Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ktoś od nas sam montował lampy zespolone?

Mam problemy :confused4: nie potrafię ich idealnie wpasować.

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ktoś od nas sam montował lampy zespolone?

Mam problemy :confused4: nie potrafię ich idealnie wpasować.

obawiam sie ze nie ma nikogo na forum z naszych okolic :no: Rafalekx montował ale on jest z Radzynia :gwizdanie:

Opublikowano

Ładne są, sprawne itd ale wygląda auto jakby zajął się pan Miecio z warsztatu w jakiejś stodole. Spasowanie dramat i siedzą tylko na 2 uchwytach zamiast na czterech. Mam nadzieje, że mi nie odpadną jak będę jechał do pracy.

Opublikowano
  • Autor

W poliftach trzymały 3 zaczepy lampe, u mnie jedna lampa jest tylko na dwóch górnych i efektem jest to ze sie trzęsie :wallbash: musze własnie kupić uchwyt 3 mocujący. ten 3 jest od strony grila

Opublikowano

Mi się ten 3 uchwyt w jednej lampie ułamał :confused4:

Ok, idę dalej powalczyć bo na 13 do pracy_________________________________________________

Udało się :gwizdanie:

hdj.jpg

Opublikowano

No i w czym problem? :) Piękne lampki :cool1: idealnie do błotnika ich nie dopasujesz, lekko będą wystawać. Niby błotnik w polifcie bardzo podobny ale przy lampie jednak troszkę inaczej się układa. Jak dociąłeś błotnik do końca to lampa ładnie wchodzi :wink4: Graty nowych oczek :> teraz jeszcze grill z polifta albo ramka z tego na czarno :)

Opublikowano
  • Autor

nooo gratulacje :oklaski: teraz maluj ramke grila na czarny mat :kox: na spocie ocenimy :naughty:

Opublikowano

no ładna soczewa ładna :good:

Opublikowano

no gites :kox:

Opublikowano

Cieszę się, że się podoba :cool1:

Chociaż wczoraj zwątpiłem, audi zostało bez oczu, stare lampy już nie pasowały a nowe nie chciały się zmieścić.

Opublikowano
  • Autor

Cieszę się, że się podoba :cool1:

Chociaż wczoraj zwątpiłem, audi zostało bez oczu, stare lampy już nie pasowały a nowe nie chciały się zmieścić.

hehehe to nieźle :polew: ale widzisz teraz wygląd sporo zyskał :kox:

Opublikowano

kurde takie lampki to i u siebie bym widział ładnie wygladają :good:

ale narazie musze znaleść jakies alu z oponami letnimi w granicach 1000zł ma ktoś może namiary gdzieś w okolicy na orginalne alu 16"

chodzi mi konkretnie o takie

http://moto.allegro.pl/item589333222_audi_a4_a6_passat_b5_t4_alufelgi_z_oponami.html

ewentualnie podobne 5-ramienne (tylko takie mi sie odobają :tongue4:)

Jak by ktoś wiedział o takich prosze o info :)

Opublikowano

popatrz u oponiarzy w Rykach, np: u Majka, coś na pewno będą mieli

Opublikowano

Czyżbyś mówił o feluniach wujka bigosa :gwizdanie:

99b0dbeeb873c07bmed.jpg

Jak u Majka byłem w czwartek przed świętami to leżały w kanciapce takie lub bardzo podobne.

Opublikowano

chyba właśnie o takie mu chodziło, a cenę kojarzysz??

Opublikowano

nie o cenę nie pytałem bo i po co skoro mam już jeden kpl. takich :wink4:

ale miał kilka fajnych wzorów do wyboru.

Do tych moich by się przydało wmontować takie bobki z logo AUDI bo teraz jest ALLUET czy jakoś tam podobnie.

Opublikowano

Ja jakieś 1,5-2 miesiące temu sprzedałem takie :gwizdanie: Ale były zarezerwowane już dużo wcześniej przez kogoś :przebiegly:

Opublikowano

Czyżbyś mówił o feluniach wujka bigosa :gwizdanie:

Jak u Majka byłem w czwartek przed świętami to leżały w kanciapce takie lub bardzo podobne.

Własnie takie szukam tylko ze dobrze żeby znaczek audi był :tongue4:

A gdzie ten Majek urzęduje jakis adres by sie przydał....?

Opublikowano

A przy królewskiej to czaje tam chyba jest szyld "wulkanizacja" dzięki za cynk :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.