bigos_s

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia bigos_s

Reputacja

1. Ja wczoraj odebrałem auto z wylakierowanym całym grillem i ramką w czarny połysk moim zdaniem wygląda to lepiej niż tylko ramka w czarnym a grill w graficie ale ja nie mam boków w chromie.
  2. Już kilkukrotnie widziane od soboty
  3. Ul Św. Wincentego błękitny avant B8 WI XXXX przepuścił mnie na przejściu dla pieszych, szedłem z żoną i córką. Oczywiście przeczucie że to klubowicz potwierdziło się bo na tyle ramki klubowe.
  4. bigos_s

Tomku kabel poszedł ?
  5. bigos_s

Spoty LRY - odwołane

Spontany zawsze wypadają najlepiej ---------- Post dopisany 01-06-2014 at 09:58 ---------- Poprzedni post napisany 30-05-2014 at 19:08 ---------- Kowi koło na żywca robi robotę, kukurynom się spodoba Flaty sprzedajesz ?
  6. bigos_s

B7 Crew

pow.80 To ślij od razu w pn ok ? dane już chyba masz?
  7. bigos_s

B7 Crew

Tomku kable przyszły ??? Kąt synchronizacji powinien tak wyglądać ? u mnie co chwilę zmieniało się między -1 a -0,5
  8. bigos_s

B7 Crew

Usunięcie DPF'a to +/- 500zl, DPF sprzedasz za jakieś 700-800zł, jeśli robisz trasy ja bym go zostawił... Co ty mówisz mi DPFa wycenili o ile dobrze pamiętam 900zł i po demontażu nie oddali żelastwa.
  9. bigos_s

B7 Crew

To jeszcze daj linka do jakiegoś rozsądnego w cenie /vcdsa i masz u mnie flachę bimbru Przeglądam alledrogo i się gubię w tym co będzie dobre dla naszych b7.
  10. bigos_s

B7 Crew

Bip- to czas otwarcia elektrozaworu. Dla 1,9 sa mniejsze tolerancje niż dla 2,0. O dzięki! Mamy jakiś temat o tym na forum? Chętnie bym się doszkolił i sprawdził jak to na nowym wałku wygląda.
  11. bigos_s

B7 Crew

2300zł z wymianą, oczywiście netto ---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ---------- w cenie robiłem też rolkę napinacza rozrządu bo po rozbiórce okazało się że nie naciąga paska (wymieniana ostatnio jakieś 20k temu:shock3:) i rolkę napinania paska wielorowkowego bo coś podejrzanie wyglądała.
  12. bigos_s

B7 Crew

Ten znów z tymi BIPAMI jak już wszystko poskładane. Co to te BIPy powiedz bo pierwsze słyszę
  13. bigos_s