musisz ją przepinowac na lustrzane odbicie
-
LPG do TFSI
Koledzy ,jakie macie zamontowane butle w sedanie? walec, koło? jakie wymiary butli przymierzam się do montażu stag 400dp b1
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
Koledzy po wymianie kpl rozrządu (napinacze i ślizgi org ASO, łańcuchy swag), po spuszczeniu napinacza i okręceniu kontrolnie wałem napinacz wychodzi mi na 3 kreski . Przeglądając zdjęcia i filmy widzę że napięcie łańcucha jest różne . Niektórzy maja 0 kresek lub nawet 2 , gdzie szukać przyczyny. Na starym napinaczu miałem 6 kreski
-
zawór sterujący wałka ssacego 06h109257a a 06h109257c róznica?
Witam kolegów czy jest ktoś wstanie mi powiedzieć czym różni sie zawór o numerze 06h109257a a 06h109257c . Wedle vinu powinienem mieć zamontowany z końcówką A, zaś w katalogach hurtowni pokazuje z końcówką C ( numery się nie są zamienne np INY, SWAG).
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
- Recenzje i testy narzędzi warsztatowych
ktoś doradzi który bd lepszy klucz dynamometryczny 1/4 http://allegro.pl/klucz-dynamometryczny-1-4-5-25n-c8209-corona-z-kal-i7013660375.html http://allegro.pl/bass-polska-klucz-dynamometryczny-1-4-5-25nm-i6891657020.html http://allegro.pl/klucz-dynamometryczny-5-25nm-corona-c8215-1-4-i6465349934.html interesuje mnie kwestia dokręcania NM lewo i prawo- Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
2008r 170km kod cabd- Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
małe sprostowanie, pojechałem dziś osobiście do aso i przeanalizowałem krok po kroku co i jak i wyszło mi z zebątką wału, śrubą centralna 2 tyś zł plus robota 1 tys w aso, czy ktoś z was posiada wykaz dokładnych numerów części ewe opis z elsy wymiany?- Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
koledzy przymierzam się do wymiany rozrządu , przebieg u mnie 159 tys CABD, czy ktoś montował zestaw zamiennika z hurtowni Fai? koszt kpl rozrządu w ASO 4200 , Czy warto wymieniać kpl (3 łańcuchy , 2 napinacze i kpl slizgów?) mechanik doradza mi wymianę tylko głównego łańcucha wraz ze ślizgami i 1 napinaczem- Recenzje i testy narzędzi warsztatowych
koledzy, jaki polecicie pistolet do mycia czesci do benzyny ekstrakcyjnej? co sądzicie o tym http://allegro.pl/pistolet-do-mycia-silnika-ropownica-i6350656386.html - Recenzje i testy narzędzi warsztatowych