Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:good: :good:

Widzę, że same paździerze ..z Rafałem na czele :polew: :polew: żarcik taki . :cool1:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

tylko głównej niebieskiej padlinki brakowało :polew: :polew:

Opublikowano

tylko głównej niebieskiej padlinki brakowało :polew: :polew:

No niebieska palinka lansuje sie na lepszych imprezaach :polew: :polew:

Opublikowano

Widzę, że same paździerze ..z Rafałem na czele :polew: żarcik taki . :cool1:

:) oj zazdrośniku Ty mały :tongue4:

Opublikowano

dopiero dorwałem się do net :gwizdanie:

ja również dziękuje za spocik, mam nadziej, że w niedługim czasie powtórzymy to :hi:

Opublikowano

Pieknie hyhy.. :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Miejscowy spontan :tongue4:

20080120007ld9.jpg

Opublikowano

hehe :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

i jak zamontowałes juz światełka :kox:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2008, 22:18_________________________________________________Dzisiaj mieliśmy spota fotograficznego oto pare wybranych fotek :naughty:

17.02.09

66735402cf9.th.jpgdsc4870pg6.th.jpgdsc4998pv5.th.jpgdsc4900901899ma5.th.jpgdsc4889as0.th.jpgdsc4916in6.th.jpg

dsc4990xv8.th.jpgdsc4989mx7.th.jpgdsc490674352cx3.th.jpgdsc4907dz1.th.jpg

Opublikowano

kurde imnie tam nie było :wallbash: ale może i lepiej bo slisko było a jak bym sie do recznego dorwal to znów kraweżnik by oberwał :tongue4:

Opublikowano

Widzę że rośniemy w siłę :naughty:

De8bolek Powitać Panie Kolego, powitać :hi:

A najlepszym przykładem że :a4fan: jest NAJ..... Jest zjawisko* uchwycone na fotkach.

*- już nie tylko sąsiedzi zielenieją z zazdrości, nawet śnieg zzieleniał :kox:

Opublikowano

Witam, a Koledzy a LBI też może byc ? :evil:

Opublikowano
  • Autor

Witam, a Koledzy a LBI też może byc ? :evil:

jasne :naughty:

Ale popraw województwo bo masz lubuskie a jestesmy w lubelskim :polew:

Te nasz spoty odbywają sie spontanicznie z racji tego że grupka jest nieliczna :confused4: więc idzie hasło z reguły przez tel i jest mini spocik :good:

Teraz szykujemy sie na spot w garwolinie ale to juz osobny temat w spotach mazowieckich

Blizej masz organizowane spoty w siedlcach

http://www.a4-klub.pl/smf/siedlce_spot_2912_godz_1800_parking_przy_mostostalu-t58456.0.html

Opublikowano

dzięki :hi: już poprawiłem :) a do radzynia zawsze moge wpaść ze znajomymi bo też mają a4 :) a jeżeli chodzi o siedlce to napewno sie wybiore:) tylko musze znaleźć chwilke wolnego czasu :kox:

Opublikowano
  • Autor

dzięki :hi: już poprawiłem :) a do radzynia zawsze moge wpaść ze znajomymi bo też mają a4 :) a jeżeli chodzi o siedlce to napewno sie wybiore:) tylko musze znaleźć chwilke wolnego czasu :kox:

No w Radzyniu to kolega Rafalekx urzęduje :gwizdanie: robią sobie spoty czasem

A teraz w tym tygodniu jest organizowany I spot Lubelski w Lublinie wiec zapraszam :good:

info http://www.a4-klub.pl/smf/lubelskie_wojewodzkie_spoty_audi_a4_klub_polska_01032009-t57380.0.html :hi:

Opublikowano

dzięki :hi: już poprawiłem :) a do radzynia zawsze moge wpaść ze znajomymi bo też mają a4 :) a jeżeli chodzi o siedlce to napewno sie wybiore:) tylko musze znaleźć chwilke wolnego czasu :kox:

Siema! Po pierwsze to zapraszam w tą niedzielę na spota wojewódzkiego :wink4: tu masz o tym temat (będzie sporo ludzi): http://www.a4-klub.pl/smf/lubelskie_wojewodzkie_spoty_audi_a4_klub_polska_01032009-t57380.0.html

A do Radzynia też zapraszam :good: Tylko teraz mamy zawieszone spociki ze względu na zimę. I brak czasu. Bliżej lata będziemy coś działać częściej.

Opublikowano

Witam,

To chyba i ja się podłącze. :hi: Od urodzenia mieszkaniec LRY (trójmiasto), ale troszkę inne tablice KRA.

To chyba nie przeszkadza?

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

O miło widzieć kolege :hi: to trzeba będzie coś rozkręcić w najbliższym czasie :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.