Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A szkoda... Bo brat szuka avanta czarnego polifta 1,9 TDI tylko i wyłącznie inne nie wchodzą w grę :wink4: Czyli Twój by odpowiadał... Tylko mogłeś już go zajeździć :tongue4: I ten ori przebieg u Ciebie... :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tylko mogłeś już go zajeździć :tongue4: I ten ori przebieg u Ciebie... :gwizdanie:

co ty, nikt go nie katuje :decayed:

Opublikowano

kurde nie mogłem byc na tym spocie gdyz cały tydzien w wawie byłem i nie maiłem dostepu do neta.....

kowi nastepnym razem slij mi esa o jakichś spotach bo tym razem dowiedziałem sie po fakcie :wallbash:

Opublikowano

miśki jest jutro coś na Ułęży ? bo coś kumpel mówił że jakieś ściganko ma być, wiecie coś :naughty:

Opublikowano
  • Autor

miśki jest jutro coś na Ułęży ? bo coś kumpel mówił że jakieś ściganko ma być, wiecie coś :naughty:

Jest imprezka

http://www.moto-event.pl/index.php/kjs-trackdays-rallysprint/otwarty-puchar-polski-wst-lap-race-runda-i/

:naughty: ja tam wole na 1/4 jechac a to tylko lap race

Opublikowano

Chłopaki, powiedzcie mi czy samemu da radę zmienić sprężyny w aucie?

Mam sprężyny (podobno - 20/30mm) i chciałbym zrobić przymiarkę jak się z nimi jeździ na 17'. Jak jeździłem na tych sprężynach na 15' to był dramat ale na 17' jeszcze nie sprawdzałem. Jak by było znośnie to bym zostawił.

Trochę mi szkoda kasy na przymiarki u mechanika bo za tydzień czeka mnie spory wydatek tj. lakiernik.

Opublikowano
  • Autor

tego to ja nie wiem czy dasz rade sam, nigdy nie miałem z tym do czynienia :no:

Opublikowano

armistead jeśli lubisz majsterkować przy swoim aucie to bez problemu wymienisz sam spręzyny :good: bedziesz tylko porzebował sciskacza do spręzyn :cool1:

Opublikowano

Oczywiście, że lubię ale do szczęścia brakuje mi jeszcze kanału. Ten ściskacz to pewnie sobie załatwię :)

Opublikowano

bez kanału sobie powinieneś spokojnie poradzić :good:

Opublikowano

kanał jest kompletnie nie potrzebny a sciągacz można sobie samemu zmontować :naughty:

nie jest to zbyt skompilikowane

Jstem laikiem a dałem rade

Opublikowano

dobra panowie teraz bez jaj 2 tygodnie mnie nie było w domu (dorabiałem sie :tongue4:) a teraz mam czas to oge sie pobawić i założyć jakies alu. Teraz na gwałt poszukuje orginalnych fel z audi najlepiej z oponami letnimi w rykach lub w promieniu 50km

http://moto.allegro.pl/item631077610_orginalne_alusy_audi_5x112.html

jesli ktoś miał by namiary na takie lub gdzieś mu sie rzuciły w oczy był bym wdzięczny za info :)

Pozdro

Opublikowano

:hi:

Zapraszam wszystkich chętnych do zakupu flagi klubowej :)>>>KLIK<<<

Opublikowano

Panowie!!! kupujemy :kox: Robimy listę z województwa i na następny spot mamy pięknie ubrane auta :good: Kto chętny?

1. rafalekx (komplet = Lewa i Prawa str.)

2. _Solar_ (komplet L i P)

3. ...

*oczywiście przesyłka grupowa żeby było taniej (jeśli Panowie z Ryk chcą razem z woj. lubelskim to dopisywać się do listy w temacie spotów wojewódzkich) :wink:(zaznaczajcie czy chcecie komplet)

Opublikowano
  • Autor

Ja póki co nie biore, bo mam małe wydatki przed sobą

Ps. w środe jade do twojego Radzynia do demora, musi mi poprawic kąt wtrysku i dawke startową, bo u mnie fachmeny to nie wiem czy ogarniają ten temat znakomicie :wallbash: mam ustawiony nastawnik za bardzo bo troche za duzo kopci autko :disgust:

Opublikowano

Znaczy się jutro? :) ja z nim się umawiam od ponad roku na ustawienie odpowiedniej dawki i jakoś zawsze brakuje nam czasu :decayed: No ale na spota zawsze mamy czas :polew:

Opublikowano
  • Autor

Znaczy się jutro? :) ja z nim się umawiam od ponad roku na ustawienie odpowiedniej dawki i jakoś zawsze brakuje nam czasu :decayed: No ale na spota zawsze mamy czas :polew:

heheh wczoraj do niego dzwoniłem i mówiłem co i jak to powiedziałze moge w środe wpaść to ogarnie bo akurat ma wolny czas :tongue4:

Wczoraj testowałem swojego rumpla to bez problemu w sumie dobił do 180 ale za mna to niezły batory był, nie wiem moze mam jakaś mikrodziurke w dolocie albo kat wtrysku sie przestawił po obcowaniu z nastawnikiem pompy :wallbash:

A ty co jesteś w Rodzynie teraz ??

Opublikowano

A ty co jesteś w Rodzynie teraz ??

nie :disgust: i nie będzie mnie jutro na bank... szkoda bo bym Wam poprzeszkadzał :naughty:

A poza tym w: Radzyniu !!!

Opublikowano
  • Autor

Jedzie ktos jutro moze do Rodzyna :decayed: tak 9-10 rano :mysli:

Opublikowano

W końcu nowe aluski zakupiłem tak jak proponowaliście zajechałem do Majka i dobraliśmy zajfajne aluski. A i jeszcze jedno nie pojade wiecej do marciniaka bo tam straszne zdzierstwo jak mi powiedział ceny to go wyśmiałem jak za orginalne alu takie jak szukałem i to używane bez opon 1400zł :polew:

wróciłem do Majka i dorzuciem 100 zeta i mam nowe 16" za 1500 z oponami wyglądają naprawde zajfajnie nie żałuje tej kasy :wink4::cool1:

s4039607.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.