Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gadzior napisz gdzie ta geometrie sie robi w Deblinie

ja u Lesisza robiłem jak śmigasz na osiedle lotnisko lub do szpitala:)

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to panowie... My z Lublina starujemy o 9.30 :) Więc godzinka i jesteśmy gdzieś koło lotniska. Tylko konkretne miejsce ustalmy i tam się spotkamy. Wy też bądźcie o tej 10.30-11.00 gdzieś tam :)

Opublikowano
  • Autor

Hmm pany moze jakaś propozycja miejsca spotkania??? :przebiegly:

Jest CPN na Lubelskiej w Moszczance ewentualnie tam mozemy albo na pod bramą wjazdową na lotnisko :mysli:

Opublikowano

Może być i pod bramą tylko czy jest tam tyle miejsca? :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Luzik pod bramą też jest miejsce i nawet po drugiej stronie ulicy jest zajazd - pozostałosci po jednostce wojskowej :gwizdanie:

Opublikowano

no to możemy i pod bramą się umówić :wink4:

Opublikowano

No to niech będzie pod bramą :wink4: Chyba nawet kojarzę to miejsce :mysli: Bo to jest przy samej trasie Kock -> Dęblin? :)

Opublikowano
  • Autor

No to niech będzie pod bramą :wink4: Chyba nawet kojarzę to miejsce :mysli: Bo to jest przy samej trasie Kock -> Dęblin? :)

Nie no zupełnie to nie jest przy tej trasie bo trzeba na którejś krzyzówce odbic na miejscowosć Nowodwór noi tam dopiero będzie ta brama, ale zawsze mozemy ustawic sie na tym CPN BP (Warszawa-Lublin) przed moszczanką

Opublikowano

jak coś to mam do Ciebie tel. :decayed: nie zmieniałeś numeru tel.? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jak coś to mam do Ciebie tel. :decayed: nie zmieniałeś numeru tel.? :gwizdanie:

mam ciągle ten sam :good:

Opublikowano
  • Autor

Jutro zbiórka na parkingu budowlanka

10:40 wyjazd na Nowodwór :good:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 01:47_________________________________________________Spocik spontan jak najbardziej udany Rafalekx dzieki za przybycie :kox:

Pare fotek z dzisiejszej imprezki :naughty: Pózniej wrzuce pare filmików :good:

dscn6991.th.jpgdscn6945.th.jpgdscn6948.th.jpgdscn6949.th.jpgdscn6955.th.jpgdscn6947.th.jpgdscn6956c.th.jpgdscn6961.th.jpgdscn6968.th.jpgdscn6969.th.jpgdscn6972.th.jpgdscn6974.th.jpgdscn6975.th.jpgdscn6976.th.jpgdscn6977n.th.jpgdscn6978.th.jpgdscn6979.th.jpgdscn6981.th.jpgdscn6982.th.jpgdscn6983.th.jpgdscn6985.th.jpgdscn6987.th.jpgdscn6990.th.jpg

Opublikowano

dscn6977n.jpg

w816.png

A tego to ja lubię za to co dzisiaj wykręcił na 1/4 mili :kox: ale nie lubię właściciela że zamykał przede mną maskę :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

No ta furka robiła bez problemu S4 czy jakaś tam corvette(nie ma jej na zdjeciach) Ktoś z forum?? :naughty:

Opublikowano

A to Klubowa ?

Opublikowano

fura byla kozak :naughty:

a widziałem przed chwila jak parę autek wracało dopiero, na wawe lecieli

Opublikowano

A to Klubowa ?

Raczej nie :no: Koleś był strasznie oporny do mówienia o tym aucie :disgust: Dowiedziałem się tylko że to (podobno) 1,8 T a ile ma kuni to nie wiadomo :przebiegly: Ale skoro wykręcało czasy mega wypaśne - najlepszy wynik to chyba 12:49 :mysli: (niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę). Ogólnie to to auto robiło robotę - i ten korek od gazu w zderzaku :polew: z tego co udało mi się zauważyć w kuferku nie było tam butli na LPG tylko była tam inna butla :kox: Ukryta we wnęce koła zapasowego :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

Wrzuce niebawem filmik jak to zamiatało :kox:

Opublikowano
z tego co udało mi się zauważyć w kuferku nie było tam butli na LPG tylko była tam inna butla

Myślisz :mysli::evil:

Ja to myślałem że to jakieś niezależne instalacje dołączane w razie potrzeby P&P, ale żeby tak na stałe zamiast koła wozić i jeszcze z zaworem w zderzaku :mysli:

Opublikowano
  • Autor


Nieźle wymiatał :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.