Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na Radzyń polecimy jakos w okresie letnim zeby Rafalekx mógł ogarnać troche kukuryn :naughty::banan1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Radzyń polecimy jakos w okresie letnim zeby Rafalekx mógł ogarnać troche kukuryn :naughty::banan1:

Na nowych 17'' wszystkie pod biedronką, topazem, lidlem, itp. moje :polew: A tak serio odczułem brak xenonka ;( wieczorami sama fela nie wystarczy pod lidlem :polew:

A tak na poważnie to lepiej będzie bliżej lata bo i u nas czasowo damy radę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heehhe i masz Ci los Xenon naganiał towarzystwo :tongue4: :tongue4: a teraz chciałes felą nadrobić a kukuryny na BMW pewnie wolą patrzeć bo ma żarówki Ala'xenon z lidla :nabijasie: :nabijasie:

W takim razie Radzyń podbijemy między majem a lipcem :cool1: Ja mam koniec sesji 18 lipca wiec najlepiej bedzie dla mnie własnie po sesji. Piszcie jak wam sie to widzi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy :naughty: ja mam zwykłe żółtki wsadzone, ale przynajmniej dowodzik nie poleci :decayed: Ale fela, malinka :kox: dzisiaj jeszcze latałem z ostro skrzypiącym wahaczem :polew: ale był lans :polew: każdy się oglądał :polew: a ja myślałem że ze wstydu zwymiotuję :sick3::decayed:

A co do lipca to chyba może być, nie wiem... jeszcze nie mam planów na lipiec :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh i ja mam już z wahaczami cyrk :wallbash:

A co do lipca to chyba może być, nie wiem... jeszcze nie mam planów na lipiec :naughty:

To zacznij planować choćby parking i atrakcje zwiazane z kukurynami z radzyńskim dowodem :nabijasie: Bo Ekipa LRY rośnie w siłe :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zacznij planować choćby parking i atrakcje zwiazane z kukurynami z radzyńskim dowodem :nabijasie: Bo Ekipa LRY rośnie w siłe :kox: :kox:

Widziałem :cool1: A parkingów jest dużo :wink4: tylko te kukuryny... :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie zawsze problem z kukurynami :gwizdanie: jak nie pod biedroną to pod GSem poszukamy ja mam światełka ty masz kółka jak nic są nasze :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: do lipca już będzie xenio :przebiegly: do tego czasu ogarnę temat sprysków i samopoziomowania za 5 pln :polew: mam nadzieję :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: do lipca już będzie xenio :przebiegly: do tego czasu ogarnę temat sprysków i samopoziomowania za 5 pln :polew: mam nadzieję :decayed:

eeeeee to odwalisz cała czarną robote za nas :naughty: kukuryny wyjdą z GSu wkońcu :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam koniec sesji 18 lipca

Patrzcie Go :tongue4: optymista się znalazł :wink4: mi tam nigdy w terminie się nie kończy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem i ja.

Spot jak dla mnie był MEGA :kox:

Zdjęcia świetne, atmosfera też. Czekam na kolejny spot.

Kowi, wiem gdzie parkujesz :cool1:

A i światła tylne już się świecą - musiałem wymienić kilka bezpieczników. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem i ja.

Spot jak dla mnie był MEGA :kox:

Zdjęcia świetne, atmosfera też. Czekam na kolejny spot.

Kowi, wiem gdzie parkujesz :cool1:

A i światła tylne już się świecą - musiałem wymienić kilka bezpieczników. :decayed:

hehe rzecz jasna pod chmurką :wink4:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 09:40_________________________________________________I po spocie w Garwolcu :kox: Pojechalismy we 2 ja i Janjazda. ogólnie było na 5 :kox:

Fotke tylko jedna ogranałem bo jakos czasu nie było :naughty:

garwo.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj sprawdziłem swoją ile na 17'' poleci :gwizdanie: 2 paczki były ale musiałem hamować bo kolejny raz nikt na CB nie ostrzegł, że misiaki stoją :disgust: Kuźwa i kolejny raz ostre hamowanko miałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...