-
Proźba o ocene logow dynamicznych 1.8 adr
Witam prosze o ocene logow dynamicznych, robilem pierwszy raz wiec wszelkie instrukcje poprawki mile widziane. grupy 000 001 002: http://vaglog.pl/log_192778.html grupy 003 004 007: http://vaglog.pl/log_192774.html grupy 008 009 011: http://vaglog.pl/log_192774.html Pacjent 1.8 ADR logi robione na Pb
-
projektory led wasza opinia na ten temat
Sasiad ma takie w a6. Wedlug mnie zbyt festyniarskie. Chcialem tylko poznac opinie innych ale widze ze podobnie jak moja.
-
projektory led wasza opinia na ten temat
Zle zrozumiales nie chdzilo mi " gdzie jeszcze" tylko ogolnie gdzie... i czy ktos z czyms takim jezdzi.
-
naklejka audi na słupek drzwi
Moge ci zrobic taka naklejke
-
projektory led wasza opinia na ten temat
Jak w tytule co o tym myslicie? gdzie mozna by to jeszcze wykorzystac?
-
Air Bag
Podmienilem modul (sensor) ale wywalal blad o uszkodzeniu mechanicznym modulu. Aktualnie szukam 100% sprawnego na podmiane. Kostki pod fotelami czyszczone kostka poduszki nad schowkiem czyszczona. Zadnych efektow... Znalazlem modul 20km odemnie o takich samych numerach jak okaże sie sprawny i cos pomoże dam znac. Zostaje jeszcze kierownica...
-
Air Bag
Wykasowanie błędów pomogło ale tylko na jeden dzień... Ponownie zapaliła mi się kontrolka i błędów nie da się usunąć, odrazy wyskakują. gdzie szukać przyczyny. Wieczorem postaram się dodać błędy ale jest ich dużo chyba wszystkie sensory, zapalniki tak jak by cala wiązka była uszkodzona. ---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:06 ---------- jak by ktos wrzucil jakis schemat z rozmieszczeniem sensorowy poduszek zapalnikow gdyz nie moge nic znalezc. ewentualnie napisac gdzie sie dokladnie znajduja gdyz musze wszystkie sprawdzic. b5 po pierwszym lifcie ---------- Post dopisany 27-05-2014 at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany 26-05-2014 at 12:55 ---------- KODY BŁĘDÓW - Poduszki powietrzne Data 27.05.2014 Godzina 21:11:46 8D0959655C Airbag 7 Audi DE2 1222Czujnik uderzeń bocznych strona pasażera - G180 obwód przerwany - BŁĄD SPORADYCZNY 1220Zapalnik poduszki powietrznej tylnej prawej - N202 zwarcie do masy - BŁĄD SPORADYCZNY 1217Zapalnik poduszki powietrznej bocznej lewej - N199 zwarcie do masy - BŁĄD SPORADYCZNY 589Zapłonnik 1 poduszki powietrznej pasażera - N131 zwarcie do plusa - BŁĄD SPORADYCZNY 654Zapalnik napinacza pasa kierowcy - N153 zwarcie do plusa - BŁĄD SPORADYCZNY 655Zapalnik napinacza pasa pasażera - N154 zwarcie do plusa - BŁĄD SPORADYCZNY 1218Zapalnik poduszki powietrznej bocznej prawej - N200 zwarcie do masy - BŁĄD SPORADYCZNY 1219Zapalnik poduszki powietrznej tylnej lewej - N201 zwarcie do masy - BŁĄD SPORADYCZNY Brak błędów Tak jak wspominałem błędy nie chcą się usunąć pojawiają się cały czas. Do tej pory nic się nie działo a jeżdżę tym samochodem od jakiś 2lat. Od czego zacząć szukać przyczyny?
-
Air Bag
Witam prawdopodobnie dzis zapalil mi sie air bag na desce bez zadnych innych objawow tak poprostu. Co moze byc przyczyna? Czy samo usuniecie bledu pomoze?
-
Przeróbka org gałki na podświetlaną.
Wyjmujesz popiolke. W glebi bedzie widac chyba dwie takie blaszki przytrzymujace. Wkretow chyba zadnych nie ma. Jak wcisniesz blaszki powinno wyjsc. Najlepiej to zobacz na obrazku w "sam naprawiam" bo ciezko opisac...
-
Przeróbka org gałki na podświetlaną.
Kozacko wyszlo ja mam podpiete pod podswietlenie zapalniczki, poprostu bylo najblizej galki.
-
Przeróbka org gałki na podświetlaną.
Polift skora, przedlift plastikowa... jutro postaram sie dodac foto chyba ze pieciajek doda pierwszy pozdrawiam
-
Przeróbka org gałki na podświetlaną.
Tak jak kolega pisal to jest od b3/b4. od polifta b5 mozna wyrwac za 20zl.
-
Przeróbka org gałki na podświetlaną.
Orginalnie w polifcie byl taki wzor, moze ciut grubszy. Do polifta mam. Moge pozniej wrzucic jak wyglada.
-
Przeróbka org gałki na podświetlaną.
Ale nie orginalna :-)
-
Przeróbka org gałki na podświetlaną.
oczywiście szablon przygotowuje na gotowo do przyklejenia, te sa tylko wycięte.. ---------- Post dopisany 12-03-2014 at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2014 at 21:28 ---------- kolejny szablonik w fazie przygotowania
pawel87p
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta