-
Bmw e34 czarna blacha
nie no jest Kozak :)
-
Tatusiowóz - Laguna 3 2.0 Turbo Initiale Paris
A jak ci sie Automat sprawuje? nie chciałes w manualu?
-
Audi 80 B4 komputer
jaki komputer? można AC/BC - nawet nie które seryjnie z nim wychodziły
-
Octavia I 1.8T 20V
Dlaczego jak ja szukam takiego auta to nigdy nie ma.... Ehhh pozazdrościć Moze kiedyś i ja znajde.... oczywiście jak bys zastanawiał sie nad sprzedażą to pls kontakt PW
-
dobry lakiernik poszukiwany
Witam. Szukam dobrego, ogarnietego lakiernika. Musze pomalowac klape do sedana. Czy możecie kogos polecic? klape sobie juz nabyłem - kwestia zmiany koloru i dopasowania do reszty Bede wdzięczny za info Pozdr
-
auto z komisu z przekręconym licznikiem i po szkodzie całkowitej - co zrobic?
sarkazm bije po oczach niczym niewyregulowany chiński ksenon w deszczowy wieczór ;-)
-
auto z komisu z przekręconym licznikiem i po szkodzie całkowitej - co zrobic?
no tak - muszę uderzyć się w pierś z powodu prostego błędu.... za szybko, za nerwowo i już ci palcem wytykają.... no dobra wypowiedzi tego klubowicza nie biorę pod uwagę bo skoro żyjemy w takim " świecie polskiej sprawiedliwości" jesteśmy skazani na takiego typu sytuacje. I po co cokolwiek z tym robić?
-
auto z komisu z przekręconym licznikiem i po szkodzie całkowitej - co zrobic?
Siemka. Moj tata od jakiegos czasu szuka sobie samochodu. Znalazł jedna oferte która go zainteresowała i odpowiadałaby mu. Auto w ogłoszeniu ma 197 tyś przebiegu i oferowane jest jako bezwypadkowe. Poprosiłem o nr vin i nr tablic. i moim oczom ukazały się nieco inne fakty .... ogłoszenie : https://www.otomoto.pl/oferta/hyundai-i30-czarny-klimatronik-podgrz-fotele-alu-oplacony-opony-gwarancja-raty-ID6zpUdV.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8 raport z duńskiej bazy danych : https://motorregister.skat.dk/dmr-front/dmr.portal?_nfpb=true&_windowLabel=kerne_vis_koeretoej&kerne_vis_koeretoej_actionOverride=%2Fdk%2Fskat%2Fdmr%2Ffront%2Fportlets%2Fkoeretoej%2Fnested%2FfremsoegKoeretoej%2Fsearch&_pageLabel=vis_koeretoej_side http://selvbetjening.trafikstyrelsen.dk/Sider/resultater.aspx?Reg=zp40707 wychodzi na to, że auto jest po szkodzie całkowitej, a w 2016 r miało juz 270 tyś.... , 24.10.2017 zostało wyrejestrowane z Danii. Nie lubie oszustów, krętaczy więc teraz pytanie co zrobic? Można by kupić auto, nastepnie wezwac policje i podciągnąć ten fakt jako oszustwo i założyc sprawe sądową. Można by pojechać, wezwać policję i niech dalej bada sprawe. A może donos do TVN Turbo aby zajeli się sprawą? Co polecacie? Do puki takich machlojek nie zaczniemy tępic, będzie na nie oficjalne przyzwolenie... Pozdr i czekam na wasze opnie:)
-
LED - tablica rejestracji
moje ledy mają 2.5 roku. Kupilem w bańce jacky za 13 zł komplet. swiatło białe, 2.5 roku swięcą i dalej ma im sie na życie... zero problemów, zero migania itp.
-
Przeróbka org gałki na podświetlaną.
odświeże temat ktoś jeszcze szablonami dysponuje? Założyciel tematu mogłby zrobic? Pozdr
-
moje etapy korekty i woskowania do oceny
i pewnie przed woskiem jakis cleaner by sie przydał....
-
moje etapy korekty i woskowania do oceny
skoda octavia. ręcznie czy maszyna - zastanawiam sie... a co zrobić aby sie utrzymał? IPA czy jak?
-
moje etapy korekty i woskowania do oceny
Siemka. Powoli zbieram się za odświeżenie lakieru bo 14 lat zrobiło swoje kolor to czarny metalik ( black magic ) wiec ogółem cięzki ale do zrobienia. W więc tak : 1 - mycie 2 - glinka 3 - Meguiars Ultimate Compound 4 - Meguiars Swirl Remover SwirlX 5 - SOFT99 Fusso Coat 12 Months Dark WOSK ( x2) co sądzicie? coś jeszcze byście dodali aby zamaskowac, wypełnić i uzupełnić niedoskonałości wieku w postaci rys, swirli itp ? Bedę wdzięczny za info
- Lakiernik
-
uderzenie w tył - kolizja parkingowa
ile u ciebie kosztuje ta wiedza? Może byc na PW. Generalnie powiedziałem tacie, aby uzbroił sie w cierpliwosc, do 2-3 dni roboczych ma pojawić się z firmy sprawcy rzeczoznawca i zobaczymy co wymysli. Postanowiłem przygotowac sie na ta okolicznośc pobierajac miernik lakieru i przygotowujac historie pojazu aby ukazac, że auto nie było naprawiane blaharsko w żaden sposób. Zastanawia mnie też fakt, skąd wezmą wycene takiego modelu bo przedział cenowy jest dosyć szeroki...
icemerc
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta