-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
Dołem czy górą? Wysłane z mojego E6853
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
Panowie, zamontowalem kamerkę z Chin wszystko git, tylko obraz przekazuję mi bezprzewodowo i czasem przerywa, czy są jakieś problemy z ciągnięciem kabla przez samochód? Wysłane z mojego E6853
-
-
hi level to low level converter jak to podłączyć?
Witam mam pytanie jak podłączyć ten konwerter by głośność muzyki była równa i działało wraz z subem z bagażnika oryginalny nie jest to zestaw BOSE i teraz mam pytanie jak to podłączyć? jestem laikiem w takich sprawach dlatego też chcę się poradzić tu na forum Wychodzą tam 4 kable czyli rozumiem że mam się z nimi wpiąć między oryginalną kostką a kostką z radia w miejscy gdzie idzie +/- lewy +/- prawy tylnych głośników tak? Do usunięcia Wysłane z mojego E6853
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
A skąd brales prąd? Ja się podpielem pod k Zasilanie otwarcia klapy, i zonk co odpale auto to bagażnik się otwiera :/ Wysłane z mojego E6853
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
Montaż P&P o dziwo jakość zadowalająca ;-) jeśli by ktoś potrzebował, mogę polecić fajna kamerkę ;-)
-
Odczyt PINU z IMO
Czyli zostaje aso i jakieś 800 zł w plecy Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
-
Odczyt PINU z IMO
Dlaczego? Czy zakodowanie nowego kluczyka nie polega na wpisaniu pinu z IMO? Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
-
Odczyt PINU z IMO
Witam czy kupując kabel vag comander odczytam pin z imo z A4 BPW 2006 rok? czytałem trochę w internecie ale nigdzie nie ma sprecyzowanych informacji które by mnie zadowalały
-
Imitacja samopoziomowania xenon A4 B6 lista chetnych
Witam, czy coś się zmieniło w temacie bixenonu? Mozecos do b7? Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
A powie mi ktoś jaka kamerkę wybrać pal czy NTSC? Czym to się różni Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
a czy ktoś używał tej bezprzewodowych wersji? nie ma przycisku? hmm musze zobaczyć oryginał bo powinni to jakoś rozwiązać powiem szczerze że miałem długi okres przerwy na forum, nie miałem czasu czytać i zauważyłem że już ciężko w niektórych tematach uzyskać odpowiedź i pomoc niż kiedyś
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
tzn chodzi mi czy raczka z A6 C6 jest jakoś szersza. Mam stacje z androidem wiec raczej kiepski temat w ori sie ładować o takiej właśnie szukałem dzięki
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
ostatnio coś forum kuleje delikatnie ale mam nadzieje że znajdę tu odpowiedź na moje pytanie Czy jest ktoś wstanie z wymiarować mi uchwyt do otwierania bagażnika? gdyż chce zamontować takową kamerkę niestety wymiary a4 b7 nie pasują <a href=https://zapodaj.net/67b3c0afe7209.jpg.html>Bezna3rwezwy-2.jpg</a> <a href=https://zapodaj.net/a07cc8508abc6.jpg.html>sdfsdfnazwy-2.jpg</a>
-
Docinanie climatronica i tunelu pod kosz 2 DIN RNS E
a czy montował ktoś podświetlenie z kosza 1 din chodzi o przestrzeń za popielniczka?
-
Chińska nawigacja + kamera cofania + 3G
I jak z tymi głośnikami tylnymi przerabial ktoś już ten temat? Pozdrawiam Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
czarny
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta