Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bartas96

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, ile mogę wołać za komplet opon używanych Pirelli P-Zero PZ4 235/40/18 DOT 0918. Dwie bieżnik prawie jak nowy, dwie około 7mm. Jedna opona lekko uszkodzona na rancie ochronnym. Mało jest tych opon wystawionych i nie wiem jak one stoją cenowo. Pomożecie?
  2. Bartas96 opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Witam wszystkich , szukam kodu lakieru felg firmy Alutec storm. Gdzieś znalazłem w Googlach , że jest to kolor Hyper Silver lub Sterling silver , ale nigdzie nie mogę wyczaić kodu. Przymierzam się do malowania swoich 18' Ronal w ten właśnie kolor. Poniżej dodaje zdjęcia mojej A4 na felgach ronal i auta z felgami którego koloru szukam . Pomożecie ? Btw. ktoś z felgami Ronal'a zakładał dystanse? ( nie hejtujcie za przód , wpadną talerzyki z b5 )
  3. Ubezpieczenie było wykupione na Poczcie Polskiej , czyli w firmie Ergo Hestia. Ogólnie to sprzedałem już parę samochodów i nigdy takich problemów nie miałem , bo kupujący byli w miarę ogarnięci i normalnie zajmowali się opłatami ( pilnowali terminu) . Dziś dzwoniłem do ubezpieczyciela i mówił , że bym musiał mu podać numer pesel kupującego , aby to wszystko jakoś odkręcić , ale jak ja mam to zrobić jak na umowie wpisuje się tylko serię dowodu osobistego ? Dalej jestem w bagnie...
  4. Witam wszystkich. Mam problem z byłym autem , otóż sprzedałem Golfa 3 pod koniec kwietnia 2018r za niecałe 2 tysiące zł , była tam wykupiona świeża polisa OC na pół roku . Wszystko ładnie , pojechałem do wydziału komunikacji wyrejestrować auto , a jakoś w październiku / listopadzie dostałem list z przypomnieniem o zapłacie następnej polisy za niego . Trochę to olałem , ale jak w listopadzie kupiłem A4 B7 i udałem się do tego samego ubezpieczyciela , to go zapytałem o co chodzi. Dostarczyłem mu umowę sprzedaży Golfa i miało być już wszystko okej . Potem dostałem jeszcze z dwa listy od nich z druczkami do zapłaty , no ale kazali mi to w sumie olać , że system jeszcze nie ma tego . Dziś dostałem sms , że sprawa mojej polisy została przekazana do windykacji ;o Ktoś coś poradzi z tym? Co mam dalej z tym zrobić?
  5. Witam wszystkich klubowiczów! Mam na imię Bartek i mieszkam w okolicach Działdowa . Jestem świeżo upieczonym nabywcą A4 B7 Avant z silnikiem 2.0 TDI BRD. Dołączyłem do klubu bo chcę czerpać i dzielić się doświadczeniami z wszystkimi klubowiczami. Miłej niedzieli!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.