Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

96436656.jpg

Zapraszamy na spoty w Rykach najczęściej na parkingu koło szkoły Budowlanka :naughty:

Terminy ustalamy na wątku wiec jak ktoś chetny to pisać :kox:

Mapka dojazdu

13602364.th.jpg

NAJBLIŻSZY SPOT

Niedziela 21.10.12

godzina: 15-16

Mini galeria spotów

dscn8155.th.jpgdscn3819poprzb2.th.jpgzlot1jpg.th.jpgzlot2.th.jpgfotka4m.th.jpgzlot5.th.jpgbjd1tt.th.jpgG5xm0.jpgG5Wir.jpg

Edytowane przez Kowi87

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

OK to ja i demorek, no i może StoRK zapowiadamy się :hi: A godzinę ustalimy jeszcze. Może być ta 15.00 np. bo 17 to trochę późnawo :wink4:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 00:27_________________________________________________Założyłem temacik na forum LKA :wink4: Zobaczymy może kilka osób z Lublina zawita :good:

Opublikowano

no ja też myśle ze najlepiej tak koło 15.

17 to już przy późno

pozdro :JC_fan:

Opublikowano
  • Autor

A moze w ogóle jest ktos z Ryk czy z Dęblina na LKA i sie skusi :kox:

A godzinka no niech będzie ta 15 :gwizdanie:

Opublikowano

postaram się przyjechać :>

może uda mi się zabrać ze sobą kilka osób :wink4:

Opublikowano

postaram się przyjechać :>

może uda mi się zabrać ze sobą kilka osób :wink4:

gelu wierzymy w Ciebie :> :wink4: Potrafisz zdziałać cuda :good:

Opublikowano
  • Autor

Napisałem pare PW do ludzi swieżo zarejstrowanych pochodzacych z Ryk moze ktos sie skusi, ponadto kolega z Dęblina deklaruje swoja obecnosć na dzień dzisiajeszy więc z Ryk beda 3 osoby :good:

Opublikowano

gites :good: coraz więcej ludzi

miejsca dobre, ale myślę ze najlepiej do chyba w K2 będzie

Opublikowano
  • Autor

gites :good: coraz więcej ludzi

miejsca dobre, ale myślę ze najlepiej do chyba w K2 będzie

O ile to w ogóle otwarte będzie po 15 :gwizdanie:

Opublikowano

a no właśnie nie wiem jak tam w niedziele jest czynne

Opublikowano

gites :good: coraz więcej ludzi

miejsca dobre, ale myślę ze najlepiej do chyba w K2 będzie

O ile to w ogóle otwarte będzie po 15 :gwizdanie:

Właśnie tam dzwoniłem :gwizdanie: i 14.12.08 można bawić się od 12 do 24 a nawet czasami dłużej - i tutaj szyderczy śmiech pani w słuchawce :kox:

Opublikowano

no to luzik :naughty:

Opublikowano
  • Autor

gites :good: coraz więcej ludzi

miejsca dobre, ale myślę ze najlepiej do chyba w K2 będzie

O ile to w ogóle otwarte będzie po 15 :gwizdanie:

Właśnie tam dzwoniłem :gwizdanie: i 14.12.08 można bawić się od 12 do 24 a nawet czasami dłużej - i tutaj szyderczy śmiech pani w słuchawce :kox:

Bigos ma sie rozumieć że też będziesz :good: czyli bedzie nas 4 :good:

Opublikowano

No i tu problem mały :wallbash: bo w pracy siedzę cały weekend :wallbash: ale duchem na pewno z Wami :kox:

Opublikowano
  • Autor

No i tu problem mały :wallbash: bo w pracy siedzę cały weekend :wallbash: ale duchem na pewno z Wami :kox:

No nie gadaj :wallbash: w niedzile :gwizdanie:

Opublikowano

No i tu problem mały :wallbash: bo w pracy siedzę cały weekend :wallbash: ale duchem na pewno z Wami :kox:

kurde szkoda, a już myślałem że będzie nas 4, no nic szkoda.. :sorry:

Opublikowano

No i tu problem mały :wallbash: bo w pracy siedzę cały weekend :wallbash: ale duchem na pewno z Wami :kox:

No nie gadaj :wallbash: w niedzile :gwizdanie:

no stary śmigam tu w piątek świątek :wallbash: teraz też w pracy :rolleyes:

już :sick3: tą pracą - totalnie nic się nie dzieje dziś miałem 1 klienta przez cały dzień i co najciekawsze powiedział DzieńBobry zerknął na pierwszą lepszą cenę i nawet nie wszedł dalej :shocked:

Opublikowano
  • Autor

No to faktycznie ruch jak cie moge :gwizdanie:

A to ten sklep masz w Wawie czy w Rykach jak w u nas to zamykaj na chwile i dawaj sie zapoznać z ekipą :kox:

Opublikowano

No właśnie to ten wcześniej wspomniany problem :confused4: bo w Farszfie . Jak by był w Rykach to choćby nawet przywitać :hi: ale bym dotarł.

_________________________________________________

*****Wiadomość z ostatniej chwili*****

_________________________________________________

Pani K. właśnie odebrała przesyłkę w której był interfejs do VAGa więc jak już się pobawię i ogarnę temat to możemy się kiedyś pobawić w likwidację In.... a kto wie może i jakieś LOGI się zrobi :evil:

Opublikowano

ekipa z Lublina niestety raczej nie będzie obecna na najbliższym spocie w Rykach 14 grudnia,już tłumacze dlaczego:

15 Grudnia mija I rocznica powstania VAG Lublin i z tej racji

jest planowana impreza w sobote 13 Grudnia na którą was również zapraszamy

Plan:

- godz. 17 spot na Placu Zamkowym

- godz. 20 spotkanie w klubie NoBo

więc sami rozumiecie że będzie ciężko przyjechać,ale następnym razem postaram się do was zawitać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.