bigos_s

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bigos_s

1. Ja wczoraj odebrałem auto z wylakierowanym całym grillem i ramką w czarny połysk moim zdaniem wygląda to lepiej niż tylko ramka w czarnym a grill w graficie ale ja nie mam boków w chromie.
  2. Już kilkukrotnie widziane od soboty
  3. Ul Św. Wincentego błękitny avant B8 WI XXXX przepuścił mnie na przejściu dla pieszych, szedłem z żoną i córką. Oczywiście przeczucie że to klubowicz potwierdziło się bo na tyle ramki klubowe.
  4. bigos_s

Tomku kabel poszedł ?
  5. bigos_s

Spoty LRY - odwołane

Spontany zawsze wypadają najlepiej ---------- Post dopisany 01-06-2014 at 09:58 ---------- Poprzedni post napisany 30-05-2014 at 19:08 ---------- Kowi koło na żywca robi robotę, kukurynom się spodoba Flaty sprzedajesz ?
  6. bigos_s

B7 Crew

pow.80 To ślij od razu w pn ok ? dane już chyba masz?
  7. bigos_s

B7 Crew

Tomku kable przyszły ??? Kąt synchronizacji powinien tak wyglądać ? u mnie co chwilę zmieniało się między -1 a -0,5
  8. bigos_s

B7 Crew

Usunięcie DPF'a to +/- 500zl, DPF sprzedasz za jakieś 700-800zł, jeśli robisz trasy ja bym go zostawił... Co ty mówisz mi DPFa wycenili o ile dobrze pamiętam 900zł i po demontażu nie oddali żelastwa.
  9. bigos_s

B7 Crew

To jeszcze daj linka do jakiegoś rozsądnego w cenie /vcdsa i masz u mnie flachę bimbru Przeglądam alledrogo i się gubię w tym co będzie dobre dla naszych b7.
  10. bigos_s

B7 Crew

Bip- to czas otwarcia elektrozaworu. Dla 1,9 sa mniejsze tolerancje niż dla 2,0. O dzięki! Mamy jakiś temat o tym na forum? Chętnie bym się doszkolił i sprawdził jak to na nowym wałku wygląda.
  11. bigos_s

B7 Crew

2300zł z wymianą, oczywiście netto ---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ---------- w cenie robiłem też rolkę napinacza rozrządu bo po rozbiórce okazało się że nie naciąga paska (wymieniana ostatnio jakieś 20k temu:shock3:) i rolkę napinania paska wielorowkowego bo coś podejrzanie wyglądała.
  12. bigos_s

B7 Crew

Ten znów z tymi BIPAMI jak już wszystko poskładane. Co to te BIPy powiedz bo pierwsze słyszę
  13. bigos_s

Kutffffa za późno
  14. bigos_s

B7 Crew

Ehhh jak zawsze Ale zobacz jak wyjechało szklankę na wylot a wałkowi brakuje kilku milimetrów na krzywce Broki na miejscu, olejum zawsze lane motula nie przekraczając nigdy 10K
  15. bigos_s

B7 Crew

Troszkę wałek mi się przytarł
  16. bigos_s

Czego to objawy ?

Dzięki Grzesiek ale właśnie odebrałem auto z warsztatu. Kupiłem wałek po WINie dedykowany do BPW. Olej oczywiście leje do wersji bez filtra i to od momentu wywalenia DPFa. Wrzucę fotki dla potomnych ku przestrodze Takiego wałka jeszcze nie widziałem a w szklance dziura Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 222ba4d061e99.jpg Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - fc962c0a77660.jpg Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 83fcc134e890b.jpg Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 5b76003a6e15b.jpg
  17. bigos_s

B7 Crew

Ale ze względu na zrobiony program czy niezależnie?
  18. bigos_s

B7 Crew

A ma to jakiś wpływ że program robiłem na wałku z DPF ? ---------- Post dopisany at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ---------- Różnica krzywki i dotrysk paliwa.
  19. bigos_s

B7 Crew

Pany szybkie pytanie bo w technicznym cisza - mam wywalony DPF a muszę wymienić wałek, powinno się kupić od wersji bez DFPa ? czy montować dedykowany do BPW z DPFem ?
  20. bigos_s

Czego to objawy ?

Żona wracała tym autem akurat i tak się zastanawiam czy w końcu zapaliła by się jakaś lampka ostrzegawcza albo sygnał że coś się dzieje nie tak czy nic dopóki by nie stanął na drodze. Całe szczęście że miała ze 3km do domu bo aż strach pomyśleć ---------- Post dopisany 12-05-2014 at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2014 at 18:49 ---------- Właśnie dostałem informacje z warsztatu że wałek w masakrycznym stanie a co za tym idzie szklanki panewki i pozostałe pierdółki. Panowie pytanie do znawców - jak wywaliłem DPFa to wałek mam kupić od wersji z DPFem czy bez
  21. bigos_s

B7 Crew

Nie mam "już" DPFa zabrał Rogal Ostatnio zaczął mocniej kopcić i to na czarno Założyłem w technicznym wątek http://a4-klub.pl/2-0-197/czego-to-objawy-327657/
  22. bigos_s

Czego to objawy ?

Ostatnim razem czyli 1,5 roku temu z takimi objawami skończyło się wymianą wałka, hydrosztosów i jakichś uszczelniaczy a zaczęło się od ropy w misce przez DPF (tak z litr:kwasny:) i zbiegiem okoliczności wyskoczeniem broka. Zatarł się podobno wtedy delikatnie wałek. Auto naprawiłem, Rogal wywalił DPF zrobił program i miałem nadzieję już tam nie zaglądać. Niestety dałem namówić się mechanikowi na jego wałek ponoć miał być dobry i dostępny tego samego dnia (auto było mi potrzebne na wyjazd więc się zgodziłem) A może wsadził mi mój stary wałek tylko zregenerowany :eusathink:w dzisiejszych czasach niczego nie można być pewnym. A właśnie, jak mam wywalony dpf to chyba i wałek powinien być od wersji bez DPFa (inne krzywki???)
  23. bigos_s

Czego to objawy ?

Po głosie rozpoznajesz że chodzi na trzech cylindrach ? bez dodawania gazu nawet wibracji nie łapie tylko ten łomot. Zdjąłem pokrywę filtra i stamtąd słychać najgłośniej. No i właśnie tego wałka się obawiam
  24. Dzisiaj rano na Chełmżyńskiej namierzony czarny avant b6 WWL chyba nawet kierowniczka za sterami siedziała