Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powitać kolegę :hi:

:polew: Dęblin Ryki Bobrowniki - Trójmiasto :polew: dawno już tego nie słyszałem :good:

ale troszkę inne tablice KRA.To chyba nie przeszkadza?

Oczywiście że NIE - Wpadaj śmiało.

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

bigos_s a ty kiedy będziesz na lubelszyźnie :mysli:

Opublikowano

OO witamy kolegę :good:

No właśnie bigosie, kiedy się nam w Rykach ukażesz?? :gwizdanie:

Opublikowano

ja za tydzień będę Rykach więc można by coś na weekendzie zorganizować, co wy na to?? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ja nie obiecuje że za tydzień bede bo mam zdanie indexów i ostatnie wpisy i ewentualną poprawke jutrzejszej poprawki juz 4 :wallbash: ale jeśli będzie dobrze w ten weekend to jak najbardziej sie pisze na taki spocik :kox: :kox:

Tylko jakąś miejscówe ogarnijmy będą lepsze fotya konkurs jest wieć warto pomyśleć o jakimś innym miejscu niż oklepany parking pod budowlanką :polew: Może cos na kolejowej(koło złomu przy torach)

Opublikowano

No to git

No miejscówkę trzeba by zmienić :kox: kolejowa nie głupi pomysł

Opublikowano
  • Autor

No to git

No miejscówkę trzeba by zmienić :kox: kolejowa nie głupi pomysł

przynajmniej foty będą ciekawsze noi nowy materiał na HDR :kox:

Opublikowano

hehehe, HDR rules :kox:

Opublikowano
bigos_s a ty kiedy będziesz na lubelszyźnie mysli

No właśnie bigosie, kiedy się nam w Rykach ukażesz?? :gwizdanie:

No właśnie tego to najstarsi górale nie wiedzą :wink4:

Co do Kolejowej to zdecydowanie lepszy pomysł - będzie bardziej.............. klimatycznie :yeah:

Tylko co to ten HDR :mysli:Tak czy siak "jemu"też tam powinno się spodobać :nabijasie:

_________________________________________________

O Adamek tłucze :black:

Opublikowano

No właśnie tego to najstarsi górale nie wiedzą :wink4:

Co do Kolejowej to zdecydowanie lepszy pomysł - będzie bardziej.............. klimatycznie :yeah:

Tylko co to ten HDR :mysli:Tak czy siak "jemu"też tam powinno się spodobać :nabijasie:

to nie dobrze :embarrassed:

a HDR'owi wszędzie dobrze :naughty:

Opublikowano
  • Autor

I co pany kręcimy cos na miejscu :mysli: W ten weekend jestem raczej w domu wiec mozemy cos ogarnąć. Za tydzień mnie nie będzie na 100% :gwizdanie:

Opublikowano

To widać zjazdy nam się przeplatają :dontknow:

Opublikowano
  • Autor

To widać zjazdy nam się przeplatają :dontknow:

to nie dobrze :confused4: a to co 2 tygodnie teraz jesteś w Rykach?

Opublikowano

nie ma reguły w sumie - ale najprawdopodobniej teraz co dwa tygodnie będę miał zjazdy. a co najciekawsze pracuję też w weekendy i będę musiał to jakoś pogodzić. Kiepsko to widzę :confused4:

Więc sam widzisz że ciężko mi się wyrwać w weekendy.

Opublikowano

no w ten weekend trzeba coś skołować :gwizdanie:

Opublikowano

A moze w ogóle jest ktos z Ryk czy z Dęblina na LKA i sie skusi :kox:

A godzinka no niech będzie ta 15 :gwizdanie:

Ja jestem z Dęblina ale obecnie we Wrocku mieszkam :tongue4:

Miłego spotowania :good:

Opublikowano
  • Autor

A moze w ogóle jest ktos z Ryk czy z Dęblina na LKA i sie skusi :kox:

A godzinka no niech będzie ta 15 :gwizdanie:

no to szkoda :confused4: Ale mieszkasz jeszcze w Dęblinie czy już całkowicie ise przeprowadziłeś :good:

Janjazda to krecimy spota na weekendzie :kox:

Ja jestem z Dęblina ale obecnie we Wrocku mieszkam :tongue4:

Miłego spotowania :good:

Opublikowano

A moze w ogóle jest ktos z Ryk czy z Dęblina na LKA i sie skusi :kox:

A godzinka no niech będzie ta 15 :gwizdanie:

no to szkoda :confused4: Ale mieszkasz jeszcze w Dęblinie czy już całkowicie ise przeprowadziłeś :good:

Janjazda to krecimy spota na weekendzie :kox:

Ja jestem z Dęblina ale obecnie we Wrocku mieszkam :tongue4:

Miłego spotowania :good:

Mieszkam we Wrocławiu ale rodzinkę mam w dęblinie. Bywam czasami.

Opublikowano
  • Autor

To hornet jak kiedyś przyjdzie Ci odwiedzić te strony to pisze na watku to cos ogarniemy :kox:

Robercik to jak działamy na weekendzie cos :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.